Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. [quote name='giselle4']na tym sznurku i w kagancu...:([/QUOTE] Może jednak lepiej aby ogłoszenia nie dotarły do właściciela? Psa na sznurku?
  2. [quote name='giselle4']a ten kawaler jest od dzisiaj u michelle [IMG]http://c.wrzuta.pl/wm2553/e8a645400003005450fa9909/palomek[/IMG][/QUOTE] Grażynko, co to za psiaczek? Będzie osobny wątek?
  3. [quote name='rita60']To nie foksterier cioteczko,tylko terier walijski:-(cudny. Wiadomo coś o nim więcej ?[/QUOTE] Dzięki Cioteczko - Ty masz racje. Dzwoniło mi w okolicach terierów, ale żeby taką gafę. Mam już kilka ogłoszeń, będę rozwieszała w Bielawie. TV Sudecka emituje ogłoszenie z psiakiem, oby trafiło do właściciela.
  4. [quote name='martasekret']w gdańskim schronisku fundacja irasiad postawiła kilka kojców, tzw. aldazów - dowiem się, jaki jest koszt jednego i gdzie je zamawiali.[/QUOTE] Super! 1300zł to kupa kasy, nie mam pomysłu jak zdobyć tyle forsy :/
  5. [quote name='Mysza2']potwierdzam:):), dobrze że chociaż główne drogi już posolone:)[/QUOTE] U nas podobnie, myślałam aby skorzystać z komunikacji miejskiej :/ U Lisia pewnie temperatury też na minusie i siedzą psiak w domu, grzeją dupeczki :)
  6. [quote name='DONnka']Pieniążki już na koncie SKARPETY :multi: [B]Fiorstein[/B], podziękuj proszę w naszym imieniu p. Beacie z Dzierżoniowa :loveu:[/QUOTE] Bardzo się cieszę i oczywiście przekaże podziękowania :)
  7. Dzięki Daśka za telefon i objaśnienie sytuacji. Przez weekend korzystaliśmy z uroków zimy i stąd moja nieobecność. Cioteczki, jeśli macie wątpliwości co do DT u p. Dominika do tego DT byłoby na 3 miesiące to rzeczywiście wydaję mi się, że miejsce w Fundacji jest b.d. rozwiązaniem. A może Fundacja udzieliłabym mu DT? w międzyczasie możemy robić ogłoszenia, chociaż szansę na ds są nikłe. Dziewczyny, musimy zebrać fundusze na kojec. Daśka, orientujesz się wstępnie jaki jest koszt?! I bazarki, bazarki - macie już fotki fantów?
  8. Tak, tak i to dalekim aczkolwiek... ;) Piękny akitek :)
  9. Nadgonilam zaleglości. Oferta Fundacji wydaję się sensowna, jak się zapatrujecie na nią? Tak sobie pomyslalam, że Misi dom wywalił ją przez dolegliwość na jaką cierpi... zaj...sty domek!
  10. Nie wiem czy ktoś już zauważył, ale Franio jest bardzo podobny do akity :) troszeńke mniejszy ale nie wzrost się liczy!
  11. Ciotki, szukamy mu BDT? moze sie uda... to taki piekny i sympatyczny psiak!
  12. Cioteczki, zaprosiłam do Nas dogomaniaczkę z Nowej Rudy :)
  13. Foksterier! On na tym sznurku był znaleziony? Grażynko, podeślij mi oryg. rozm. zdjęcia - rozwiesze w Bielawie.
  14. [quote name='jo ka']:placz:nie nie n ie!! zbyt dużo cierpienia zwierząt wokół nas, taki mikro i tak sponiewierany, przez los (złego człowieka...?) błagam ratujcie tego pyszolka!! chłopak wpadł mi w oko -->ja ze swojej strony deklaruję co mc 20 lub 30 zeta dla niego, jestem daleko, to choć w taki sposób mogę spróbować pomóc...[/QUOTE] Widzę Cioteczkę z moich okolic, super! Czasem potrzebujemy pomocy osób z NR :)
  15. [quote name='brzośka']ale czego Edytko? "mimo wieku" czy "ma duże potrzeby"?? :D ciekawe, jak się historia zakończy... a pana dokładnie sprawdźcie![/QUOTE] Hehehhe :P Mam nadzieję, że Kłopotek wybaczy jak na kilka dni zmienie banerek w sygnaturze. Przy okazji zapraszam na wątek młodego psa, który za kilka dni moze zostać zabrany do mordowni w Olkuszu :(
  16. Sliczny jest :) Wklejam banerek, kto może - zapraszam do wklejenia w sygnaturke: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238736-Ozi-z-biletem-na-%C5%9Bmier%C4%87"][IMG]http://imageshack.us/a/img853/1048/ozidogo.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dzięki fridaoo. Nie zaglądałam nawet na FB. Boże, trzymam za nią kciuki, oby to nie bylo nic poważnego. Maleńka, walcz! Banerek dla panienki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Białej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekraczać-TM!Pomóżmy-jej!"][IMG]http://imageshack.us/a/img525/6060/misia.jpg[/IMG][/URL]
  18. Boze...siedze jak na szpilkach :) ps. tego to Wam Kłopotek nie wybaczy...tak publicznie o Nim: "...To by się zgadzało, bo Kłopotek mimo wieku ma duże potrzeby :-D"
  19. Masz rację Grażynko, nadal jest spora liczba ludzi, którzy nie są obojętnie na los i krzywdę zwierząt. I chyba świadomość tego trzyma nas przy myślach, że warto, że można i, że trzeba...pomagać.
  20. [quote name='Agucha&Luki']Prosze dopisac ze dla Misi[/QUOTE] Tak, podane jest, że dla Labkowatej misi.
  21. Nie wiem co napisać...poza tym, że codziennie o nim myślę :/
  22. Cioteczki, na konto Stowarzyszenie przelałam 50zł dla Rozalki. Datek jest od pani Beaty L. z Dzierżoniowa., za który rzecz jasna bardzo dziękujemy :) A Rozalcie miziamy za uszkiem!
  23. ale ja za to poznałam Benię i innych podopiecznych, których część to Azylowe psiaki :) Żyją w raju, bezdyskusyjnie. A panią Beatę myślę, że poznasz ;)
  24. Dzięki Agucha. Zaraz przelew wyjdzie z mojego konta. Darowizne przekazała pani Beata L z Dzierżoniowa, w tytule podam swój nick z dogo, dobrze?
  25. Przelew poszedł. Przekaże podziękowania, jasne. Wiem jakie znaczenie ma pomoc finansowa i również bardzo się cieszę, że Pani Beata z Dzierżoniowa zechciała wesprzeć dogomaniackie psiaki :)
×
×
  • Create New...