Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Bi%C5%BCuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki%21-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL]
  2. Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Biżuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki!-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL]
  3. Adusia, dzika Adusia - została u Was zresocjalizowana, nauczona smyczki, kultury i życia z człowiekiem. Ale to nie dowód rzeczowy dla osądzających dogomaniaków...
  4. Dziewczyny, trafiła do Was młoda, biszkoptowa suczka - w stanie zagłodzenia? Nadal pamiętam o tej psinie, choć wątpie aby przeżyła :(
  5. [quote name='Mysza2']i zapraszamy na kolejny bazarek dla Lisia\ [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240860-WIELKA-WYPRZ!!!!!-dla-Lisia-do-21-03-2013-godz-22-00[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Zajrzałam, podniosłąm - dziękuję! Cioetczki, pomagajcie hopsać abyśmy nie spadały z tymi naszymi fancikami. Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Biżuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki!-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='phase']Ten nasz Lisio jest naprawdę cudny! I wcale jak widać nie musi być rasowy, a żeby skraść nie jedno serducho.[/QUOTE] Podpisujemy się ręcoma i nogoma :)
  7. Pamiętacie Luizkę? Są nowe fotki z DS - zajrzyjcie! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214619-Luiza-mieszkam-we-Wroclawiu-Ada-znalazla-szczescie-w-Poznaniu/page37[/url]
  8. Dobry pomysl z tym wklejeniem tekstu do ogłoszeń, ułatwi pracę osobom, które zaczną ogłaszać Kesha. Myszko, zajrzyj do Lusi - są nowe zdjęcia.
  9. Luśkowata, dziękujemy za piękne zdjęcia i relacje. Lusia jest na czasie i ma piękny kubraczek!! Prawdziwa Dama :) Widać, że jest u Was szczęśliwa bo odprężony pies, to pies szczęśliwy :) Miziam serdecznie za uszkiem i całuję nosek Rudej Piękności! Luśkowata, raz jeszcze dzięki za wszystko co zrobiliście dla Lusi :)
  10. Zapisuję sobie i wieczorem podkradnę fotki.
  11. [quote name='giselle4']przestan co roku jestem w szpitalu klinicznym i zyje katering tez jest:):)[/QUOTE] Hehehe, po tym kateringu wrócisz jak po głodówce :)
  12. [quote name='giselle4']Edi do Gwiazdora [tego wielkiego szczeniaka]dołączył Gniewosz identyczny złapali jego tez i dobrze bo zimno i bez jedzenia Mamy teraz tyle szczylkow ze strach:([/QUOTE] Właściwie to się cieszę, bo u Was mają ciepło i michę jedzenia. A na dworze nie wiem czy długo by jeszcze pożyły :(
  13. [quote name='giselle4']nie na cały operacja i pozniej troche odpoczynku...spokojnie[/QUOTE] Qrde, to daj czasem znac sms, jak opieka w szpitalu i wogóle. Wiesz jak funkcjonuje Służba Zdrowa...rzadzacy oszczedzają własnie na niej... :/
  14. [quote name='wolf122']Wedlug mnie z owczarka ma dużo .....uroku :loveu: Pysio kochane i na silę można przyjąć,że to mix owczarka.Ale to już moje Szanowne Koleżanki muszą podstemplować ;) Patrząc od "rufy" piękny owczar ;)[/QUOTE] hehehehe :) Dzięki! Macie jakiś pomysł na "rasę" dla tego psiaka?
  15. Basiu34 - zapomniałam przekazać podziękowania od ZuziM! Bardzo dziękuje za prezent, no i ja się dołączam!
  16. Palomku, nie zasypało Cię? Nasza Figa wyszła na dwór i znikła w śniegu :)
  17. Post 773: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204284-Kaj-sam-sobie-wybra%C5%82em-domek-Dzi%C4%99kuj%C4%99-wszystkim-za-pomoc-%29/page31[/url] Zabrana od Pana, którego motorem życiowym jest alkohol ;) Takie małe fisiuuu, z silnym poczuciem terytorialnym. Mamy z nią śmiechu, bo każdego człowieka chce mieć na własność i dzielnie odgania wszystkie, pozostale zwierzaki.
  18. Giselle, trudno się nie zgodzić z Twoim ostatnim postem. Ja również wyciągnęłam wnioski po nadrobieniu dogomaniackich zaległości i zrozumiałam o co tak naprawdę chodzi. Nie odniosę się więcej do żadnych absurdów, szkoda mojego czasu, jak również innych dogomaniaków, którzy będą musieli przebrnąć przez przydługawe posty. Proszę aby wszyscy, którym los Kesha nie jest obojętny zrobili chociaż jedno ogłoszenie (!), zwiększając tym samym szansę na znalezienie domu. Ot, tyle w temacie...
  19. Cioteczki, proszę o pomoc... w podrasowaniu psiaka. Mamy na hoteliku 7 letniego Pirata i wahamy się, czy to mix ONka czy innego psa. Jak sądzicie? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/pirat3.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2682/pirat3.jpg[/IMG][/URL]
  20. Myślę, że nawiążemy współpracę ;) Póki co mam tymczasowiczkę 5 kg, która szuka domu i cisza ws. adopcji :)
  21. Tak, mojego autorstwa. Łatwo zrobić ładne zdjęcie, gdy model wdzięczny :) Np. Bastuś mnie kompletnie ignorował, hehhee Marinka, byłam przed chwilą u Thomasa, jestem bezradna i nawet nie wiem co pisać. Czy mnie się tylko wydaję, czy sukcesywnie przybywa bezdomnych, porzuconych psów? Pamiętam Kesha jak trafił do schroniska...Chudy, zrezygnowany, porzucony - jednakże, w oczach miał miłość do człowieka, która płonęła... Ktoś to zignorował i wyrzucił psa jak śmiecia :(
  22. Układ jest taki, Tz bierze wymarzonego Maine Coon'a - ja w takim razie fałdka ;)
×
×
  • Create New...