Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ale kultura :)
  2. Nie wiem czy pisze dobre teksty, ale moglabym sprobowac :) Moze Ladymonia mi cos podpowie. Tzn. tak: jakiego domu szukamy ?? ile Ksenia ma lat ile wazy, jaka duza i jaki ma charakter ??
  3. Witaju Heniu. Wlasnie pieke swiateczne ciasteczka :) :laugh2_2: :jumpie:
  4. Ale zeby napisac tekst potrzebny jest opis psa ? bo zdjecia to sa. :)
  5. Do konca miesiaca jeszcze troche czasu. Napewno wszyscy wplaca i Henio bedzie ok. :)
  6. Kazdy z nas ma ilosci znajomych na fb. Mysle, ze jest wieksza szansa.
  7. Wplace lada dzien :) Pare osob nie placi juz od jakiegos czasu... Jak pies tak dlugo siedzi w dt, to tez sie nie ma co dziwic ...
  8. Funiu ja tez stale mysle, o Heniu. Moze faktycznie ruszyc Henia na f.b. tam mimo wszystko jest wiecej osob.
  9. Pare osob zalega z deklaracjami, wlacznie ze mna :) :megagrin: :grins:
  10. Czy tresc ogloszenia jest na watku ??moze sa jakies uwagi jak zmienic.
  11. A juz myslalam, ze sie bedziemy przenosic ;)
  12. No i dom trzeba sprawdzic, chodzi o to, zeby Pan dbal o Ksenie i dobrze ja traktowal.
  13. No wiec tak wszyscy wiemy jak jest i nie ma co tego powtarzac. Mamy 2 wyjscia: mozemy sie pogodzic z obecna sytuacja mozemy sytuacje zmienic
  14. No tak, swietnie, ze wrocilas :) To w koncu jaki ma byc ten nick ??
  15. Hm raczej sie nic nie posuwa do przodu. Ogloszen nie ma i sytuacja sie nie poprawia...
  16. To teraz musimy wymanifestowac kogos wspanialego dla Henia :_) :klacz: :jumpie: :laugh2_2: :bigcool:
  17. Pewnie dobrze :)
  18. Bardzo dziekuje i popieram. Czyli dobre ogloszenie i szukajmy odpowiedniego domu dla Kseni. Napewno jest !!!
  19. O swietnie. Mam nadzieje, ze bedzie chwytajacy :)
  20. Klocic sie nie ma sensu. Chodzi o to, zeby Ksenia trafila do wlasciwego domu. Natomiast jak chodzi o to, ze inne hotele sa gorsze to juz inna sprawa. Natomiast sa tez dobre hotele, dostarczajace zdjec i informacji. Henio z mojego banerka jest w takim hotelu, gdzie mamy kontakt z wlascicielka. Wiadomo, ze nikt nie chce, zeby pies siedzial w hotelu bez konca, bo nie o to chodzi. Teraz chodzi o to, zeby napisac dobry tekst i Ksenie oglosic.
  21. Czyli Henio otoczony samymi kobietami :)
  22. W sumie sie bardzo ciesze, ze cos sie zaczelo u Kseni dziac. I jak juz wczesniej pisalam bylam na watkach psow, ktore byly tez nie adopcyjne, ale znalazl sie dobry dom i sie okazalo, ze sa zupelnie adopcyjne :)
  23. No tak :) byle do przodu :)
×
×
  • Create New...