Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. No co Ty...... Dziękuję Ci,ze cos się uzbierało i dla naszych kotków:) Tez robię bazarki,jeden za drugim,kwoty są niewiele większe.
  2. Tak,uratowała nas helli przed kolejnym duzym długiem
  3. Nie wiem dlaczego tak się dzieje,że kotki na dworze ok,a jak trafiają do domu to pózniej takie rzeczy wychodzą to juz nie pierwszy raz, u Kasi też były takie sytuacje mam nadzieję,że będzie dobrze
  4. Deborah raczej nie,mówiłam o tym ali123,może w lecznicy jest jakis kotek,który długo siedzi w klatce,ala miała zapytac wetkę zawsze to lepsze dla kotka niz siedzenie w klatce
  5. Ale towarzystwo:) Ale fotki:) Murko może pomyliłaś się z powołaniem:) Bo zdjęcia są rewelacyjne:) A kociaki,aż miło popatrzeć:) One od początku były odważniejsze,dlatego pierwsze weszły do łapaka ale Aurorka też była odważna pierwsza weszła do łapaka,ale go nie zamykałam,bo chciałam,żeby wszedł chociaż jeszcze jeden maluch a psiaki.które lubią kotki są kochane:)
  6. O jej....bidulka na początku myślałam,że to czarno biały kocurek lub koteczka ,dopiero po złapaniu zobaczyłam rudą plamkę.Ona jest chyba najmniejsza z miotu i pewnie dlatego najsłabsza
  7. A co to za kochana sunieczka?:) Cieplutko:) milutko:) Chyba zajęły posłanko psince:)Bo widzę , że sie nie mieśći...
  8. Kolejna faktura 182zł Dług po dodaniu 350zł minus 60zł z kolejnego mojego bazarku Na chwilę obecną dług wynosi 290zł
  9. Zapomniałaś:) Widzę,że masz pamięć taką jak ja od początku pobytu Fabio u Murki 4 x 10zł=40zł no to konto Fabusia się wzbogaci:)
  10. oj..jojoj...ale dług:( ale mogłam się tego spodziewać,bo Fabio ma tylko jedna stałą deklarację od agat--10zł a domku ani widu ani.... dziękuję Murko za rozliczenie
  11. Trzy dziewczynki: dwie trikolorki i buro biała pięknotka ich mama /czwarta/ została na śmietniku:(
×
×
  • Create New...