Klocic sie nie ma sensu. Chodzi o to, zeby Ksenia trafila do wlasciwego domu.
Natomiast jak chodzi o to, ze inne hotele sa gorsze to juz inna sprawa. Natomiast sa tez dobre hotele, dostarczajace zdjec i informacji.
Henio z mojego banerka jest w takim hotelu, gdzie mamy kontakt z wlascicielka. Wiadomo, ze nikt nie chce, zeby pies siedzial w hotelu bez konca, bo nie o to chodzi.
Teraz chodzi o to, zeby napisac dobry tekst i Ksenie oglosic.