-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Osobiście karmię mojego szczeniorka [URL="http://www.telekarma.pl/p14/arion.premium.puppy.large.15.kg.htm"]ARION PREMIUM PUPPY LARGE[/URL]. Na początku były MASAKRYCZNE gazy. Nie dało się przy psie wysiedzieć, cały czas wietrzyliśmy pokoje :razz:. Teraz się uspokoiło, czasami się zdarza, ale duuuużo rzadziej i zapach jest znośny :p. Myślę, że było to spowodowane zmianą karmy (wcześniej ROYAL CANIN dla szczeniaczków o wrażliwym żołądku). Psiak ładnie rośnie, jest zdrowy. Kupki choć śmierdzące to konsystencja ładna. Myślę, że cenowo karma jak najbardziej (ok. 7 zł/kg). Jeśli nie znajdę karmy podobnej jakościowo ale tańszej to zostaniemy na niej ;).
-
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']A jaka to miejscowość, chciałabym wiedzieć czy na pn czy pd od Warszawy?[/QUOTE] Jest to w okolicach Ostrołęki, ok. 120 km od Wawy. Z geografii jestem cienka ale północny-wschód (chyba) :evil_lol: -
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='*anusia&ajlu*']raczej miałabym dla dwóch szczenów razem dom, poczekajcie chwilę muszę się przypomnieć bo szukają dwóch psów;)[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki, oj trzymam trzymam :lol: -
[B]COME WITH ME[/B] :p
-
Nie jestem specem ale chyba Calm Spirit, to drugie jakoś dziwacznie brzmi (the dajemy do uogólnień), ale poczekajmy na specjalistki od języków :) Śliczne te Twoje szczeniaczki :) Szczególnie dziewczynka taki rodzyneczek :) Proponuję imię dla niej: [B]CALIPSO albo CERES [/B]- bogini urodzaju w mitologi rzymskiej dla piesków:[B] COGITO CACAOYER-[/B][B] (fr.) kakowiec, fajnie brzmi :)[/B] [B]CAFARD - (fr.) obłudnik[/B] [B]... CONVERSELY - (ang) na odwrót CANTALOUPES - (ang) kantalup CRASH -(ang) ostry [/B]Jeszcze pomyślę :) Wiem, że chciałaś angielskojęzyczne, ale postanowiłam zaproponować ci coś bardziej egzotycznego ;) Może akurat coś ci się spodoba :)
-
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Podnoszę pokazując [B]Bernarda[/B]: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/149319_297830550293986_100002011311698_681882_1860802443_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/536478_298426210234420_100002011311698_682943_2113020396_n.jpg[/IMG] -
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']a moze jakas fundacja by pomogła !![/QUOTE] Sprawę prowadzi Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpańskich Zwierząt [B]NICZYJE[/B], ale sami nie damy rady. Głównodowodzącą jest Justyna, tutaj znana jako [B]esperanza [/B];). Fajnie, gdyby jakaś inna fundacja miałaby miejsce na DT przynajmniej dla szczeniaczków lub dla benka. Ale to raczej marzenie ściętej głowy. :shake: [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Napiszcie mi krótki tekst do ogłoszeń i kontakt to im zrobię ogłoszenia od razu, może DT nie będzie trzeba, bo są cudne [/FONT][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][FONT=Verdana] Jeśli jest więcej ich zdjęć jeszcze to też podrzućcie mi na maila: [/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Nie podejmę się napisania tekstu bo nie wiem nic o charakterze psiaków, musi tu raczej wkroczyć [B]esperanza[/B]. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/542863_297860160291025_100002011311698_681997_1380589606_n.jpg[/IMG] -
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Czy część psów/kotów będzie szukało nowych domów? Są szczeniaki?[/QUOTE] Będą do adopcji. Są szczeniaki dla których szukamy DT. [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/546513_298425546901153_100002011311698_682942_1969182651_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556177_297860770290964_100002011311698_681999_2046509140_n.jpg[/IMG] -
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Oni dofinansowują suki do sterylizacji. Przydałoby się jakąś zaproponować, bo zapewne dadzą, ale dla konkretnej. Poczekajmy może aż pojedziecie znowu i spiszecie jakie dokładnie tam ma psiaki ten pan :) -
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
A może z AKCJI-KASTRACJI jakieś pieniążki się znajdą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap[/URL] ?? -
[quote name='zuzlikowa'][SIZE=4][B]Na czym ma polegać pomoc dla bernardyna?[/B][/SIZE] Dziewczyny, czy gotowość Pana do współpracy obejmuje także [B]adopcję psiaków [/B]znajdujących się u niego? Bez tego nie wyobrażam sobie by poradził sobie z taką ilością psów nie mając na to odpowiednich środków, a chyba nie ma skoro nawet nie ma na jedzenie dla siebie... chyba, że któraś z organizacji [B]na stałe [/B]przejmie opiekę nad psiakami na jego terenie przebywającymi.[/QUOTE] Myślę, że jeśli chodzi o adopcję to nie ma wyjścia, bo sam nie da rady, żyje w skandalicznych warunkach. Te zwierzaki, które są chore trzeba będzie zabrać i leczyć (dwa kociaki już pojechały do lecznicy). Jest też plan by zbudować jakieś solidne kojce dla części zwierzaków, bo na razie dla przykładu kilka siedzi w ciemnej szopie. Chcemy zabrać jak najszybciej dwa szczeniaki na DT, na razie są troszkę dzikie. Myślę, że bernardyna też trzeba będzie zabrać, bo to za duży psiak i za duży wydatek dla tego pana. NICZYJE na pewno nie zostawi go samego, ale dla jego dobra i dla dobra tego pana trzeba ograniczyć liczbę psów, a te aktualne wysterylizować/wykastrować. Potrzebne są pieniążki na zabiegi, na karmę, na środki przeciwpchelne, jedzenie dla tego psa, materiały na ogrodzenia dla psów. Więcej trzeba kontaktować się z Justyną (esperanza), lub pod nr [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][I]607-077-350. [B]NA DOGO: [/B][/I][/FONT][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226225-24-psy-4-koty-i-jeden-samotny-starszy-człowiek-potrzebna-pomoc[/URL][/LEFT]
-
Kochani. Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpańskich Zwierząt [B]NICZYJE[/B] rozpoczyna właśnie akcję pomocy dla pewnego bardzo ubogiego mężczyzny, który mieszka w skandalicznych warunkach i ma aż 24 psy i 4 koty. Wśród psiaków jest też piękny bernardyn. [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/149319_297830550293986_100002011311698_681882_1860802443_n.jpg[/IMG] [SIZE=3][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Psy mieszkają w prowizorycznych kojcach i poprzedzielanej deskami ciemnej [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]szopie, a koty razem z opiekunem w zrujnowanym domu. Pieniądze zbieramy na konto: [B]Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt "Niczyje" ul. Sielska 1 07-300 Ostrów Mazowiecka REGON 140720148 || KRS 0000265183|| NIP: 759 166 77 15 Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 [/B] Dary rzeczowe można przekazywać w W-wie: na Bielanach, Gocławiu Targówku. Kontakt: 607-077-350 W pierwszej kolejności potrzebujemy wsparcia finansowego na leczenie i sterylizację tych zwierząt. Opiekun chce z nami współpracować, co jest bardzo ważne. Chcemy postawić kontener na śmieci, aby można było uporządkować zarówno dom, jak i obejście. Planujemy zakup siatki i słupków, aby psy miały normalne kojce i nie musiały mieszkać w ciemnej szopie i drewnianych pseudokojcach . Nie znamy jeszcze dokładnych potrzeb tego pana, ale za tydzień planujemy także zawieźć dla niego jedzenie. Jeśli ktoś chciałby pomóc: - zorganizować zbiórkę - przekazać dary rzeczowe- jedzenie dla psów, preparaty przeciwko kleszczom i pchłom, jedzenie dla tego pana, materiały budowlane - pomóc transportowo - pojechać z nami do tego pana (od W-wy to jest około 120km) bardzo chętnie taką pomoc przyjmiemy. Są to okolice Ostrołęki. Na dogo chyba jeszcze nie ma wątku, ale na pewno powstanie. [B]FACEBOOK[/B]: [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/SIZE][URL]http://www.facebook.com/events/367662266602628/367668739935314/?notif_t=plan_mall_activity[/URL] [U][B]Prosimy o pomoc przynajmniej dla benka. Tak żyje ten Pan: [/B][/U][IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/485694_297831066960601_100002011311698_681884_494063254_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318139_297828453627529_100002011311698_681873_1496474098_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531430_297827240294317_100002011311698_681866_680710676_n.jpg[/IMG]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Chyba nawet cenę miałaś przyklejoną na koszulce ;) Dobrze, że przynajmniej wszystkie psy nie zwalą się na Stowarzyszenie od razu tylko można pomagać systematycznie i długotrwale. Tak łatwiej. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/albums/dzien-ziemi-04-2012/dzien-ziemi-038.jpg[/IMG] [B]E-OSTROŁĘKA [/B][IMG]http://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/Galeria/2733/dsc_2320_normal.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]MOJA-OSTROŁĘKA [/B][IMG]http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/albums/dzien-ziemi-04-2012/dzien-ziemi-034.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/albums/dzien-ziemi-04-2012/dzien-ziemi-035.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/albums/dzien-ziemi-04-2012/dzien-ziemi-036.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/albums/dzien-ziemi-04-2012/dzien-ziemi-037.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/albums/dzien-ziemi-04-2012/dzien-ziemi-039.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Sumka naprawdę niezła. Chyba z roku na rok rośnie, nie mylę się?? Na festynie była moja siostra z dzieciakami i zachwyciła ich suczka beagle :p Podobno była cudowna ;). O gospodarstwie coś chyba już wspominałaś na dogo. Czyli będzie Różan nr 2, czy coś jeszcze większego?? Ja od 16 maja jestem cała do waszej dyspozycji :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jak tam po festynie ?? Są jakieś fotki ?? :lol: -
Boski jest :) A te nóżki wyszły na zdjęciu jak paluszki :)
-
JUŻ w DS - Szczeniak porzucony na wiejskim przystanku
Kika9004 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Super :multi: Świetne wieści :) Świetny domek :) Trzymam kciuki by nie było problemów z akceptacją Candy :p -
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]PRZYKLEJONE ZE SWIATCHARTOW.NET: 12.05.2012 Międzynarodowe terenowe wyścigi chartów Coursing Grand Prix Warszawy[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]CACIL, CCWC [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Organizowany przez Oddział Warszawski ZKwP [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Obowiązuje Międzynarodowy Regulamin torowych i terenowych (coursingów) wyścigów chartów FCI oraz Aneksy Związku Kynologicznego w Polsce do tego Regulaminu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Coursing odbędzie się na terenie hipodromu Szwadron Jazdy RP [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Warszawa, Stara Miłosna, ul.Szkolna 14 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Program imprezy: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Przyjmowanie psów i kontrola weterynaryjna 8:30 - 9:30 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Losowanie par 9:30 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Rozpoczęcie zawodów 10:00 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród ok. godz. 16:00 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Nagrody: I-III w każdej kategorii [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dystans ok. 600 m - naturalna łąka z kępami drzew, minimum 7 bloków [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Komisarz coursingu : Andrzej Zembowicz [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Sędziowie: Małgorzata Szmurło Polska, Zdenek Barak Czechy [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Opłaty: pierwszy pies 60,00 zł, każdy następny 50,00 zł, charty polskie połowa opłaty - 30,00 zł . Opłata za bieg licencyjny - 75,00 zł. Po zaliczeniu biegu opłata 20,00 zł na konto ZG ZKwP za wydanie licencji. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Opłaty za zgłoszenia ( również za biegi licencyjne) wyłącznie przelewem na konto: ING Bank Śląski, 74 1050 1025 1000 0023 0027 0143, lub w kasie Oddziału Warszawskiego. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Warszawie, 03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7 z dopiskiem: opłata za coursing 12.05.2012/opłata za bieg licencyjny 14.04.2012 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Opłaty prosimy wnosić do 08.05.2012 Termin zgłoszeń do 07.05. 2012[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zgłoszenia na biegi pokazowe po uprzednim kontakcie z organizatorem. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Zgłoszenia na e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zgłoszenia tylko na obowiązującym druku. Zgłoszenie psów i suk ras: whippet i charcik włoski powinno zawierać ew. dopisek sprinter, zgodnie z wpisem w licencji lub pomiar wysokości w kłębie wpisany do licencji. Zwolnione z zakładania kagańców są wyłącznie charciki włoskie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]W klasyfikacji CACIL minimalna ilość psów w rasie, które stanęły na starcie – 3 pary w płci (6 psów/6 suk) lub mix (minimum 6 psów w obu płciach). Biegi pokazowe i solo (pojedyncze w rasie, w której brak 4 psów na starcie) nie będą ujęte w klasyfikacji. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Chart uczestniczący w zawodach musi posiadać aktualne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie, kompletną licencję wyścigową z potwierdzeniem składki członkowskiej za rok 2012( dot psów właścicieli polskich) z tzw. sztywną kartą oraz potwierdzenie przelewu opłaty za coursing. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Organizator ani obsługujące imprezę osoby funkcyjne nie odpowiadają za wypadki psów, ich właścicieli, oraz osób funkcyjnych. Zwolnienie z odpowiedzialności obejmuje również przypadki ucieczki psów. Właściciel psa nie odpowiada również za to, że jego pies w czasie biegu spowoduje zranienie innego psa. W innych przypadkach właściciel odpowiada za szkody spowodowane przez jego psa. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Każdy rodzaj dopingu jest zabroniony. Stosuje się przepisy 1.10. Regulaminu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Przesłanie podpisanego zgłoszenia zawodnika stanowi zobowiązanie materialne zgłaszającego do uiszczenia opłaty za psa bez względu na to czy pies wystartuje w zawodach. Biegi licencyjne będą przeprowadzone w trakcie trwania imprezy. Organizator nie zapewnia sparingpartnerów. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Grzejące się suki nie będą wpuszczane na teren imprezy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]W przypadku wątpliwości telefon do komisarza coursingu: Andrzej Zembowicz - 508092810 bądź Malgorzata Downarowicz – 501275044 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]mail: [/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wzór zgłoszenia na wyścigi w formacie Acrobata (*.pdf)- [/FONT][/COLOR][URL="http://www.zkwp-szkolenie.pl/do_pobrania/charty/druk_zgloszenia_wyscigi_chartow.pdf"]http://www.zkwp-szkolenie...igi_chartow.pdf[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wzory w innych formatach na stronie [/FONT][/COLOR][URL="http://www.wyscigichartow.pl/"]www.wyscigichartow.pl[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Informacja dla niezmotoryzowanych: na coursing można dojechać autobusami linii 502 i 411 na ul. I Praskiego Pułku do przystanku Villa Park Wesoła (01). Na tyłach hotelu będzie się odbywać coursing. Oba autobusy jadą od stacji metra Politechnika i dalej można w nie wsiąść wg schematu na stronie ZTM: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]411- [/FONT][/COLOR][URL="http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&q=411"]http://ztm.waw.pl/rozklad...c=182&l=1&q=411[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]502- [/FONT][/COLOR][URL="http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&i=1&q=502"]http://www.ztm.waw.pl/roz...c=182&i=1&q=502[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zmotoryzowani jadą na ul. Szkolną, a tam wyznaczone będzie miejsce do parkowania na terenie hipodromu (w pobliżu terenu crossowego). [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Położenie miejsca coursingu na mapie: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Warszawa - Stara Miłosna [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]ul. Szkolna 14 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Hipodrom Szwadronu Jazdy RP [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]N 52° 13' 43.34" [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]E 21° 13' 53.7" [/FONT][/COLOR][IMG]http://lh4.ggpht.com/-M32MQaHvMDo/SGo_xhA33KI/AAAAAAAAEq0/QOR5FNVfoQ8/s720/Czarnowo 29.06.08 314.jpg[/IMG] (ZDJĘCIE ZE STRONY [URL="http://www.wyscigichartow.pl"]www.wyscigichartow.pl[/URL]) Ktoś z DOGOmani się wybiera?? :cool3:
-
JUŻ w DS - Szczeniak porzucony na wiejskim przystanku
Kika9004 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Suczka jest boska :) Wygląda jak siostra niedawno adoptowanego przeze mnie Wolanda ;) Nawet przemknęła mi przez główkę myśl by wziąć do domku towarzyszkę dla mojego psiaka :roll: Oj, uciekam, bo jeszcze się skuszę :loveu::loveu::loveu: Ona jest piękna :loveu: -
[quote name='Kisses']Dostałam przydomek :loveu: Inveliness :)[/QUOTE] Piękny :) Gratuluję ! :)
-
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Może jakieś jego nowe foty??