Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Kto jeszcze może wspomóc Cykorka.
  2. [quote name='gonia66']Jednym słowek, każda pora jest super, żeby się poazac światu..:) Dogomania nie spi:D[/QUOTE] Ty na pewno nie :lol:. Za to Spajkuś pewnie smacznie drzemie :sleep2:. Lub biega :Dog_run:
  3. Dzięki [B]__Lara[/B] :loveu:. I ja podniosę.
  4. Dorothy zasługujesz na największe podziękowania. Teraz Ty najwięcej poświęcasz Nitce. Oczywiście oprócz Pani Teresy :lol:.
  5. Edit Wczoraj mi się nie udało. Dziś wrzucę zdjęcia.
  6. Pewnie tak, ale naprawdę to nie ma Im czego zazdrościć. Życie psa schroniskowego nie jest miłe. Mam nadzieję, że Bambo znajdzie domek.
  7. Poczekajmy jeszcze na informacje od Ani.
  8. No Wujkowie. Mieszkania posprzątane czas odebrać korespondencję od Wuni :razz:.
  9. Na razie zaznaczam. Później wrzucę na nk.
  10. Mam nadzieję, że mój numer został. Chciałbym wiedzieć, że wy adoptowałem Dusię :lol:.
  11. Konto doszło. Dziękuję. A reszta Wujków?
  12. Powoli zaczyna się wszystko układać. Szkoda tylko, że nie ma na razie miejsca dla Juranda.
  13. Dzwoniła Pani Teresa. Zabieg się udał Nitka wybudziła się bez problemu. Ma śliczne białe ząbki i nie ma już guza. Otrzymałem trzy zdjęcia. W nocy wrzucę na wątek. W niedzielę wizyta kontrolna. Za około dwa miesiące sterylka.
  14. W takim razie czekam cierpliwie na zaproszenie.
  15. To ja uciekam i czekam za numerem konta. Wujkowie do działa.
  16. No to potrzeba kogoś zmotoryzowanego. Ja jakby co tylko do towarzystwa.
  17. Dogomaniacy Tolek potrzebuje foremnej deklaracji. Może być od 11 osób po 5 zł. Może akcja reklamowa. 11 Wujków po 5 zł. Co Wy na to? Ja mimo problemów piątkę mogę dać.
  18. Czyli Zbyszek nie ma co się martwić. Niewiele jest idealnych schronisk. Na pewno najlepszy byłby sprawdzony hotelik lub tak jak pisze Ania sprawdzony dt.
  19. Ja niestety deklaracyjnie odpadam. Kto może wspomóc Cykorka.
  20. Zapraszamy chętnych deklarowiczów. Tolek jest na pierwszej.
×
×
  • Create New...