Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ale tez trzeba znalezc dom, ktory zapewni Kseni odpowiednie warunki :)
  2. Potem jeszcze sprawdze czy to wszystkie :)
  3. A co to za konkurencja ;)
  4. Przypomnial mi sie Grom, ktory tez bez konca siedzial w hotelu az w koncu przy jakiejs okazji znaleziono mu dom i sie okazalo, ze radzil sobie zupelnie dobrze, lepiej niz w hotelu. A jak go wzieto ze schronu to sie czolgal na brzuchu i tez wygladalo, ze tak bedzie do konca zycia. Nikt nie wierzyl, ze cos z niego bedzie a potem rozkwitl, inny pies to Ogonek, kobiety z fundacji nie wierzyly, ze cos z niego bedzie a potem bylo super. Wszystko zalezy ile kto ma czasu i checi dla psa.
  5. Ksenia jest mlodym psem i wyglada na to, ze bedzie siedziala przez cale zycie w hotelu ... Kseni jest potrzebny ktos kto pomoze jej pozbyc sie negatywnych zachowan, albo powinna to dostac bedac w hotelu, albo trzeba by byla znalezc dom, ktory sie tego podejmie.
  6. Niestety jak widac u Kseni sie nic nie zmieni ... Ksenia od 2009 siedzi po roznych hotelach i jestem ciekawa jak dlugo ...
  7. Nic sie nie martwcie zdjecia wstawie, tylko sie troche uspokoi, bo jeszcze cos tam w pracy nie wychodzi jak powinno. A banerkow niektorzy maja sporo, bo widzialam :)
  8. A u mnie dziala. Moze zmien browser ??
  9. Zdjecia wstawie dzisiaj lub jutro :) moj tz. wyjezdza w niedziele do Polski i jest troche zamieszania :)
  10. No wiec trzeba wejsc na tego linka co podalam gdzie siedzi banerek i nacisnac na opcje cytuj co sie znajduje na dole po prawej. Pozniej zrobic normalne wejsc na obrazek wykonac funcje copy, miec otwarty drugi tab z dogo z wlasnymi ustawieniami tam gdzie sie normalnie wstawia podpis (sygnature) i zorbic paste i tak mi to zadzialalo. :)
  11. Ja bym chciala wiedziec np. jak postepuje szkolenie Kseni i jakie robi postepy. Wiem, ze mari 23 ma duzo swoich psow i oczywiscie malo czasu. No, ale jak nie bedzie kontatku z hotelem to cala sytuacja jest bez sensu. Wiecej nie bede na ten temat pisac, tylko sie zastanawiam jak dlugo Ksenia bedzie siedziec w hotelu ....
  12. Jezeli sie komus uda zdobyc banerek Henia to prosze powiedziec jak. Ja bede jeszcze probowac :)
  13. Hm... czyli nie robimy nic tylko czekamy na to, ze sie sprawa sama rozwiaze.. Ja prowadze watek Henia, ale na szczescie atmosfera inna :)
  14. O sasiadka sie znalazla :) jak milo :)
  15. To prosze do mnie tez, postaram sie zrobic z nich cos ladnego. ([email protected]) Henio ma juz swoj banerek, ale ja narazie nie wiem jak go wziac, moze uzywam nie wlasciwego browsera ;) Tu jest link: http://www.dogomania.com/forum/topic/143209-koniec-realizujemyproszę-kup-banerek-tylko-350/page-32 Moze komus lepiej pojdzie :)
  16. Teoretycznie masz racje, ale Wiosna wyraznie napisala, ze nie bedzie sie tu pojawiac (przynajmniej ja to tak zrozumialam). Jezeli Ksenia sie nie nadaje do adopcji, to tez to trzeba omowic i znalezc jakies rozwiazanie ?? Czy bedziemy liczyc na to, ze Ksenia sie poprawi sama z siebie ??
  17. O a ja myslalam, ze juz jest na tyle zimno, ze kleszcze wymarzly.
  18. Ok. to zdjecia sa :) czy ktos cos wie o Kseni ?? poszukam na watku jakiegos tekstu. Czy jest ktos na dogo w okolicach Namyslowa ? i jak to na dogo sprawdzic ??
  19. Sprawdze gdzie jest Namyslow. Musimy stworzyc tekst do ogloszen, znalezc odpowiednie zdjecia i wogole zajac sie Ksenia. Mamy tu pare osob na forum, wiec skomasujmy sily i rozwiazac te sytuacje.
  20. To super :) I ja w ten sposob podnosze watek ;)
  21. Jaka jest sytuacja finansowa Kseni, czy wysylalyscie pw. do ludzi zalegajacych z deklaracjami ? Ile kosztuje hotel ? itp. ?
×
×
  • Create New...