[quote name='agnieszka32']Ten 3-4 miesięczny szczeniak przebywa w hotelu w Sierakowie pod Szczecinem (tam odbywają kwarantannę psy z okolic Szczecina), później czeka go schron w Szczecinie.
Zdjęcie pochodzi z dnia, w którym trafił do Sierakowa. Koleżanka z TOZu pisze mi, że teraz pies jest nie do poznania - podobno jest strasznie wychudzony. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Niestety, nie mam aktualnych zdjęć, w sobotę postaram się zajechać do Sierakowa i porobić fotki.
Szukam dla niego DT, nawet płatnego, pokryję koszty i zapewnię karmę.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181886-Szczecin-wychudzony-szczeniak-mix-ast-czy-skoA-czy-A-ywot-w-Sierakowie-szukamy-DT?p=14300244#post14300244[/url][/QUOTE]
Pytasz o DT, wiem, że u[B] AlinyS [/B]jest [U]jedno [/U]wolne miejsce w jej hoteliku ...