Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. To Bojusek wychodzi ze schronu? I gdzie idzie?
  2. Ona jest przepiękna:-) Imię Hiena pasuje, ale można też przestawić literki i wyjdzie Henia
  3. Jak nasze chłopaczki?
  4. Jezu Chryste:-( Dlaczego ktoś ją pobił:-( Nie wierzę, że jest agresywna, by ktoś musiał się przed nią bronić:-( Bidulka
  5. Szczęściary albo Ty masz rękę szczęśliwą
  6. Bardzo dobrze, że psiaczek święta spędził wśród ludzi, mając miskę z wodą i jedzeniem
  7. Śmieszku niech w końcu znajdzie Ciebie ten domeczek
  8. Noooo:-) To będą jeszcze różne sytuacje ciekawe pomiędzy psiakami. Obserwowanie ich zachowań, reakcji będzie niezwykle interesujące:-)
  9. Esperanza ja jeszcze nie oddałam transporterka, jeśli jest potrzebny na już, w poniedziałek oddam tam gdzie miałam oddać. Ale w tym tyg oddam na pewno. Najpierw nie znalazłam tam lecznicy a jak już miałam numer ulicy, nie bylo kiedy podjechać. Jakby coś jest u mnie, możesz dawać mój tel jakby ktoś potrzebował.
  10. Mam nadzieję, że wszystko dobrze z Kajem i jego nową Panią
  11. Ale będzie wyczekana przez nową Panią:-)
  12. Kochana mądra pisna
  13. Jak piękności po świętach?
  14. Franeczku wytrzymaj do poniedziałku, maleńki:-( To jest straszne i nie powinno być dopuszczalne by pies z takim problemem został na tyle dni w schronisku bez opieki lekarskiej, mało, bez zdiagnozowania
  15. Oh, tymczasik by się przydał....
  16. Nie czytałam wszystkiego, wogole dopiero dostałam ten wątek, nie chce się wierzyć, że coś takiego można robić psom, niewinnym suniom:-( Dekaruję 5zł m-nie na Zosię. Co 2 m-ce będę wysyłała 10zł. Rozumiem, że suńka nie może wrócić na tymczas do Bjuty po jej powrocie z wyjazdu?
  17. Czyli z deklaracji stałych wystarczy na utrzymanie w hoteliku dla Staszka?
  18. Moje psy uwielbiają rybkę w każdej postaci:-) Stefan być może nie zna smaku ryby i dlatego nią pogardził
  19. Taka buda to raj w porównaniu z zimnym rowem:-(
  20. Biedna sunieczka, nie wiadomo jaka przyszłość ją czeka. A ludzie się cieszą, że święta, jedzą, siedzą w cieple i są szczęśliwi
×
×
  • Create New...