Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Trzeba sie rozejrzec za kims kto jest w bazarkach biegly.
  2. Wiasnie do mnie dotarlo, ze grudzien jest nie zaplacony....:(:(
  3. Hm to dogo tak zrobilo nie ja ;)
  4. Nie mozemy sie zrazac kolorem ;) mam w domu jednego czarnego i a drugiego czarnobialego kota. Mialam tez kiedys czarnego psa i byl wspanialy :) Mial na imie Bambosz :) szkoda, ze nie wpaldalam wtedy na pomysl, by nazywal sie Bambosz Wspanialy :)
  5. Nie mozemy sie zrazac kolorem ;) mam w domu jednego czarnego i a drugiego czarnobialego kota. Mialam tez kiedys czarnego psa i byl wspanialy :) Mial na imie Bambosz :) szkoda, ze nie wpaldalam wtedy na pomysl, by nazywal sie Bambosz Wspanialy :)
  6. Hm trzeba sie rozejrzec po dogo, kto robi bazarki, w sumie chodzi o to, zeby ustawil watek, a fanty to moze kazdy wyslac sam ??
  7. Tez sie nie czuje dobrze ... biedny Henio stale w innym miejscu i z innymi psami..
  8. Zwiekszam deklaracje na Ksenie do 20 zl.
  9. Znam historie od osoby, ktora telefonicznie rozmiawiala z osoba, gdzie ta suczka byla zagryziona. Pieski byly trzymane w malym mieszkaniu i nie wyprowadzanie na spacer...Do konca nie wiadomo co sie wydarzylo.
  10. No tak Henio w roli glownej :)
  11. Wg. mnie to pies jest przewaznie taki jacy sa ludzi, ktorzy sie nim na poczatku zajmuja. Mozna to oczywiscie zmienic jezeli sie z psem po pracuje, ale chyba nie wiadomo, czy ktos z Ksenia pracowal ?
  12. Henio faktycznie wyglada malo entuzjastycznie ....
  13. Problem polega na tym, ze nie ma osoby, ktora jest tak naprawde odpowiedzialna za Ksenia i stara sie cos wykrzesac z tej sytuacji .. Caly watek jest rozczlonkowany, jedna osoba robi to, druga tamto. Sytuacja robi sie coraz bardziej trudna, bo nie ma dosc deklaracji. Jak sie nic nie zmieni, to bedzie totalna klapa. Jak chodzi o to, ze Ksenia zagryzla te suczke, to trzeba znac cala sytuacje, zeby zrozumiec co sie stalo. Nikt niczego nie ukrywa. Bylo to dawno i nie byla to Kseni wina tak do konca.
  14. Heniu wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)
  15. No tak. Ja mialam b. meczace... goscie od poniedzialku do soboty ;)
  16. Mamy sporo deficyt, czy sa jakies pomysly ? Wyglada na to, ze przy obecnym stanie deklaracji nie stac nas na ten hotel...
  17. To jeszcze tylko Monika J. zalega.
×
×
  • Create New...