Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Te psiaki są tak boskie, że nie mogę przestać o nich myśleć!! :D A co tam słychać u psiaków w DT ?? Nie rozrabiają ?? :D Fajnie, że na gwiazdkę dostały szansę na normalne życie :) :D
  2. Może dajcie znać innym cioteczkom, że na tym wątku szukamy domku dla potrzebującego Dziadka. Jak nas będzie więcej to łatwiej będzie nam szukam DS !!
  3. Trzeba prosić by ogłoszeniami się ktoś zajął !! Jeśli ktoś zrobiłby ogłoszenia takie na Worda to poroznosiłabym kilka na Ostrołękę (tylko kurczę mało mam tuszu kolorowego :( )
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174190-BOX-w-typie-boksera-SZUKA-DOMU-KRUSZEWO[/url]
  5. świetna wiadomość !!!! :d :d :d :d
  6. [quote name='Dogo07']Ile latek ma piesek ? I czy on tak mieszka jak Karat ? To znaczy w takim boksie bez wychodzenia na spacerki ? Ślepe pieski ciężko jest wyadoptować :(.[/QUOTE] Ojej trudno mi określić ile ma lat... może około 9... nie jestem pewna... Niestety żyje tak jak Karat, może jeszcze gorzej bo nie widzi :( Niestety nie można wypuścić go na wybieg bo zginąłby w stadzie liczącym około setkę biegających psiaków :(
  7. Dziękujemy za podbicie :D
  8. Mogę prosić o aktualizację postu z linkami do wątków?? Doszło parę psiaków :D
  9. Hej hop psiaku !! Kto pomoże w rozgłaszaniu Box'a?? On też chce mieć kochający domek!!
  10. Porównanie wyszło extra!!! A zdjęcia prześliczne, a psiaki jeszcze bardziej :D
  11. Jeśli Dziadek nie znajdzie domu, jednym wyjściem dla niego będzie uśpienie !! Nie pozwólcie odejść mu za TM !! Potrzeba odnowić mu ogłoszenia i dać nowe!! Proszę o pomoc !!
  12. [b]potrzebna osoba do odnowienia ogłoszeń karacika i dania nowych!!!![/b]
  13. Ojej :( nadal chmara szczeniąt czeka na dom :(
  14. Podnoszę i trzymam kciuki za powodzenie akcji !! :D
  15. Oby tylko jedna zima czekała go w boksie ;(
  16. Może jakieś zdjęcia psów i koni do adopcji?? :D
  17. Co tu tak cicho?? :) Co słychać w fundacji?? :) :D
  18. Ojej, a wydawało się że takie ślicznotki zaraz znajdą kochający domek, a tu... brak odzewu ;(
  19. Podniosę ... Psiaki są piękne ... Dziwne że jeszcze nie znalazły domku :(
  20. W góręęęęęęęęę śliczniutki!!
×
×
  • Create New...