Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. cześć :* jak tam Kremciu ? :)
  2. [quote name='Marycha35'] Boruś, a Ty co wyleciałaś z takim komentarzem Smarku! Co wolno wojewodzie.......[/QUOTE] też nie wiem o co chodzi...
  3. cześć Żabko :*
  4. co do onkow tutaj jest troche z pseudo [url]http://www.dogomania.pl/threads/207462-pseudohodowla-9-ps%C3%B3w-w-syfie-potrzebne-DT-na-CiTO/page8[/url]
  5. jak tam? wypatrzył ktoś Tinke ??
  6. [quote name='chi23']Nano, powiedz co to za promyk nadzieji się pojawił?;)[/QUOTE] chyba niestety nie wyjdzie... ale jadnak będę dalej przekonywać... chodziło o bezpłatny DT (nie licząc karmy i ewentualnych wizyt weterynaryjnych)
  7. cześć Mishka :* dwie ostatnie wpłaty z bazarku sa w trakcie realizjacji wiec niedługo powinnaś dostać pieniążki :) [quote name='supergoga']Mam Mishke bis - dzisiaj trafiła pod naszą opiekę mała półroczna sunia prosto z wypadku - jest w trakcie operacji - trzymajcie kciuki![/QUOTE] jak tam sunia ??
  8. cześć słoneczko :*
  9. ech masakra :( same złe wieści :(
  10. tinka dziś dostała wyróżnione allegro :) [url]http://allegro.pl/tina-czy-ktos-ja-pokocha-terrier-i1646294592.html[/url]
  11. [quote name='magda222'] Z tego co mi wiadomo to Kremcia jest Psim Aniołem :) A dlaczego pytasz? :razz:[/QUOTE] nie chce robić złudnej nadziei, więc na razie nic konkretnego nie powiem co nie bedzie pewne :p
  12. super :) powiedzcie mi tylko jak Kremcia reaguje na psy dominujące? (typu podbiganie do niej i straszenie). Czy reaguje agresją czy poprostu jest uległa? Jak dogaduje się z suczkami (większymi i mniejszymi) oraz samcami ??
  13. wystawiłam Kremci kolejne allegro [url]http://allegro.pl/moze-to-wlasnie-jej-szukasz-labrador-owczarek-i1646294981.html[/url] tym razem na Bydgoszcz, bo tamto na poznań juz jej sie konczy powoli...
  14. wystawilam Faworkowi kolejne allegro [url]http://allegro.pl/stary-slepy-czy-ma-szanse-owczarek-seter-i1646294918.html[/url] tym razem na warszawę, bo tamto na Poznań mu sie juz konczy a, że u siebie mam problemy z netem a jestem u brata także musialam mu wystawic teraz :)
  15. [quote name='nika28'] Nano, jeśli możesz, to zrób wyróżnione dla Tinki i Rafiego (takie za 18 zł, wyróżnione, pogrubione i podświetlone). I podaj nr. konta, to wyślę Ci pieniążki :)[/QUOTE] zrobione :) sorki, że tak długo ale mam problemy z kompem i siedze u brata teraz... [url]http://allegro.pl/mlody-wierny-owczarek-niemiecki-bez-lapki-i1646294559.html[/url] - Rafi [url]http://allegro.pl/tina-czy-ktos-ja-pokocha-terrier-i1646294592.html[/url] - Tinka razem 36 zł - 10 (zostaw na fryzjera dla Tinki) = 26 zł
  16. ja nie przepadam za brukselką... ale jak musze to zjem... ;p
  17. no to ładna imprezka się u Faworka szykuje xD szkoda, że jak tak daleko mieszkam :-/ uściskajcie kudłacza ode mnie i wyślijcie mi ciasto pocztą xD
  18. ech... się porobiło... [quote name='inga.mm'] to wszystko nie jest fajne i po takich akcjach ludzie dobrej woli wymiękają. Spróbujcie się porozumieć poza dogo i fb. Wyjdzie na zdrowie wszystkim, a przede wszystkim innym zwierzętom, które tez będą potrzebowały pomocy i być może nie dostana jej, gdy potencjalni darczyńcy sie zrażą.[/QUOTE] zgadzam się całkowicie...
  19. dziękuje za zaproszenie :) hej słoneczko :* jak tylko net mi zacznie poprawniej działać to puszczę cię w obieg ;) musisz znaleźć dobry doemk :)
×
×
  • Create New...