Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. do ogłoszeń nie mam talentu :( byłam u Kremci z TŻem :) dostała znów trochę łakoci i jedzonka, oraz czerwoną obróżkę i chustę "szukam domu" ;) mam nadzieje, że dostaniemy jakieś fotki z Kremówką w tym "stroju" :D a co do samej Kremci to oczywiście nadal twierdzę (ba, i nie tylko ja) - pies ideał :) dostała swój kocyk i teraz już panele są be :p Krem to sunia do kochania :) przyjdzie na mizianie, potem pójdzie się położyć, przyjdzie znów i znów pójdzie się położyć i tak w kółko :p bardzo trzyma się człowieka, biegać raczej nie lubi ;p chodzi przy nodze bez smyczy, także nadawałaby się jako towarzyszka starszej osoby, bądz osoby która nie wymaga od psa biegania, skakania itp rzeczy ;p Krem nie wydaje z siebie żadnych dźwięków - no chyba, że chrapie - chyba nawet szczekać nie umie xD Dorota mówiła, że jak miała rewolucje w nocy to piszczała pod drzwiami jak chciała wyjść i to był jedyny raz kiedy ją słyszała ;p co do gorszych wieści to Kremcia zaczeła kaszleć, nie zdarza się to często na razie ale na wszelki wypadek chyba jutro idą do weta bo podobno w ich okolicy rozprzestrzenia się kaszel kenelowy... lecz miejmy nadzieje, że będzie dobrze :)
  2. wiem, że magda222 robiła trochę (#1489) z nowym zdjęciem ;) ale przydałby się jakiś nowy tekst do ogloszeń :) kto ma talent ? :D
  3. JJD to super laska :D posmiałysmy się, pagadałyśmy i czas nam tak przeleciał że hoho ;) mrowa jak z winter7 ? bo trzeba bazarek rozliczac ;p
  4. najprawdopodobniej w niedziele :) o której tak najcześciej wychodzicie na spacer pod wieczór ?
  5. mrówa umówiłaś się już z winter7 co do sesji ? :) JJD przychodzi do mnie jutro na masaż :) mam nadzieje, że dam radę bo po praktykach padam xD
  6. jupiiii :D:D:D:D:D:D:D
  7. trzymam kciuki oby to był dobry domek :)
  8. Uściski dla słoneczka naszego :)
  9. magda222 jak tam rozliczenia ? bo widzę, że troche osób pospłacało długi ;)xD w ogole co się z Wami ciotki dzieje ? :( pusto tu u Kremci :(
  10. to jeżeli to dziś to ja też się dołączam do życzeń ;) naj naj :)
  11. Mrówa masz jakieś plany na weekend ? ;) chusta pewnie dojdzie to bym wpadła ci ją podrzucic (może mój TŻ też sie wybierze) ;) no i oczywiście odwiedzić Kremcie ;) czy moglibyśmy się wtedy wybrać na spacer? chciałabym zobaczyć jak Kremcia zachowuje się w przestrzeni xD :)
  12. cholercia, stwierdzam, że albo jestem ślepa albo mój komputer jest głupi... bo chyba nie wyświetla mi wszystkich zdjęć Kremci, np: tego co jest w ogłoszeniach od magdy :-/
  13. [quote name='chi23']Coś dzisiaj pusto u Kremówki naszej[/QUOTE] no niestety :(
  14. ciotki nie spać ! dalej robimy szum w około Kremci ! :)
  15. zielona zamówiona :)
  16. zna ktoś może jakieś ośrodki w Tucznie (j. Stęszewskie) koło Wronczyna (wielkopolska), lub w Witkowicach (wielkopolska) - j. Bytyńskie, gdzie można na weekend jechać z psem ? albo kilkoma ;)
  17. zna ktoś może jakieś ośrodki w Tucznie (j. Stęszewskie) koło Wronczyna (wielkopolska), lub w Witkowicach (wielkopolska) - j. Bytyńskie, gdzie można na weekend jechać z psem ? albo kilkoma ;)
  18. buziaki dla słodziaka :):*
  19. tak cicho tu u Kremci... nie ładnie ciotki... OK biorę zieloną :P
×
×
  • Create New...