-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
A ja jeszcze przypomne naszego bohatera. Sceneria słoneczna, zielono...czujecie promienie słońca? Bardzo mi ich brakuję a u nas wciąż sypie śnieg :/ [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc0792w.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/677/dsc0792w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc0816h.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8551/dsc0816h.jpg[/IMG][/URL] -
Zapisuję sobie wątek. Na chwilę obecną nie mogę pomóc oferta DT, ponieważ jestem zakociona i zapsiona ale w nast. roku przeprowadzamy się na większy metraż i na pewno będę starała się pomóc. Sharpki to taka moja miłość, schowana w sercu ;) Mieszkam w okolicach Świdnicy, Dzierżoniowa - i tutaj mogę pomoc, np. transport, zdjęcia, sprawdzenie domu.
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fiorsteinbock replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Marta, na szczęście to była opinia weta, więc bądźmy spokojne :) Wet musiałby się martwić. Ale takie zmartwienie to nie zmartwienie :) Cieszę się, że tym razem diagnoza była nietrafiona :P -
[B][SIZE=4][FONT=book antiqua][I]Kochani... Dogomaniacy i [SIZE=4]W[/SIZE]rażliw[SIZE=4]cy [SIZE=4]spoza dogomanii -[/SIZE][/SIZE] ludzie w[SIZE=4]ierzący w[/SIZE] Lisia! Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie jakie dajecie Lisiowi. To, że dziś ten pies cieszy się wolnością, miłością opiekuna i towarzystwem innych czworonogów to tylko Wasza zasługa! Dla jednych to tylko pies i psie życie. Dla innych to AŻ pies i psie ISTNIENIE! Jestem ogromnie Wam wdzięczna![/I][/FONT][/SIZE][/B] [COLOR=#696969][SIZE=1]Edyta[/SIZE][/COLOR]
-
Takiego wdzięcznego modela kocha każdy obiektyw :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/lisek32.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/298/lisek32.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/lisek31.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4516/lisek31.jpg[/IMG][/URL] A tu widać wczesnowiosenną miłość? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/lisek30.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/240/lisek30.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/lisek33r.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4905/lisek33r.jpg[/IMG][/URL]
-
Zimowo...ZAPRASZAMY do galerii mixa akity, jego opiekunki i najbliższych Przyjaciół :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/lisek26.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4798/lisek26.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/lisek27.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7259/lisek27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/lisek28.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4016/lisek28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/lisek29.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5675/lisek29.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/lisek34.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2174/lisek34.jpg[/IMG][/URL]
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL] -
zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
-
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00 -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fiorsteinbock replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL] -
zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
-
Cioteczki, mogę zareklamować bazarek dla Lisia? Który de facto mieszka kilka km od Rozalki :) zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-22-00[/URL]
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Właśnie Marinko, znamy się z tylu wątków, tyle udało nam się zdziałać dzięki wrażliwości i miłości do tych bezbronnych istot. A przecież w grupie siła! Nie niszczmy siebie wzajemnie :( Tyle jeszcze psów czeka na pomoc człowieka :/ Tymczasem zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców. Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Książkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00[/URL] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Eh, no widzisz - po części masz odpowiedz. Ja milczałam bo doskonale wiedziałam, że wyjazd Kesha do schronu był jednorazowy, nie zaniepokoiłam się tą sytuacją. I prawdę mówiąc, nie zaprzątałam sobie tym głowy. Przeczytałam wyjasnienia Giselle i "poleciałam" dalej...na inne wątki. Szczególnie, że znam pdt i robiłam tam zdjęcia, choćby i Kesha. Woziłam mojego Rastiego, widziałam Kesha. Itd, itd. Co do adresu, jeśli tylko któraś z Was będzie chciała się wybrac w nasze okolice, pokieruje Was do Michelle - adresu nie znam dokładnego - znam dojazd. Ale, podaje nr tel 501 161 217 - dzwońcie, pomogę Wam dojechac. Podobnie np. ze schronem w Uciechowie, adresu nie znam, znam dojazd. -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, oczywiście, że umówiła się z dziewczyną w schronie aby poznali Kesha. Dlaczego w schronie a nie w pdt, tego nie pamiętam. Jednakże wiele razy od tamtego feralnego spotkania byłam i w schronie i u Michelle (przecież robiłam często zdjęcia psom azylowym) i wierzcie mi, że Kesh przebywa w pdt u Michelle - nie w schronisku Azyl. To jest bardzo łatwe do zweryfikowania. Adres schronu jest dostępny na necie, można podjechać, obejrzeć podopiecznych Azyla. Nie ma na terenie schroniska kazamatów, w których mógłby przebywać ukryty np. Kesh czy inny pies. Można oficjalnie wystąpić z zapytaniem do schroniska o miejsce pobytu psa, no sposobów jest kilka na weryfikację. Czy moja osoba jest wiarygodna w Waszych oczach - nie wiem, ale powtórze raz jeszcze: Kesh przebywa u Michelle, nie w żadnym schronie ani dzierżoniowskim ani żadnym innym. Doszło do nieporozumienia a ja bardzo bym chciała aby nie ucierpiała współpraca między nami na rzecz zwierząt. Bo one są celem nadrzędnym. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Piękny ten boksio! On ma juz przed sobą wyłącznie dobre chwile :)