-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Bi%C5%BCuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki%21-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Biżuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki!-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, trafiła do Was młoda, biszkoptowa suczka - w stanie zagłodzenia? Nadal pamiętam o tej psinie, choć wątpie aby przeżyła :( -
[quote name='Mysza2']i zapraszamy na kolejny bazarek dla Lisia\ [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240860-WIELKA-WYPRZ!!!!!-dla-Lisia-do-21-03-2013-godz-22-00[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Zajrzałam, podniosłąm - dziękuję! Cioetczki, pomagajcie hopsać abyśmy nie spadały z tymi naszymi fancikami. Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Biżuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki!-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL]
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie Luizkę? Są nowe fotki z DS - zajrzyjcie! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214619-Luiza-mieszkam-we-Wroclawiu-Ada-znalazla-szczescie-w-Poznaniu/page37[/url] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dobry pomysl z tym wklejeniem tekstu do ogłoszeń, ułatwi pracę osobom, które zaczną ogłaszać Kesha. Myszko, zajrzyj do Lusi - są nowe zdjęcia. -
Luśkowata, dziękujemy za piękne zdjęcia i relacje. Lusia jest na czasie i ma piękny kubraczek!! Prawdziwa Dama :) Widać, że jest u Was szczęśliwa bo odprężony pies, to pies szczęśliwy :) Miziam serdecznie za uszkiem i całuję nosek Rudej Piękności! Luśkowata, raz jeszcze dzięki za wszystko co zrobiliście dla Lusi :)
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']przestan co roku jestem w szpitalu klinicznym i zyje katering tez jest:):)[/QUOTE] Hehehe, po tym kateringu wrócisz jak po głodówce :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Edi do Gwiazdora [tego wielkiego szczeniaka]dołączył Gniewosz identyczny złapali jego tez i dobrze bo zimno i bez jedzenia Mamy teraz tyle szczylkow ze strach:([/QUOTE] Właściwie to się cieszę, bo u Was mają ciepło i michę jedzenia. A na dworze nie wiem czy długo by jeszcze pożyły :( -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']nie na cały operacja i pozniej troche odpoczynku...spokojnie[/QUOTE] Qrde, to daj czasem znac sms, jak opieka w szpitalu i wogóle. Wiesz jak funkcjonuje Służba Zdrowa...rzadzacy oszczedzają własnie na niej... :/ -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Basiu34 - zapomniałam przekazać podziękowania od ZuziM! Bardzo dziękuje za prezent, no i ja się dołączam! -
Post 773: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204284-Kaj-sam-sobie-wybra%C5%82em-domek-Dzi%C4%99kuj%C4%99-wszystkim-za-pomoc-%29/page31[/url] Zabrana od Pana, którego motorem życiowym jest alkohol ;) Takie małe fisiuuu, z silnym poczuciem terytorialnym. Mamy z nią śmiechu, bo każdego człowieka chce mieć na własność i dzielnie odgania wszystkie, pozostale zwierzaki.
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ty nam na miesiąc znikasz?! -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Giselle, trudno się nie zgodzić z Twoim ostatnim postem. Ja również wyciągnęłam wnioski po nadrobieniu dogomaniackich zaległości i zrozumiałam o co tak naprawdę chodzi. Nie odniosę się więcej do żadnych absurdów, szkoda mojego czasu, jak również innych dogomaniaków, którzy będą musieli przebrnąć przez przydługawe posty. Proszę aby wszyscy, którym los Kesha nie jest obojętny zrobili chociaż jedno ogłoszenie (!), zwiększając tym samym szansę na znalezienie domu. Ot, tyle w temacie... -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Tak, mojego autorstwa. Łatwo zrobić ładne zdjęcie, gdy model wdzięczny :) Np. Bastuś mnie kompletnie ignorował, hehhee Marinka, byłam przed chwilą u Thomasa, jestem bezradna i nawet nie wiem co pisać. Czy mnie się tylko wydaję, czy sukcesywnie przybywa bezdomnych, porzuconych psów? Pamiętam Kesha jak trafił do schroniska...Chudy, zrezygnowany, porzucony - jednakże, w oczach miał miłość do człowieka, która płonęła... Ktoś to zignorował i wyrzucił psa jak śmiecia :(