Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Podnoszę !!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Jeśli były by fundusze to myślę, że badanie krwi będzie bardzo przydatne!
  3. [quote name='mamanabank']Owieczka, coś za coś, Ty jesteś u nas, to ja jestem u Ciebie :-) Jeżeli możesz zmień tytuł allegro na [B]Ratlerek[/B], pinczer miniaturka/miniaturowy mix suczka, bo ludzie tak zwykle wpisują do wyszukiwarki i łatwiej będzie ją wypatrzeć. Mało kto pewnie wpisze mix [B]ratlerka[/B].[/QUOTE] Cenna uwaga ! :)
  4. Wiadomo coś o jej przeszłości?? jak trafiła do schronu??
  5. I ciągle stadko się powiększa :(
  6. Ach dziękuję, dziękuję :) Miałam wenę na napisanie :)
  7. Tekst ten jest także w pierwszym poście :D
  8. Chyba chodziło o to co będzie napisane w ogłoszeniu :)
  9. [quote name='esperanza']W końcu piękna rodezjanka będzie się mogła wyszaleć do woli ;-)[/QUOTE] Fakt :) Obydwu psiakom ta adopcja wyjdzie na dobre :)
  10. Dlatego nie zasługiwał na dalszy pobyt w schronisku. Należy mu się coś od życia :) teraz trzeba szukać mu DS !!
  11. Kika9004

    TRENING

    Fajne te treningi mieliście :) Nadal takowe organizujecie?????? :)
  12. Musi być dobrze! :) Dziadek dostał dzięki wam nową szansą na życie! teraz nie można jej zmarnować :) AlinaS gdybyś zrobiła mu kilka zdjęć byłabym wdzięczna :) :D
  13. Wszelkie datki na hotelik dla psiaka prosimy wpłacać na te konto: Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt "Niczyje" ul. Sielska 1 07-300 Ostrów Mazowiecka Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 W tytule: NA HOTELIK DLA DZIADKA Brakuje 70 zł miesięcznych deklaracji, ale zbieramy także wpłaty jednorazowe :)
  14. [quote name='Bewarka']Nawet pamiętam ten konkurs, że się podawało rasy szczeniaków :) Śliczna obróżka i pasuje pieskowi :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy, dziękujemy :)
  15. Trzymamy kciuki za pomyślne dotarcie psiaków na miejsce.. :) Staszek też na DT do pani Aliny ??
  16. Znalazłam naszą obróżkę na ich stronie [URL]http://www.lupine.pl/images/city_light_obroza.jpg[/URL]
  17. [quote name='Infortune.']Tak, tak, to na pewno Lupine. ;)[/QUOTE] Może i tak :) Ale to o firmie bardzo dobrze świadczy, bo obróżka jest z nami ponad półtoraroku i nie widać na niej śladów użytkowania :) co jakis czas tylko przeprać i gotowe (Sara ma ją prawie przez cały czas na sobie) :) świetna firma i jak patrzę na ich ceny to nawet nie drogie :) trzeba zacząć na ich stronie zamawiać rzeczy dla psiurów :)
  18. Przecudownie razem wyglądają :) Maścią sie dobrali :D
  19. [quote name='Molli']Fajna :lol: Tylko zbyt masywna na takie maleństwo ;)[/QUOTE] Teraz to obroża ginie wśród masy sierści :D
  20. Chyba nie... Później sprawdzę i napiszę nazwe firmy :)
  21. Tutaj Sarusia jeszcze malutka, ale już jest duża i też obróżkę nosi :) [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/53/b1982d8e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/53/9533431e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/53/c9ded973.jpg[/IMG] I jak się podoba moje maleństwo w nowej, MP-sowskiej obróżce ?? :loveu::loveu:
  22. [quote name='obraczus87']dokłądnie, cierpliwość musimy miec :D[/QUOTE] Ja zawsze miałam z tym problem, ale trzeba nad tym poćwiczyć :D
  23. [quote name='obraczus87']Planowany dojazd do Aliny to godzina ok.19 :)[/QUOTE] Uhuhuhu, to sobie poczekamy :)
×
×
  • Create New...