Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Kesh, jak moja Karola - stawia na róż :) Hehehe, jak spotkam gdzieś takie cudo, zakupię dla Chłopaka!
  2. [quote name='mari23'][URL]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1285[/URL] zamówione dla Lisia - adres do wysyłki podałam do Kasi bezpośrednio[/QUOTE] Marysiu, barrdzzzooo dziękujemy :) Psiaczki skorzystaja :)
  3. Tak, bo nie wiem czy ciocia Havanka jest na dogo. Muszę wysłać PW. Czytałam gdzieś, że ma problemy zdrowotne. Zaraz napiszę do Eli.
  4. Dzięki Gosiu za obecność. Sara tyle już przeszła i teraz musimy jej pomóc. Daśka dała jej dt i opiekę, za co nie bierze ani złotówki, My za to wspomożemy leczenie :) O, znalazłam już za 189zł: [URL="http://www.karmaexpress.pl/gelacan-fast-500g,2,839"]http://www.karmaexpress.pl/gelacan-fast-500g,2,839 [/URL] A nawet za 170zł, z apteki czeskiej: [url]http://www.docsimon.pl/towar/gelacan-fast-proszek-500g-ad-u-v[/url]
  5. Cioteczki...Sara zaczyna mieć problemy z tylnymi łapami, zaczynają siadać. W piątek Daśka była z nią u weta, zaszczepiła ją i przy okazji poprosiła o diagnozę... Wiek rządzi się swoimi prawami, to już wiemy :( Pani dr zaproponowała trzymiesięczną kurację specyfikiem: [url]http://allegro.pl/gelacan-fast-ostry-bol-i-zapalenie-stawow-500g-i3128508136.html[/url] koszt jest dość wysoki, ale chcemy spróbować i jeszcze dać szansę Sarze na chodzenie i zmniejszenie bólu stawów. Czytam, że opak. 500gramowe, dla psa o wadze 40kg, starczy na 83 dni...czyli 3 miesiące nam wyjdzie. [B]210zł/83=2,53zł dziennie[/B] - czyli wcale nie tak drogo :) Cioteczki, Daśka zapłaciła u weta: 54zł (mamy rachunek), pokryłam ze swoich środków, ale proszę Was o wsparcie i pomoc w zbiórce pieniędzy na Gelacan fast.
  6. Zaglądam do Lusi i mam nadzieję, że w końcu domek się znajdzie...
  7. [quote name='mdk8']dostanę nr. konta?[/QUOTE] A miałam wysłac i nie wysłałam? Qrde, przepraszam - już naprawiam błąd i dziękuję za wsparcie! :)
  8. A tu zapowiadają mrozy do połowy kwietnia :/ WIdocznie wiosna będziemy miec jedynie kalendarzowa :/ lucy, trzymam kciuki. Widziałam dzisiaj Twoje ogloszenie u weta :)
  9. I sama planujesz zjeść ten kosz słodyczy? Pięknie! Grażynko, wszystkiego najlepszego :) Spoznione, ale szczere.
  10. Myszko, wysłałam Panu zdjecia Bongo - ale nie odpisuje...chyba nic z tego :/
  11. Odświeżę kolejny raz ogłoszenia. Jak rozumiem nie było odzewu? :(
  12. [quote name='michelle04']Cioteczko jeśli nie będziesz dojadać po innych *psiakach* to nadwaga Ci nie grozi spójrz na Stefkę jaka linia :razz: A na poważnie ona chyba wciąż ma zakodowane, że błąkała się i niedojadala, więc teraz je na zapas- konsekwencja bezdomności :([/QUOTE] Hehehe, - ja muszę sie wciąż dzielić ze swoim stadem! Z dziwnych, niezrozumiałych powodów ;) one równeiż maja zakodowane "jedzenie na zapas" i otaczają mnie podczas moich posiłków. Oczywiście w ich miskach, dla mnie nie zostaje nawet okruszek :( jakby to powiedziec - w hierarchii, jestem ostatnia :)
  13. [quote name='ossa98']Piękne te zdjęcia z Kikou. Widać, że Lisio jest szczęśliwy. Późno, bo późno - ale przelałam swoją stałą za marzec.[/QUOTE] Jest bardzo szczęsliwy. A w mojej obecności czasem, nawet zawstydzony. Daje buziaczka i szybko zmyka, jakby nie wiedząc czy prawdiłowo się zachował. Za chwilkę wraca i ponownie ulega "mojemu czarowi", hehehe i nabierając pewności, że ciotkę cieszy lizanie po buzi, daje następnego! Dziękujemy za wpłatę, nieważne, że późno, ważne, że jestes z nami.
  14. [quote name='Kamila Proc']wydaje mi sie, ze powinno sie mowic "nogamy"[/QUOTE] Hehehe, moze być i nogamy :)
  15. [quote name='mdk8']zjawiam się tu przypadkiem i poproszę nr. konta -postaram się pomóc od czasu do czasu-ile będę mogła[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za obecność. Lisio ma sporą rzesze oddanych Cioteczek i oczywiście zawsze wita serdecznie kolejną :)
  16. A co to za towarzyszka/towarzysz Kesha?
  17. Robiłam kilka dni temu wizytę pa, ulicę dalej od mojego domu. Ludzie staraja sie o dogomaniacka sunię, ciekawa jestem czy przyjedzie do Bielawy, czy inną rodzinę wybiorą. Miałabym wraz z Luśką, dwie dogomaniackie sąsiadki :) A Ty, wypoczywaj a nie na dogo... :)
  18. Niestety Grażynko, wiele osób współczuje psiakom, nie może patrzeć na ich cierpienie i takie temu banały - ale, jeśli mają możliwość dać psu kawałek miejsca u siebie, odprowadzić go za TM...to już się poddają i rezygnują. Przykre to jest i smutne, bo przez taką postawę przemawia egoizm, czyli argumentacja typu: będziemy za nim płakać, bardzo przeżywać jego odejście, nie damy rady - jednym słowem MY. A tymczasem psy odchodzą w samotności, zapomnieniu, jako jeden z wielu wśród schroniskowych braci... :( Tuptusiu, trzymaj się i pozwól nam jeszcze cieszyć się sobą!
  19. Film pierwsza klasa! Psiaki fantastycznie ze sobą się dogadują i mają mega zabawę. Ale dziewczyny, ja marzyłam o urlopie w Waszym domostwie...jednak patrząc na gabaryty Luśki, zmieniam zdanie na NIE, hehehehe Otóż widzę, że u Was, poza pięknymi widokami istnieją zagrożenia ze strony KUCHNI, a ja szybko nabieram rubensowskich kształtów :P Żartuję oczywiście...ale Lusce się przybrało na masie :D
  20. Trzymam, zaciśnięte mocno :) Jakby zamieszkała w Bielawie, mogłabym ją mieć na oko :)
  21. [quote name='Ajula']serce rośnie, jak się takie fotki ogląda :loveu: widać, że jest szczęśliwy[/QUOTE] To prawda :) A ja się biorę za księgowanie... 13.03. Ajula - 10zł - bardzo dziękujemy :) 18.03 - przelałam 300zł tytułem kolejnego miesiąca Dziękuję Cioteczki za wsparcie Liska!
  22. Zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Bi%C5%BCuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki!-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607486[/url]
  23. Oj i ja ze spamem :/ Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Bi%C5%BCuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki%21-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL]
  24. Bazarek dla niewidomej Sabinki, zapraszamy i prosimy o pomoc w "hopkaniu": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241183-Biżuteria-na-rzecz-niewidomej-Sabinki!-Do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20607253#post20607253"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/8906/dsc3981m.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='giselle4']Lucyka ma spotkanie we wtorek z panią...zobaczymy co z tego bedzie?[/QUOTE] Trzymamy kciuki i wysyłamy pozytywną energię, aby Luśka skradła serce Pani :)
×
×
  • Create New...