Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='Atrisko']Co zrobić żeby nasz chłopak domek znalazł... może chociaż DT...cioteczki poradźcie...Takie śliczny psi chłopak[/QUOTE] Gdyby DT to trzeba by było deklaracji, bo Stowarzyszenie które opiekuje się schroniskiem nie ma pieniążków. :( Sami zajmują się psiakami tylko tymi które najpilniej potrzebują pomocy :(
  2. Czy mógłby ktoś napisać jakie wpłaty wpłynęły na Fabię? Chciałabym uzupełnić drugi post z rozliczeniami :) Jeśli ktoś ze stowarzyszenia będzie miał czas to bardzo o to proszę :)
  3. [quote name='esperanza'] Na stronie TO nic nowego nie widzę.[/QUOTE] W tym dziale, co ogłaszają psiaki z Kruszewa napisali: "W schronisku jest też wiele ślicznych szczeniąt w wieku do 2-3 miesięcy". Myślałam, że to jakieś nowe bidy :)
  4. taki opis jest na bernardyn.com.pl Napisz opis który ty byś zaproponowała :) ______ Box jest na stronie Fundacji SOS Bokserom :) [url]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/boxkruszewo.htm[/url]
  5. [quote name='esperanza']Kika9004 to jest możliwe w ograniczonym zakresie, bo w schronisku jest bardzo dużo fizycznej pracy. Wzięłyśmy na siebie stronę i promowanie psiaków, bo właściciele po prostu nie mają na to zbyt wiele czasu. Oczywiście spróbuję uzyskać trochę info o nowych psach.[/QUOTE] Rozumiem. Postaram się pomagać jak tylko będę mogła :)
  6. [B][SIZE="4"]Można dać na stronę schronu Voltę :)[/SIZE] [/B] [B]Imię:[/B] Volta [B]Płeć:[/B] samica [B]Wiek:[/B] 2 lata [B]Rasa:[/B] bernardyn mix [B]Wielkość:[/B] duży [B]Chip: [/B]brak [B]Tatuaż:[/B] brak [B]Sterylizacja:[/B] nie [B]Szczepienia[/B]: tak [B]Odrobaczenie[/B]: tak [B]Umaszczenie:[/B] biały w rude łaty [B]Sierść:[/B] średniodługa [B]Charakter:[/B] łagodny [B]Opis:[/B] Miła, bezkonfliktowa, przytulaśna pieszczoszka. Boi się troszkę nieznanych jej ludzi i sytuacji ale w żaden sposób nie przejawia agresji. Jak kogoś pozna to by go zalizała na Amen. zdjęcia: [url]http://img535.imageshack.us/img535/3374/img1761.jpg[/url] [url]http://img156.imageshack.us/img156/460/img1801j.jpg[/url] [url]http://img535.imageshack.us/img535/9251/img1755v.jpg[/url] [url]http://img707.imageshack.us/img707/6181/img1753.jpg[/url]
  7. Ależ nie ma za co dziękować :) Ja zawsze na posterunku :D Może umówić się z właścicielka schronu o uzupełnianie formularzu psa który dodawany jest na stronie schronu i zrobienie kilku fot psiakowi i przesłanie na e-meila, raczej ma dostęp do neta, nie? :) Na stronie schronu znalazło by się wtedy więcej psiaków do adopcji :)
  8. ojej :( Biedny psiak, czyli co, zostaje schronisko? :(
  9. [quote name='Helga&Ares']Proszę o zaciśniecie kciuków;)[/QUOTE] Zaciskam. Są chętni na psiaka?? :)
  10. Na stronie schronu można jeszcze astkę dać do tych co znaleźli dom :)
  11. Może wyślij jayo namiary, co? Jeśli to jedyna szansa dla psiaka :)
  12. ms_arwi święte słowa :) zgadzam się w 100 procentach :D
  13. [quote name='Lara']Dodałam nasze schronisko na [url]www.kupiepsa.pl[/url] Ok, wstawie link i baner bernardynow.[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) dziewczyny z tej strony bardzo pomagają przy Fabi :)
  14. [quote name='ANETTTA']BERNARDYNKA JUZ ZDROWA ..dalej szuka domu !!!![/QUOTE] Mówisz, masz :D
  15. A będziecie robić takie spotkania z ludźmi? Mogłabym porozmawiać z gminnym centrum kultury w mojej okolicy. Myślę, że dali by się przekonać :). Mogłabym postarać się także porozmawiać z Centrum kultury w moim mieście, ale tu już trudniej by było :). Jeśli chodzi o tą gminę to jest spora. Zaprosiło by się lokalną prasę na spotkanie i zrobiło plakaty i porozwieszało gdzie się da :)
  16. W TO napisali, że w schronie jest kilka szczeniaków w wieku do 3 miesięcy, możecie napisać coś więcej ? :)
  17. [B]Co napisać w pierwszym poście i na jaki zmienić tytuł?? [/B]
  18. [B]Czy ktoś dobrze poinformowany może napisać o OBECNYM stanie zdrowia psa??[/B]
  19. Nie kłóćcie się :) trzeba spróbować poszukać mu domku. Tutaj Kroll jest najważniejszy :)
  20. [quote name='jolek68']jest jeszcze opcja by zadzwonić do sióstr Szmurło z Pomiechówka :) jak taka sytuacja to może przejmą psinę aż mu się coś znajdzie...[/QUOTE] mogłabyś coś więcej o tym napisać? :)
  21. Dobrze, że psinka zaczęła dochodzić do siebie:) Ta opieka osób doświadczonych to DT, czy DS??
  22. trzymam za ciebie kciuki Franiu :)
×
×
  • Create New...