Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Po prostu nauczył się z nią poruszać, a i złamanie jeśli to było, to zaczyna się zrastać
  2. Cioteczki widzą.....I smutno im....
  3. Rozumiem, że pies ma właściciela, czasem jest uwiązany do wanny a czasem sobie chodzi samotnie wypuszczany, przychodzi do Twojej pracy i sobie tak łazi? Kolejna tragedia żywej istoty
  4. Opaliczku widzisz, jak cioteczki ślą pieniądze? Dla Ciebie maleńki:-)
  5. Zdjęcia super, opis poczynań Tośków super. A jak zgubił swoje akcesoria to jak wracał, słuchał się grzecznie?
  6. Wg mnie tak. I sądzę, że dziewczyny się zgodzą.
  7. Nie zajrzał, bo nie każdy w pracy ma tak dobrze by wskoczyć na dogo.....:-) Piękny jest, wyobrażam sobie jaki musi być mięciutki. Nie mam pieniędzy, by pomóc. Nie mogę nic wysłać:-(
  8. Ulka to u Ciebie będzie? A Ty nie masz tymczasu domowego, czy mi się coś pomyliło? I chyba miałaś tego psiaczka z oderwaną łapką, dobrze pamiętam? On chyba znalazł domek... Gratuluję, Chanel jest przeurocza:-)
  9. Dokonał "uboju" paru zwierzaków a resztki typu łby, kości, wnętrzności rozrzucił wśród psów.
  10. Jak Kreciczek zyje?
  11. No proszę, jaka mądra kochana sunia, takie postępy z takiego dzikuska:-)
  12. Myszowate jak żyjecie?
  13. Wituś wierzę, że znajdziesz domek....
  14. A powinno wyglądać tak samo, tylko w domku z człowiekiem....
  15. A jak nie zakładają wózeczka to ona ciągnie połowę ciałka? A co z pampersami? Nosi cały czas?
  16. A ja wróciłam wczoraj ze wsi i taka podbudowana się czuję, bo mimo, że psiaki uwiązane to kilka razy dziennie są puszczane na chwilkę. Tylko znowu wody nie miały.... Żaden pies nie powinien żyć na łańcuchu... Cypisku powodzenia!!
  17. Ależ ty Brunusiu jesteś cierpliwy, w tym czekaniu na wyjście.....
  18. Czyli maleńka wybiera się do opuszczenia schronu... Jedzie do hoteliku? Bardzo się cieszę, kibicuję jej cały czas:-)
  19. Co z małym, czeka na ogłoszenia?
  20. Przeczytałam, z biciem serca oczywiśćie. Trzymam kciuki, oby wszystko się udało i oby pies żył i przeżył. A łobuza mieć potem na oku, na niektórych tylko strach przed prawną konsekwencją może podziałać.
  21. Przepraszam, ale zastanówcie się nad pojedynczą adopcją. Jeśli Paja obserwuje Tośki, i widzi jak się zachwoują bez siebie, to może warto to przemyśleć. Jednemu zawsze łatwiej znaleźć domek.... Paja a co z tą panią, która zerkała na Tosię?
  22. Gustaw i co z Tobą będzie?:-( Dzieciaczku.....
×
×
  • Create New...