-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']na tym sznurku i w kagancu...:([/QUOTE] Może jednak lepiej aby ogłoszenia nie dotarły do właściciela? Psa na sznurku? -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']a ten kawaler jest od dzisiaj u michelle [IMG]http://c.wrzuta.pl/wm2553/e8a645400003005450fa9909/palomek[/IMG][/QUOTE] Grażynko, co to za psiaczek? Będzie osobny wątek? -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']To nie foksterier cioteczko,tylko terier walijski:-(cudny. Wiadomo coś o nim więcej ?[/QUOTE] Dzięki Cioteczko - Ty masz racje. Dzwoniło mi w okolicach terierów, ale żeby taką gafę. Mam już kilka ogłoszeń, będę rozwieszała w Bielawie. TV Sudecka emituje ogłoszenie z psiakiem, oby trafiło do właściciela. -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fiorsteinbock replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='martasekret']w gdańskim schronisku fundacja irasiad postawiła kilka kojców, tzw. aldazów - dowiem się, jaki jest koszt jednego i gdzie je zamawiali.[/QUOTE] Super! 1300zł to kupa kasy, nie mam pomysłu jak zdobyć tyle forsy :/ -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fiorsteinbock replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Dzięki Daśka za telefon i objaśnienie sytuacji. Przez weekend korzystaliśmy z uroków zimy i stąd moja nieobecność. Cioteczki, jeśli macie wątpliwości co do DT u p. Dominika do tego DT byłoby na 3 miesiące to rzeczywiście wydaję mi się, że miejsce w Fundacji jest b.d. rozwiązaniem. A może Fundacja udzieliłabym mu DT? w międzyczasie możemy robić ogłoszenia, chociaż szansę na ds są nikłe. Dziewczyny, musimy zebrać fundusze na kojec. Daśka, orientujesz się wstępnie jaki jest koszt?! I bazarki, bazarki - macie już fotki fantów? -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
fiorsteinbock replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Tak, tak i to dalekim aczkolwiek... ;) Piękny akitek :) -
Nadgonilam zaleglości. Oferta Fundacji wydaję się sensowna, jak się zapatrujecie na nią? Tak sobie pomyslalam, że Misi dom wywalił ją przez dolegliwość na jaką cierpi... zaj...sty domek!
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
fiorsteinbock replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ktoś już zauważył, ale Franio jest bardzo podobny do akity :) troszeńke mniejszy ale nie wzrost się liczy! -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, zaprosiłam do Nas dogomaniaczkę z Nowej Rudy :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Foksterier! On na tym sznurku był znaleziony? Grażynko, podeślij mi oryg. rozm. zdjęcia - rozwiesze w Bielawie. -
[quote name='jo ka']:placz:nie nie n ie!! zbyt dużo cierpienia zwierząt wokół nas, taki mikro i tak sponiewierany, przez los (złego człowieka...?) błagam ratujcie tego pyszolka!! chłopak wpadł mi w oko -->ja ze swojej strony deklaruję co mc 20 lub 30 zeta dla niego, jestem daleko, to choć w taki sposób mogę spróbować pomóc...[/QUOTE] Widzę Cioteczkę z moich okolic, super! Czasem potrzebujemy pomocy osób z NR :)
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fiorsteinbock replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']ale czego Edytko? "mimo wieku" czy "ma duże potrzeby"?? :D ciekawe, jak się historia zakończy... a pana dokładnie sprawdźcie![/QUOTE] Hehehhe :P Mam nadzieję, że Kłopotek wybaczy jak na kilka dni zmienie banerek w sygnaturze. Przy okazji zapraszam na wątek młodego psa, który za kilka dni moze zostać zabrany do mordowni w Olkuszu :( -
Sliczny jest :) Wklejam banerek, kto może - zapraszam do wklejenia w sygnaturke: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238736-Ozi-z-biletem-na-%C5%9Bmier%C4%87"][IMG]http://imageshack.us/a/img853/1048/ozidogo.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzięki fridaoo. Nie zaglądałam nawet na FB. Boże, trzymam za nią kciuki, oby to nie bylo nic poważnego. Maleńka, walcz! Banerek dla panienki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Białej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekraczać-TM!Pomóżmy-jej!"][IMG]http://imageshack.us/a/img525/6060/misia.jpg[/IMG][/URL]
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fiorsteinbock replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Boze...siedze jak na szpilkach :) ps. tego to Wam Kłopotek nie wybaczy...tak publicznie o Nim: "...To by się zgadzało, bo Kłopotek mimo wieku ma duże potrzeby :-D" -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Masz rację Grażynko, nadal jest spora liczba ludzi, którzy nie są obojętnie na los i krzywdę zwierząt. I chyba świadomość tego trzyma nas przy myślach, że warto, że można i, że trzeba...pomagać. -
[quote name='Agucha&Luki']Prosze dopisac ze dla Misi[/QUOTE] Tak, podane jest, że dla Labkowatej misi.
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ale ja za to poznałam Benię i innych podopiecznych, których część to Azylowe psiaki :) Żyją w raju, bezdyskusyjnie. A panią Beatę myślę, że poznasz ;) -
Dzięki Agucha. Zaraz przelew wyjdzie z mojego konta. Darowizne przekazała pani Beata L z Dzierżoniowa, w tytule podam swój nick z dogo, dobrze?
-
Przelew poszedł. Przekaże podziękowania, jasne. Wiem jakie znaczenie ma pomoc finansowa i również bardzo się cieszę, że Pani Beata z Dzierżoniowa zechciała wesprzeć dogomaniackie psiaki :)