-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']Co zrobić żeby nasz chłopak domek znalazł... może chociaż DT...cioteczki poradźcie...Takie śliczny psi chłopak[/QUOTE] Gdyby DT to trzeba by było deklaracji, bo Stowarzyszenie które opiekuje się schroniskiem nie ma pieniążków. :( Sami zajmują się psiakami tylko tymi które najpilniej potrzebują pomocy :( -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Czy mógłby ktoś napisać jakie wpłaty wpłynęły na Fabię? Chciałabym uzupełnić drugi post z rozliczeniami :) Jeśli ktoś ze stowarzyszenia będzie miał czas to bardzo o to proszę :) -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza'] Na stronie TO nic nowego nie widzę.[/QUOTE] W tym dziale, co ogłaszają psiaki z Kruszewa napisali: "W schronisku jest też wiele ślicznych szczeniąt w wieku do 2-3 miesięcy". Myślałam, że to jakieś nowe bidy :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
taki opis jest na bernardyn.com.pl Napisz opis który ty byś zaproponowała :) ______ Box jest na stronie Fundacji SOS Bokserom :) [url]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/boxkruszewo.htm[/url] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Kika9004 to jest możliwe w ograniczonym zakresie, bo w schronisku jest bardzo dużo fizycznej pracy. Wzięłyśmy na siebie stronę i promowanie psiaków, bo właściciele po prostu nie mają na to zbyt wiele czasu. Oczywiście spróbuję uzyskać trochę info o nowych psach.[/QUOTE] Rozumiem. Postaram się pomagać jak tylko będę mogła :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE="4"]Można dać na stronę schronu Voltę :)[/SIZE] [/B] [B]Imię:[/B] Volta [B]Płeć:[/B] samica [B]Wiek:[/B] 2 lata [B]Rasa:[/B] bernardyn mix [B]Wielkość:[/B] duży [B]Chip: [/B]brak [B]Tatuaż:[/B] brak [B]Sterylizacja:[/B] nie [B]Szczepienia[/B]: tak [B]Odrobaczenie[/B]: tak [B]Umaszczenie:[/B] biały w rude łaty [B]Sierść:[/B] średniodługa [B]Charakter:[/B] łagodny [B]Opis:[/B] Miła, bezkonfliktowa, przytulaśna pieszczoszka. Boi się troszkę nieznanych jej ludzi i sytuacji ale w żaden sposób nie przejawia agresji. Jak kogoś pozna to by go zalizała na Amen. zdjęcia: [url]http://img535.imageshack.us/img535/3374/img1761.jpg[/url] [url]http://img156.imageshack.us/img156/460/img1801j.jpg[/url] [url]http://img535.imageshack.us/img535/9251/img1755v.jpg[/url] [url]http://img707.imageshack.us/img707/6181/img1753.jpg[/url] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ależ nie ma za co dziękować :) Ja zawsze na posterunku :D Może umówić się z właścicielka schronu o uzupełnianie formularzu psa który dodawany jest na stronie schronu i zrobienie kilku fot psiakowi i przesłanie na e-meila, raczej ma dostęp do neta, nie? :) Na stronie schronu znalazło by się wtedy więcej psiaków do adopcji :) -
[quote name='Helga&Ares']Proszę o zaciśniecie kciuków;)[/QUOTE] Zaciskam. Są chętni na psiaka?? :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Na stronie schronu można jeszcze astkę dać do tych co znaleźli dom :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']Dodałam nasze schronisko na [url]www.kupiepsa.pl[/url] Ok, wstawie link i baner bernardynow.[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) dziewczyny z tej strony bardzo pomagają przy Fabi :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']BERNARDYNKA JUZ ZDROWA ..dalej szuka domu !!!![/QUOTE] Mówisz, masz :D -
A będziecie robić takie spotkania z ludźmi? Mogłabym porozmawiać z gminnym centrum kultury w mojej okolicy. Myślę, że dali by się przekonać :). Mogłabym postarać się także porozmawiać z Centrum kultury w moim mieście, ale tu już trudniej by było :). Jeśli chodzi o tą gminę to jest spora. Zaprosiło by się lokalną prasę na spotkanie i zrobiło plakaty i porozwieszało gdzie się da :)
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W TO napisali, że w schronie jest kilka szczeniaków w wieku do 3 miesięcy, możecie napisać coś więcej ? :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
W górę psiaku !! -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[B]Co napisać w pierwszym poście i na jaki zmienić tytuł?? [/B] -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Czy ktoś dobrze poinformowany może napisać o OBECNYM stanie zdrowia psa??[/B] -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Nie kłóćcie się :) trzeba spróbować poszukać mu domku. Tutaj Kroll jest najważniejszy :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że psinka zaczęła dochodzić do siebie:) Ta opieka osób doświadczonych to DT, czy DS?? -
trzymam za ciebie kciuki Franiu :)