-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ktos byl ?? najwiecej wie monia. Problem polega na tym, ze wlasicicielka hoteliku nie przychodzi na watek. Np. u Henia Gajowa jest na watku i mamy co jakis czas zdjecia. Nawet nie wiem czy Ksenia teraz mieszka w kojcu itp. Witaj Perelko :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jak chodzi o strone na f.b to jest zrobiona w ten sposob, ze nie da sie na nia zapraszac gosci, mozna tylko udostepniac: https://www.facebook.com/pages/Henio-pies-o-wyjątkowym-spojrzeniu/398281503656214?fref=ts A wydarzenie Henia sie skonczylo. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Faktycznie wyglada jak Ksenia. I co czy ogloszenie juz jest gotowe ? Faktura za grudzien pod koniec stycznie nie brzmi dobrze. Ile jest pieniedzy ? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Na fb to trzeba stale rozsylac i cos pisac o psie, dawac zdjecie itp. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, ze Henio ma sie dobrze ??? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Faktycznie zdjecia imponujace :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia napewno jest madra :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No Henio sie aktywuje na f.b prosimy o rozsylanie wydarzenia. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No tak, ale moze jak by miala wlasciciela i by jej poswiecil sporo czasu, to by bud nie rozbierala. Bylam kiedys na watku Groma (O N), ktory robil kupy na dach budy, bude demontowal a jak poszedl do domu, to tego nie robil. Bardzo duzo zalezy od czlowieka z ktorym pies przebywa. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to tylko jeszcze kontakt i mozna oglaszac. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No tak, ale trzeba napisac, ze pies wymaga duzej ilosci spacerow, tzn. jakis opis psa musi byc, bo nie nadaje sie raczej dla ludzi starszych, z malymi dziecmi itp. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wogole to mi sie wydaje, ze Henio ma wiecej jak jedno wydarzenie ?? I oczywiscie, zeby wydarzenie mialo impakt musi sie tam cos dziac. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to zaczyna sie cos dziac. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A kto zamawia karme ? i czekamy na fotki. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No wlasnie jak chcemy Heniowi pomoc na f.b. to musi byc wiecej aktywnych ludzi na watku. F.b ma to do siebie, ze sie latwo watki gubi. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tianku jak mozesz to zrob ogoloszenia. Jak nie to zamowie, tylko tekst musi byc gotowy. Ja osobiscie nigdy nie umieszczalam ogloszen na portalach. Co robimy z deficytem finansowym ?? Raczej od reki Kseni nie wyadoptujemy, a mamy deficyt. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Czy te teksty nie sa za dlugie ?? Czy na portalach nie ma ograniczen ?? Musimy jakis wybrac i zaczac ja oglaszac. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jak dojedziemy do tego, ktory tekst to poszukam bazarku. Nie wiem jak bedzie z oplatami za hotel ??? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Popatrze na pierwsza strone. Moze mozna uzyc tez z pierwszej strony, byle cos zaczelo sie dziac, bo Ksenia od 2009 jest utrzymywana w roznych miejscach.., a teraz mamy krach finansowy... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Szarotka replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek spedzil tylko rok w nowym domu w Niemczech... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ogolnie Henio to ma szczescie do dobrych ludzi, bo np. Ksenia to juz sie tula od 2009 roku... tu macie watek a Ingrid to zna cala sprawe ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/40636-komornik-juz-sie-zblizajuz-puka-do-kseni-drzwi/ Wracajac do f.b. to jezeli chcemy tam szukac Heniowi domu, to trzeba stale do wydarzenia dodawac zdjecia i info o Heniu, bo inaczje to wydarzenie ginie. F.b jest tak dziwnie skonsturowane, ze trudno cos starszego znalezc.... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Lady Monia prosila mnie o napisanie ogloszenia dla Kseni, jest moj debiut w tym zakresie, prosze o uwagi. Potem moge znalezc bazarek. Szukamy odpowiedzialnego domu dla aktywnej suczki w typie Wilczaka. Rozmiar: sunia jest drobna, do kolana, waga 20 kg. Dom: aktywny, bieganie, dlugie spacery, duzy ogrod. Dzieci powyzej 12 roku zycia. Sunia nadaje sie do pilnowania posesji. Sunia ma tyle a tyle lat ?? Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Kontatk: Nie wiem czy pisac wiecej, bo wydaje mi sie, ze niektore strony nie przyjmuja dluzszych ogloszen. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jestem jeszcze na watku u Kseni, ktora mieszka od 2009 w roznych dt, hotelach itp. W kazdym razie trzeba sie zmobilizowac i szukac domu. Niektore psy znajduja domy przez fb., ale trzeba stale wydarzenie rozsylac, dodawac zdjecia i pisac cos o psie, wtedy jest wieksza szansa. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie jestem pewna czy bazarki na fb ida rownie dobrze jak na dogo ? spytam znajomej, ktora robi. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzieki Akrum milo, ze wpadlas :)