-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']nie byłam od tamtej pory w Ostrolece........[/QUOTE] Ja ich nie widziałam,a bywam na PKSach codziennie :shake: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Taki oto przystojniaczek błąka się po Ostrołęce, warto byłoby się nim zainteresować: [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/385539_240571539347192_100001830421401_583180_1927113146_n.jpg[/IMG] -
U nas taki wyżeł: [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7145/6462245529_206c1c0ef7.jpg[/IMG] Ma około 3-5 lat. [url]http://www.dogomania.pl/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-prawie-400-psów-szuka-domu-pomóż[/url]! [url]www.kruszewo.schronisko.org[/url]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ja od około tygodnia ich nie widziałam :( -
[quote name='esperanza']Widziałam Letę w niedzielę. Nie udało mi się niestety zrobić zdjęć, bo sunia nie chciała wyjść z drewutni, a tam jest strasznie ciemno. Biedna merdała ogonem, ale bała się do nas podejść :-([/QUOTE] Jest bardzo nieśmiała, boi się, nie wie co się dzieje. Z dnia na dzień zmieniła się jej sytuacja, trafiła do obcego miejsca, obcych psów i ludzi. Jak biegała luzem nie było dla niej ograniczeń, psy ją odganiały, gdy ktoś ją wołał, czasem się z nimi pobawiła. Gdy była u mnie, mimo że była głodna to nie ruszyła jedzenia dopóki nie wyszłam z kojca. :shake: Ale wystarczy jej troszkę oswojenia i będzie świetną suczką. Jest kochana, grzeczniutka.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[url]http://souledout.wrzuta.pl/audio/0jLKMiS3GCU/robert_rozmus_-_hau_hau[/url] -
Co tam u Hadara słychać? :) Jakieś nowe zdjęcia?
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
mam pytanko. Dane do przekazania 1% podatku NICZYIM nie zmienią się, prawda? Zostało mi parę ulotek z tamtego roku i chciałabym je później przekazać znajomym. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Nie mam aparatu. :( Kika? Może coś wymyslisz?[/QUOTE] :p hmmm u mnie z aparatem też ciężko :) ale pomyślimy, zobaczymy. Może coś da się wykombinować, ale to najwcześniej w niedzielę. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ten kulejący to ten o którym pisałam. Biedaczek. Najgorsze, że nie stosuje się do przepisów ruchu drogowego i ciągle przebiega w te i we w te po ruchliwej ulicy :shake:. Dziś widziałam tylko takiego czarnego z dłuższą sierścią, do kolana, wygląda na starszego. Trzyma się z daleka, nie reaguje na zaczepki, ciągle gdzieś podąża. :-( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Lara [/B]--> potrzebny mi mail by wysłać psiaka do wstawienia na stronę schroniska !! Ma ktoś może?? *** Co z akcją Nakarm Bezdomnego w zimie ?? Trzeba zaktualizować na stronie schroniska a i odnowiłabym wątek na dogo tej akcji ale potrzebne adresy, gdzie będą zbierane karmy :) -
[B]Kochani moi :loveu:, zawsze można na was liczyć :multi: [/B] Letka została już wysterylizowana w schronisku dzięki akcji sponsoringowej, więc koszta były znikome. Sunia była w zaawansowanej ciąży, więc nie było na co czekać. Udało nam się zrobić jeden malutki kroczek do walki z bezdomnością. Teraz pytanko do was, którzy przelali nam pieniążki na sterylkę. Czy jest możliwość przekazania tych pieniążków na innego naszego, stowarzyszeniowego psiaka Sproketa. Psiak ma niedowład tylnej łapki. Nie ma pieniążków na jego leczenie, a wygląda tak: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2820/img7538x.jpg[/IMG] Jak wejdzie [B]esperanza[/B] napisze coś więcej, bo ja o psiaku mam wieści znikome. ^^ Co do Letki można już ją ogłaszać i szukać DS :) Suczka przebywa w schronisku :-( Dziś dzwonili do mnie ze schroniska. Sunia dobrze zniosła operację, czuje się dobrze. Jest przemiła i prze-kochana, choć czasem bywa troszkę wycofana. Może mieszkać z innymi psami, dziećmi. Dobrze czułaby się w mieszkaniu, jak i w dużym domu. Nadaje się dla osoby starszej. Choć wymaga podstawowego szkolenia, typu chodzenie na smyczy.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Łeee... kolejny bezdomniak pojawił się na PKSie :placz: w sumie jest ich [B]6 [/B](!!!) (co najmniej). Dałam im dziś bułki, ale mało co się nie pogryzły :shake: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że Straż Miejska nie może im odmówić pomocy? Zawiezie je wtedy do schroniska?? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Po Ostrołęce biega coraz więcej bezdomniaków :placz: Przy dworcu PKS biega przepiękny ON, od jakiegoś czasu kuleje, podejrzewam, że potrącił go samochód, bo ten potrafi usiąść na środku ruchliwej ulicy i nic nie robić sobie z trąbiących samochodów. :shake: Obok niego co jakiś czas pojawiają się jeszcze dwa psiaki. Pewnie też bezdomne. Przy II LO też parę nowych bezdomniaków widziałam. W sumie pewnie będzie ich około 5-6 nowych przybłęd biega bez opieki po niebezpiecznym mieście :placz::placz: Można to komuś zgłosić? Najbardziej boję się o tego owczarka niemieckiego, bo niedługo ktoś go naprawdę potrąci :( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shin00']Poszukuję jamnisia do adopcji, wie ktoś może czy w Kruszewie jakiś jest?[/QUOTE] Jamniczki tutaj: [url]http://naszejamniki.pl/viewforum.php?f=23[/url]