Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Nie wiem czy ktos byl ?? najwiecej wie monia. Problem polega na tym, ze wlasicicielka hoteliku nie przychodzi na watek. Np. u Henia Gajowa jest na watku i mamy co jakis czas zdjecia. Nawet nie wiem czy Ksenia teraz mieszka w kojcu itp. Witaj Perelko :)
  2. Jak chodzi o strone na f.b to jest zrobiona w ten sposob, ze nie da sie na nia zapraszac gosci, mozna tylko udostepniac: https://www.facebook.com/pages/Henio-pies-o-wyjątkowym-spojrzeniu/398281503656214?fref=ts A wydarzenie Henia sie skonczylo.
  3. Faktycznie wyglada jak Ksenia. I co czy ogloszenie juz jest gotowe ? Faktura za grudzien pod koniec stycznie nie brzmi dobrze. Ile jest pieniedzy ?
  4. Na fb to trzeba stale rozsylac i cos pisac o psie, dawac zdjecie itp.
  5. Mam nadzieje, ze Henio ma sie dobrze ???
  6. Faktycznie zdjecia imponujace :)
  7. No Henio sie aktywuje na f.b prosimy o rozsylanie wydarzenia.
  8. No tak, ale moze jak by miala wlasciciela i by jej poswiecil sporo czasu, to by bud nie rozbierala. Bylam kiedys na watku Groma (O N), ktory robil kupy na dach budy, bude demontowal a jak poszedl do domu, to tego nie robil. Bardzo duzo zalezy od czlowieka z ktorym pies przebywa.
  9. No to tylko jeszcze kontakt i mozna oglaszac.
  10. No tak, ale trzeba napisac, ze pies wymaga duzej ilosci spacerow, tzn. jakis opis psa musi byc, bo nie nadaje sie raczej dla ludzi starszych, z malymi dziecmi itp.
  11. Wogole to mi sie wydaje, ze Henio ma wiecej jak jedno wydarzenie ?? I oczywiscie, zeby wydarzenie mialo impakt musi sie tam cos dziac.
  12. A kto zamawia karme ? i czekamy na fotki.
  13. No wlasnie jak chcemy Heniowi pomoc na f.b. to musi byc wiecej aktywnych ludzi na watku. F.b ma to do siebie, ze sie latwo watki gubi.
  14. Tianku jak mozesz to zrob ogoloszenia. Jak nie to zamowie, tylko tekst musi byc gotowy. Ja osobiscie nigdy nie umieszczalam ogloszen na portalach. Co robimy z deficytem finansowym ?? Raczej od reki Kseni nie wyadoptujemy, a mamy deficyt.
  15. Czy te teksty nie sa za dlugie ?? Czy na portalach nie ma ograniczen ?? Musimy jakis wybrac i zaczac ja oglaszac.
  16. Jak dojedziemy do tego, ktory tekst to poszukam bazarku. Nie wiem jak bedzie z oplatami za hotel ???
  17. Popatrze na pierwsza strone. Moze mozna uzyc tez z pierwszej strony, byle cos zaczelo sie dziac, bo Ksenia od 2009 jest utrzymywana w roznych miejscach.., a teraz mamy krach finansowy...
  18. Baranek spedzil tylko rok w nowym domu w Niemczech...
  19. Ogolnie Henio to ma szczescie do dobrych ludzi, bo np. Ksenia to juz sie tula od 2009 roku... tu macie watek a Ingrid to zna cala sprawe ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/40636-komornik-juz-sie-zblizajuz-puka-do-kseni-drzwi/ Wracajac do f.b. to jezeli chcemy tam szukac Heniowi domu, to trzeba stale do wydarzenia dodawac zdjecia i info o Heniu, bo inaczje to wydarzenie ginie. F.b jest tak dziwnie skonsturowane, ze trudno cos starszego znalezc....
  20. Lady Monia prosila mnie o napisanie ogloszenia dla Kseni, jest moj debiut w tym zakresie, prosze o uwagi. Potem moge znalezc bazarek. Szukamy odpowiedzialnego domu dla aktywnej suczki w typie Wilczaka. Rozmiar: sunia jest drobna, do kolana, waga 20 kg. Dom: aktywny, bieganie, dlugie spacery, duzy ogrod. Dzieci powyzej 12 roku zycia. Sunia nadaje sie do pilnowania posesji. Sunia ma tyle a tyle lat ?? Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Kontatk: Nie wiem czy pisac wiecej, bo wydaje mi sie, ze niektore strony nie przyjmuja dluzszych ogloszen.
  21. Jestem jeszcze na watku u Kseni, ktora mieszka od 2009 w roznych dt, hotelach itp. W kazdym razie trzeba sie zmobilizowac i szukac domu. Niektore psy znajduja domy przez fb., ale trzeba stale wydarzenie rozsylac, dodawac zdjecia i pisac cos o psie, wtedy jest wieksza szansa.
  22. Nie jestem pewna czy bazarki na fb ida rownie dobrze jak na dogo ? spytam znajomej, ktora robi.
  23. Dzieki Akrum milo, ze wpadlas :)
×
×
  • Create New...