Problem polega na tym, ze nie ma osoby, ktora jest tak naprawde odpowiedzialna za Ksenia i stara sie cos wykrzesac z tej sytuacji ..
Caly watek jest rozczlonkowany, jedna osoba robi to, druga tamto.
Sytuacja robi sie coraz bardziej trudna, bo nie ma dosc deklaracji.
Jak sie nic nie zmieni, to bedzie totalna klapa.
Jak chodzi o to, ze Ksenia zagryzla te suczke, to trzeba znac cala sytuacje, zeby zrozumiec co sie stalo. Nikt niczego nie ukrywa.
Bylo to dawno i nie byla to Kseni wina tak do konca.