Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. To jak część mężczyzn na obrączkę, hihihihi :)
  2. O Prodo też myślę, tylko muszą mi dziewczyny przesłac zdjecia na maila: [email][email protected][/email] chce go pokazać pewnej Pani.
  3. Ciocia Gisellka nie może się nachwalić jaki Palomcio to mądry chłopak :) Wierze na słowo!
  4. Kochane, a czy dla Miski pojawiła się szansa na domek? Nie bylo mnie na dogo i zaczynam nadrabiać zaległości :)
  5. Zastanawia mnie tylko kwestia dożywotniego brania tych leków. Rozmawiałam z wetem z Bielawy i jest zaskoczony, sugerował abym się dokładnie dowiedziała czy rzeczywiście wet Szamanka nakreslił taką perspektywę. Długotrwałe przyjmowanie leków może doprowadzić do owrzodzenia zołądka. Poproszę Zuzię aby dokładnie wypytała domek Szamanka co do leku na przyszłość.
  6. Dziewczyny, wyslijcie mi na @ [email protected] zdjęcia Prodo. Znalazłam jedno na FB, ale jak jest więcej to prześlijcie. Chce pokazać Prodo pewnej Pani spod Wrocławia. Ma dom z ogrodem, bardzo kocha psy, osobiście gwarantuję, że miałby tam jak w raju.
  7. Grażynko, mamy pewien pomysł co do Pirata i jeśli wszystko się uda, w nast tygodniu uruchomimy machinę i zabierzemy Pirata. Rozmawiałam z osobą, która ma kontakt z pierwszym domem Pirata. Przedstawiłam jego sytuację, ponieważ ludziom wydaje się, że psy podczas pobytu w schronisku czują się jak ludzie podczas pobytu w luksusowym SPA, czyli zrelaksowani, odprężeni... Niestety, nie wyczułam woli ratowania psa. Dowiedziałam sie, ze Pirat ma 7 lat.
  8. Cioteczki, Lisio dostał 60zł od c.mimblunki :) Bardzo dziękujemy :) A ja być może będę miała dla Was wkrótce niespodziankę. Prawdopodobnie przy końcówce przyszłego tygodnia będę w okolicach Liska i jeżeli uda mi się namówić kierowcę to zajedziemy na szybkie odwiedziny. A wówczas wymiziam rudaska od wszystkich cioteczek i wujaszków!!!
  9. Jestem po rozmowie z Gosią i mam bd wieści :) Carprodyl został zmniejszony do 1/4 tabl/dziennie! Ale ma być podawany do końca życia. [B]Mamy 20 tabletek, Szamanek zaczął przyjmowanie od wtorku "naszego" opakowania, wiec mamy zapas na 80dni, do 16 maja :)[/B]
  10. [quote name='giselle4']Lucyna na wiosne musi troche zgubic kochanego cialka chyba obie polecimy na aerobik[/QUOTE] Czy mogę podrzucić Kaja na takowe zajęcia? :) Cioteczki, dawno nie byłam na dogo, ale pamiętam o Lusće :)
  11. Maksiu zaskoczył wszystkich, a na pewno samych wetów :) Opieka i milosc sprawiła cuda! U nas weci nigdy nie kazali nam wychodzi podczas badań psiaków, we Wrocławiu podobnie. Qrde, nie wiem jakby zareagowała gdyby kazano mi opuścić gabinet :/
  12. A ja w czwartek zawiozłam naszą dwuletnia tymczasowiczkę na DS i wróciła po 2 godz, bo Pani stwierdziła, że Figa za bardzo za nami tęskni... 2 godziny, w których oczekiwała, że pies odda jej serce :) Cioteczki, 20.02 zapłaciliśmy za kolejny miesiąc pobytu Lisia. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc!!
  13. Kochane, wieści od Szamanka są następujące, otóż - chłopak bardzo dobrze zareagował na leczenie i obecnie biega i skacze, jest wesołym, szczęśliwym staruszkiem :) W poniedziałek idzie na kolejną, kontrolną wizytę. Dawkowanie leku carprodyl zostało zmniejszone do 1 tabl. dziennie i być może wet jeszcze zmniejszy. Dawka końska 1,5 tabl to była dawka uderzeniowa. Zaczekajmy do poniedziałku, do wizyty. Wówczas zdecydujemy ile kupić opakowań, a moze z tych pieniedzy jeszcze dokupić osłonowe na wątrobę?
  14. On ma w sobie takie pokłady miłości i dobroci i jak pomyślę sobie, że przez tyle lat...koczował samotny na działce...to mnei szlag trafia!!!
  15. [quote name='Mysza2']Biszkopcik postanowił podzielić się częścią swojego majątku z Lisiem. Jak wpłynie 100 zł dla Lisia prosimy o potwierdzenie na wątku Biszkopcika [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234425-Biszkopcik-spod-wiaduktu-trafił-do-DT-teraz-szuka-domu-stałego[/URL][/QUOTE] Wpłynęlo Cioteczko i potwierdziłam na wątku. Serdeczne podziekowania! Jutro zapłacimy za kolejny miesiąc. Wczoraj rozmawiałam z Kikou o Liseczku i mam dobre wieści, tzn. Lisio jest w dobrej formie, nic złego się nie dzieje, kaszaki się nie pojawiają. Widać oczywiście upływ lat, aczkolwiek kondycje ma dobra. Niedawno jego podopieczni, Szczeniorki troszkę się poturbowali podczas zabawy piłeczką. Jak to młodzieńcy, wiadomo... I stała sie rzecz zaskakująca...Otóż, jeden z nich w ramach pocieszenia podreptał do Lisia. Może i naskarżyć na brata... A Lisio, jak przystało na troskliwego opiekuna, wylizał poturbowaną łapkę :) Taaak, Cioteczki! Lisio nasz jest wyjątkowym facetem, a jakże. Kikou niejednokrotnie miała okazję się o tym przekonać, choćby podczas mycia podłogi! Psiak docenia wysiłki opiekunki i czule ją wówczas liże po rękach! Ile bym dała aby w moim domu tak mnie doceniano :D
  16. Cioteczki, Lisio dostał 100zł od Biszkopcika i jest bardzo, bardzo wdzięczny za pomoc :)
  17. Cioteczki, wpłynęło 100zł od p. Teresy - dziękujemy serdecznie! Mamy 180zł, zaraz wejdę na stronkę i zamówie kolejną dawkę leku. Będziemy mieli zapas. Edit: qrcze, sprzedaż czasowo wstrzymana. Być może nie mają na stanie leku. Co robimy, Cioteczki? U weta kosztuje opakowanie 42zł, w sumie w sklepie internetowym koszt z przesyłką wynosi ok. 39-40zł. Różnica niewielka, więc pomyślałam, żeby ostatecznie zakupić u weta. Jakie jest wasze zdanei?
  18. Dziekuję Myszko za pomoc. Potwierdze wpłatę, jak tylko bank zaksięguje.
  19. Boze, zobaczcie jak on wyglądał kiedy trafił do schroniska :( [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1VmCZc3HBEJ"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/1VmCZc3HBEJ[/IMG][/URL]
  20. Gosiu, dostałam maila, że zamowienie zostało wysłane, na dniach pewnie dotrze do Was. No troszke zachodu z tym zamówieniem, tzn. chcą dokladne dane przed sprzedażą leku. Mam nadzieję, że przy kolejnym zamówieniu już nie bedą tego wymagac? Wpłyneło: 40zł od Myszki i 40zł od Giselli. Jak wpłynie 180zł, wyśle kolejne zamówienie na leki. Dziękuję Wam Cioteczki za wsparcie Szamanka!!! [SIZE=3][B]Rozliczenie wpłat na wsparcie leczenia Szamanka: strona 1, post 21[/B][/SIZE]
  21. Zaokrąglił i wypiękniał. Dobra opieka i miłosc jak zawsze zdziałała cuda.
  22. Sliczniutka jest!
  23. Aniu, smieje się do łez :) z pomyłki, otóż odnośnie alergi to pisałam o mojej Karolci, córce :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/karolkavintage1.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5180/karolkavintage1.jpg[/IMG][/URL] Hihihi :) udało Ci się :)
  24. Potrzebuje, potrzebuje :) Obecnosc cioteczek na wage złota :)
  25. Cioteczki, zaglądam do Maksia i cieplutko miziam za uszkiem. A jaka u Was pogoda? U nas wprawdzi mrozów niema ale zasypało nas po...pachy ;) Maksiu chyba poradzi sobie te kilka godzin w budzie, na pewno wyłoży sie w niej wygodnie jak tylko zacznie doskwierac mu chłód lutowych dni.
×
×
  • Create New...