Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Ej, no bez takich :) Już nam tu mówić :D bo ja usiedzieć nie mogę ;p
  2. Z pierwszego postu można chyba Funię wyrzucić :)
  3. Jagoda ma konto na dogo?? Bo jak nie to mogę jej założyć :)
  4. Kolejne bidy?? Ojeju :( ale w końcu trwa okres porodów :(
  5. W hoteliku u AlinyS jest jedno wolne miejsce w hoteliku. Niestety chyba troszkę daleko. Osobiście miejsca nie znam, ale wcześniej był tam jeden pies od nas (Dżok) i teraz jest jeden (Aldo). Nie jest chyba najgorzej.
  6. [quote name='agnieszka32']Ten 3-4 miesięczny szczeniak przebywa w hotelu w Sierakowie pod Szczecinem (tam odbywają kwarantannę psy z okolic Szczecina), później czeka go schron w Szczecinie. Zdjęcie pochodzi z dnia, w którym trafił do Sierakowa. Koleżanka z TOZu pisze mi, że teraz pies jest nie do poznania - podobno jest strasznie wychudzony. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Niestety, nie mam aktualnych zdjęć, w sobotę postaram się zajechać do Sierakowa i porobić fotki. Szukam dla niego DT, nawet płatnego, pokryję koszty i zapewnię karmę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181886-Szczecin-wychudzony-szczeniak-mix-ast-czy-skoA-czy-A-ywot-w-Sierakowie-szukamy-DT?p=14300244#post14300244[/url][/QUOTE] Pytasz o DT, wiem, że u[B] AlinyS [/B]jest [U]jedno [/U]wolne miejsce w jej hoteliku ...
  7. Oby tak dalej z tymi wyjazdami do nowych domków :) Napiszcie jak psina będzie w nowym domu to zmienię tytuł :)
  8. [quote name='idusiek'][COLOR=Green][B]Witam. Zostałam poproszona o uprzedzenie, że zdjęcia są drastyczne. Pozdrawiam. [/B][/COLOR] widziałyście? [FONT=Times New Roman][URL]http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100307/OSTROLEKA/253949017[/URL][/FONT][/QUOTE] Straszne ... te zdjęcia nie dają mi spokoju :( Jak można było coś takiego zrobić ? :(
  9. Oj obyś przyniosła Aldo szczęście :) Trzymam kciuki :)
  10. Dziękujemy i mam nadzieję, że ktoś się wreszcie odezwie :)
  11. [B]Nelly[/B] nadal bez domu? Jest osoba chętna na nią :) Ma dzwonić do [B]esperanzy[/B] :)
  12. Będzie trzeba zmienić mu tekścik i zdjęcia, bo juz nowe sa :) informuj jeśli będa jacyś obserwatorzy :)
  13. Zmieńcie tytuł, coś odnośnie głosowania :)
  14. Dołączam się do trzymaczy kciuków :) tak radośnie byłoby zamknąć ten wątek :)
  15. [quote name='natalia87']Dziewczyny podaje mój nr [COLOR=black][FONT=Arial]794205007 i gg 8774250 - dajcie znać czy sprawdzać ten domek, jutro od 16 jestem wolna :) [/FONT][/COLOR][/QUOTE] zadzwoń do esperanzy :) 607 077 350
  16. Zdaje mi się, że siusianie jet spowodowane tym, że mała nie miała porządnie wytłumaczone gdzie ma sikać :) a gdzie nie
×
×
  • Create New...