Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. A ja jeszcze przypomne naszego bohatera. Sceneria słoneczna, zielono...czujecie promienie słońca? Bardzo mi ich brakuję a u nas wciąż sypie śnieg :/ [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc0792w.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/677/dsc0792w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc0816h.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8551/dsc0816h.jpg[/IMG][/URL]
  2. Zapisuję sobie wątek. Na chwilę obecną nie mogę pomóc oferta DT, ponieważ jestem zakociona i zapsiona ale w nast. roku przeprowadzamy się na większy metraż i na pewno będę starała się pomóc. Sharpki to taka moja miłość, schowana w sercu ;) Mieszkam w okolicach Świdnicy, Dzierżoniowa - i tutaj mogę pomoc, np. transport, zdjęcia, sprawdzenie domu.
  3. Marta, na szczęście to była opinia weta, więc bądźmy spokojne :) Wet musiałby się martwić. Ale takie zmartwienie to nie zmartwienie :) Cieszę się, że tym razem diagnoza była nietrafiona :P
  4. [quote name='mari23']miłość widać, ale wczesnej wiosny ani trochę..... ;) to bardziej na późną zimę wygląda ;) ale fotki cudne !!![/QUOTE] Hehehe, masz rację, Marysiu :)
  5. [B][SIZE=4][FONT=book antiqua][I]Kochani... Dogomaniacy i [SIZE=4]W[/SIZE]rażliw[SIZE=4]cy [SIZE=4]spoza dogomanii -[/SIZE][/SIZE] ludzie w[SIZE=4]ierzący w[/SIZE] Lisia! Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie jakie dajecie Lisiowi. To, że dziś ten pies cieszy się wolnością, miłością opiekuna i towarzystwem innych czworonogów to tylko Wasza zasługa! Dla jednych to tylko pies i psie życie. Dla innych to AŻ pies i psie ISTNIENIE! Jestem ogromnie Wam wdzięczna![/I][/FONT][/SIZE][/B] [COLOR=#696969][SIZE=1]Edyta[/SIZE][/COLOR]
  6. Takiego wdzięcznego modela kocha każdy obiektyw :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/lisek32.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/298/lisek32.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/lisek31.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4516/lisek31.jpg[/IMG][/URL] A tu widać wczesnowiosenną miłość? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/lisek30.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/240/lisek30.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/lisek33r.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4905/lisek33r.jpg[/IMG][/URL]
  7. Zimowo...ZAPRASZAMY do galerii mixa akity, jego opiekunki i najbliższych Przyjaciół :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/lisek26.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4798/lisek26.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/lisek27.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7259/lisek27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/lisek28.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4016/lisek28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/lisek29.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5675/lisek29.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/lisek34.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2174/lisek34.jpg[/IMG][/URL]
  8. Pan S odsiaduje wyrok za znęcanie się nad zwierzętami i chyba jeszcze odwieszono mu poprzednią karę.
  9. W DBC zostało 6 psów, prywatnych p. Sawickiej. Karmy brakuje, środków na odrobaczenie, odpchlenie - muszę coś pomyśleć aby pomóc psiakom.
  10. Marysiu, podczas moich przedostatnich odwiedzin u Kikou, widziałam Maję. Qrcze, do dziś świetnie pamiętam nasze pierwsze z Mają spotkanie w Dobrocinie. Jeden szloch mój i wolontariuszek z Dzierżoniowa :(
  11. zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
  12. [quote name='mari23']na bazarku byłam, u Lisia też ;) mam słabość do nerkowców...[B] i do Kasi - kikou[/B] ;)[/QUOTE] To bardzo dobra dziewczyna. Podziwiam ją i determinację z jaką walczy o każdy dzień swoich podopiecznych. Nie wiem skąd czerpie siły...
  13. zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
  14. zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00
  15. zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
  16. zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
  17. Cioteczki, mogę zareklamować bazarek dla Lisia? Który de facto mieszka kilka km od Rozalki :) zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
  18. Właśnie Marinko, znamy się z tylu wątków, tyle udało nam się zdziałać dzięki wrażliwości i miłości do tych bezbronnych istot. A przecież w grupie siła! Nie niszczmy siebie wzajemnie :( Tyle jeszcze psów czeka na pomoc człowieka :/ Tymczasem zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Książkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00[/URL]
  19. A ja zapraszam na mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00?p=20597755#post20597755[/url]
  20. Eh, no widzisz - po części masz odpowiedz. Ja milczałam bo doskonale wiedziałam, że wyjazd Kesha do schronu był jednorazowy, nie zaniepokoiłam się tą sytuacją. I prawdę mówiąc, nie zaprzątałam sobie tym głowy. Przeczytałam wyjasnienia Giselle i "poleciałam" dalej...na inne wątki. Szczególnie, że znam pdt i robiłam tam zdjęcia, choćby i Kesha. Woziłam mojego Rastiego, widziałam Kesha. Itd, itd. Co do adresu, jeśli tylko któraś z Was będzie chciała się wybrac w nasze okolice, pokieruje Was do Michelle - adresu nie znam dokładnego - znam dojazd. Ale, podaje nr tel 501 161 217 - dzwońcie, pomogę Wam dojechac. Podobnie np. ze schronem w Uciechowie, adresu nie znam, znam dojazd.
  21. Pamiętam, oczywiście, że umówiła się z dziewczyną w schronie aby poznali Kesha. Dlaczego w schronie a nie w pdt, tego nie pamiętam. Jednakże wiele razy od tamtego feralnego spotkania byłam i w schronie i u Michelle (przecież robiłam często zdjęcia psom azylowym) i wierzcie mi, że Kesh przebywa w pdt u Michelle - nie w schronisku Azyl. To jest bardzo łatwe do zweryfikowania. Adres schronu jest dostępny na necie, można podjechać, obejrzeć podopiecznych Azyla. Nie ma na terenie schroniska kazamatów, w których mógłby przebywać ukryty np. Kesh czy inny pies. Można oficjalnie wystąpić z zapytaniem do schroniska o miejsce pobytu psa, no sposobów jest kilka na weryfikację. Czy moja osoba jest wiarygodna w Waszych oczach - nie wiem, ale powtórze raz jeszcze: Kesh przebywa u Michelle, nie w żadnym schronie ani dzierżoniowskim ani żadnym innym. Doszło do nieporozumienia a ja bardzo bym chciała aby nie ucierpiała współpraca między nami na rzecz zwierząt. Bo one są celem nadrzędnym.
  22. Dom dla Prodo to moje marzenie. Niestety, potencjalny DS się nie odzywa do mnie...chyba nie spodobał się Prodo.
  23. Piękny ten boksio! On ma juz przed sobą wyłącznie dobre chwile :)
  24. Cioteczki, wczoraj miziałam chwilkę Rozi. Chwilkę, ponieważ mi zwiała :) Zawoziłam do Zuzi pewnego kawalera i przy okazji odwiedziłam Rozi, jednakże nie zrobiłam fotek :/ Następnym razem :)
  25. [quote name='Mysza2']Karmy nerkowej nie mam ale bazarek będzie:)[/QUOTE] Myszko...wielkie dzięki! Możemy ten bazarek przeznaczyć wyłacznie na kupno karmy? Będę jeszcze innych prosić o datki czy karmę, bo i dla Liska potrzebna i dla innych psiaków, które się z nim do tej pory dzieliły.
×
×
  • Create New...