Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='esperanza']Dramatyczna sytuacja szczeniaków! Przyjechała kolejna suka z maluchami i zgłoszono następną. Nie ma gdzie ich umieszczać, a pozostawienie małych szczeniąt i matki wśród 100 psów luzem jest niebezpieczne. W tej chwili w schronisku są 22 małe szczeniaki i kilka podrostków. Prosimy o zwiększenie liczby ogłoszeń, bo nam samym nie uda się wydać takiej ilości maluchów. Jeśli nie wyjdą ze schroniska do 3-4 miesiąca, szansa że później będą normalnymi psami bez syndromu kenelowego jest nikła.[/QUOTE] Jakie psiaki ogłaszać?? NMogę zrobić kilka ogłoszeń...
  2. Nie mogę dodać zdjęć więc dodam tylko linki: [URL]http://farm3.static.flickr.com/2607/4002690696_ea084597c1.jpg[/URL] [URL]http://farm3.static.flickr.com/2525/4002111451_c924e7b225.jpg[/URL]
  3. Nikt mi nie odpisał ;( Szukamy dalej ...
  4. W góręęęęęęęę Dziadku kochany :)
  5. [B][U]Na gwałt potrzeba więcej zdjęć Karata !!!!!!!!!!! Kto ma, niech wstawia...[/U][/B]
  6. Myślę, że warto się nad tym zastanowić :)
  7. Ja mam obie gazetki :multi: Kalendarz bardziej podoba mi się z MP, bo mam dużo miejsca do zapisania spotkań, czy ważnych rzeczy co w moim przypadku jest priorytetem :) a zdjęcia ładne, nic specjalnego. W PP na 6 stronie jest liścik mojego Karacika !!:multi::multi::multi: Psiak szuka domu, może ktoś się skusi !! :);p
  8. W góręęęęęęęęęęęęęę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [B]List Karacika w grudniowym numerze "Przyjaciela Psa" na stronie 6 !!! Zachęcam do lektury! [/B] :)
  10. [SIZE=3][COLOR=seagreen]DZIADEK 1.wiek psa: ok. 11 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen]2.stan oczek i zdrowie ogólne: nie widzi, stan zdrowia - przeciętny[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen]3.stosunek do innych psów, suk, kotów, 4.dorosłych, dzieci: nie określono[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen]5.dom docelowy: może mieszkać wszędzie, aby tylko miał sporą przestrzeń, nie nadaje się do ciasnych mieszkań[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen]7.kontakt: [/COLOR][/SIZE][B]JUSTYNA - 607-077-350, można też na gg: 2652532 [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-niewidomy-dziadek-dom-szansa-na-zycie-kruszewo-172706/[/url] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3074/dziadeks.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4089/dziadek1.jpg[/IMG] Dziadkowi grozi eutanazja. Pies nie radzi sobie w schronisku. Pomóżcie szukać mu DS!! Proszę ... Każda pomoc się liczy :-(:-(:-( Wstawiajcie banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-niewidomy-dziadek-dom-szansa-na-zycie-kruszewo-172706/"][IMG]http://i35.tinypic.com/67tj5k.png[/IMG][/URL] [/B]
  11. [b][color=black]ile potrzeba pieniążków????? [/color][/b]
  12. :loveu::loveu::loveu:Wyrosły na przepiękne psiaki :loveu::loveu::loveu:
  13. Dziękujemy za ogłoszonka :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Karata odwiedzają wolontariusze, ale jest ich mało a psów dużo, dużo i jeszcze więcej....
  14. [quote name='esperanza']Dziękujemy :p A ja dziś byłam w odwiedzinach u Dyzia. Ma tylko lekko podniesiony poziom leukocytów, ale za to ma biegunkę, więc dostaje leki. Miał pchły i wszoły, ale już zostały wybite :p Niestety jego pobyt kosztuje aż 25zl za dobę. Dziś zapłaciłam rachunek, który się uzbierał od niedzieli 592zł :scared:[/QUOTE] Kupa kasy :mdleje: Przydałby się dla niego DT jak wyjdzie z kliniki ...
  15. [quote name='Atrisko']Cioteczki napiszcie proszę coś więcej o naszym Karaciku ( na pierwszej stronie), ile może mieć lat, jaki jest duży , czy jest kastrowany, jaki ma stosunek do innych psiaków...że staruszek to wiem...a reszta?[/QUOTE] Już :) :) :) Do góry!!
  16. Napisałam do jednej osoby z dogo. Czekam na odpowiedź.
  17. Trzymamy kciuki!! Musi się udać, prawda?
  18. [B]mam pytanko: Znacie kogoś z olsztyna lub okolic?? Potrzeba sprawdzić domek!!![/B]
  19. Szukają bernardyna: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/duzy-dosc-mlody-kudlacz-do-rodziny-z-dziecmi-173367/[/url] Można dać linki do kruszewskich beńków, ale nie mogę znaleźć linku do ich wątku ;/ Można byłoby je jakoś uporządkować i dać do pierwszego postu? Proszę, bo jak chcę właśnie tak dawać ogłoszenia to nigdy nie mogę znaleźć :p:p:p
  20. Jak rozmawiałaś z nią to wydawało Ci się że Hagi jest odpowiedni dla niej? Jeśli tak to mogę popytać o sprawdzenie domku w Olsztynie :)
  21. Podnosimy Dziadka. Kto pozwoli mu spędzić ostatnie dni swojego życia w swoich ramionach??
  22. [B]Mały do góry!! Niech się ktoś zlituje nad psinką niewielką :( [/B] [B]:shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/B]
  23. [b]ile potrzeba na leczenie dyzia?? Mam parę złotych z bazarku już, mogłabym przesłać...[/b]
  24. Macie jakąś puszeczkę do której można by było zbierać pieniążki to może w mojej szkole bym wystawiła ??
×
×
  • Create New...