Uważam, że jeśli dogadałybyście się z dziewczynami z tego schroniska, oświęcim, tak? To psy powinny tam jechać.
I jeszcze Bogu dziękować, za to, że kierownictwo tego schronu przyjmie te psiaki.
Gdzieś być muszą, u tej psychicznej są w nieustannym zagrożeniu życia i zdrowia.
Cały czas twierdzę, że taka osoba jest nieświadoma czynionego zła.
Tam nikt im nie wyrwie łapy, nie udusi, nie zrobi im krzywdy.
A jeśli to schronisko z prawdziwego zdarzenia, jak piszą dziewczyny, to ze świecą takiego szukać i wg mnie trzeba skorzystać z tej możliwości.
Tam będą bezpieczne, a wtedy można nadal ich ogłaszać.
Jeśli znajdzie się domek, domek może do schronu pojechać i zapoznać psa.
Jak zostaną u tej psychicznej, może niedługo nie trzeba będzie żadnemu szukać domu<tfu tfu>