-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Kociu a skontaktuj się z mru, może da Ci jakiś numer do vivy który zostanie odebrany. Niedobrze z tymi sukami..... I mam nadzieję , że żadna łajza Ciapka nie skrzywdzi.
-
Co z psiaczkiem, nie dzwonił nikt??
-
suki wyłapane, o dziwo się nie rozpłynęły... ZERO KASY, ZERO POMOCY...
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Tyle psów, szczeniaków, skąd te domy brać.... -
RUDZIK starszy schorowany pies z osiedla. ZOSTAJE W DT!
Awit replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Jak Rudzik, jak relacje psów? -
Coś pięknego:-) Poker a Tami się nie znalazła?
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Ale nosa miałam wchodząc:-) Sliczne zdjęcia -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Awit replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
O kurcze. A dlaczego tak wyszło? Facet miał od Was zgodę na oddanie psa? On tak po prostu trzymał te psy, wiedział, że szukacie im domu i tak zwyczajnie oddał Amona? A umowa??? Gadaj z nim niech da adres. On nie był wykastrowany...To już go nie ciachną.... -
Trzy wyrzucone suczki! pilne DT/DS! Jednej po 4 m-ch w dt grozi schronisko
Awit replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Ale to dziwne w ogóle, że trzy psy wywalili z jednego auta. -
Kurcze, kochany Azorek, daje się głaskać. On tak by pewnie chciał już mieć swój domek... Paczek on przychodzi do Was na karmienie ile razy dziennie? A normalnie wiesz gdzie on przebywa, gdzie śpi?
-
Luna007 dziękujemy!!!! Dwa tygodnie w normalnym domku to już jest coś:-) Zdjęcia i ogłoszenia i może coś by się udało, a jak nie to zawsze jest czas na myślenie. Tak Obraczus, dzwoniłam ale cóż, Ty sobie pracowałaś...:-) Hehe, ja też se pracowałam, tylko się w toalecie schowałam. A dziecko moje po cmentarzu latało za psiakiem Ale Kinia odebrała, dała numer do Agi, a Aga z moną dziewczynkę uratowały.
-
A Szerloka zrobię jutro, bo już zmęczona jestem. Może ktoś zajrzy do suni z cmentarza znalezionej przez moje dziecko a złapanej przez dobrą ciotkę....
-
To coś z szerlokiem się dzieje, bo ja wczoraj też nie mogłam zrobić ogłoszenia.
-
I tak psie kółeczko się toczy i toczy.....
-
suki wyłapane, o dziwo się nie rozpłynęły... ZERO KASY, ZERO POMOCY...
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Salo a coś się z nimi dzieje, te szczeniaki z tej rudery, tak? -
Trzy wyrzucone suczki! pilne DT/DS! Jednej po 4 m-ch w dt grozi schronisko
Awit replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Ja też szukam najlepiej dt dla suni z cmentarza, gdybyście miały o jeden domek za dużo, to pamiętajcie o mnie.... -
Paczek dziękujemy, koosiek dziękujemy! Paczek jak dałeś fotki koosiek, na mmsa? Słuchajcie, Szarusiu wybacz maleńki ale muszę to zrobić. Daję Wam linka do psinki z cmentarza, co pisałam wczoraj, że córka widziała psa na cmentarzu... Dziś go dobre ciotki złapały, i to sunia 4m-na:-( Zawiozły do hoteliku ale nie ma kasy na pobyt, a siedzi z suką złapaną dwa dni temu. http://www.dogomania.pl/threads/203470-Cmentarz-ko%C5%82o-Wo%C5%82omina-samotna-sunia-z%C5%82apana!-B%C5%81AGAMY-o-pomoc-finansow%C4%85!!?p=16427580#post16427580
-
Wiadomo!! Po południu psiak został złapany, na jedzenie, przez AGA35 i mona przez Ciebie?? I okazało się, że to sunia.... Ma około 4 m-cy, bo ma jeszcze kiełki mleczne:-( Boże skąd się taki dzieciaczek wziął na cmentarzu?? Albo jako jedyna z miotu przetrwała mrozy, a matka ze szczeniakami umarły z zimna lub przejechane:-( albo jakiś łobuz wywalił ją.... Wyobrażacie sobie, za parę m-cy ona by chodziła w ciąży i być może byśmy miały z 7 psów... Ktoś ją dokarmiał bo było tam opakowanie po karmie. Pewnie jakaś dobra człeczyna odwiedzająca groby bliskich. Jest problem, mamy problem bo nie ma pieniędzy na hotelik dla niej. Bo co z nią zrobić?? Do schronu?? Szczenioreczkę z cmentarza?? Być może nigdy jej człowiek nie dotknął i do schroniska dzikuseczkę oddać? Pomocy!! Kto ma pomysł co robić???
-
[SIZE=3][COLOR=red]FINANSE NINY od powrotu z adopcji:[/COLOR][/SIZE] Luty 22.02: 234<wpłaty>+50<Agnieszka_K=284 na konto Fundacji<Post 1087> Przelew Opłata za hotelik:377<post 1095, różnica za hotel opłacona z konta Fundacji> MARZEC 13 zł x 31 dni = 403 zł + 47 obroża Preventic + 28 zł odrobaczenie DehinelPlus (4 tabl x 7 zł) + 20 szczepienie p/wściekliźnie = 498 zł : 31 dni = 16,06 zł/doba KWIECIEŃ-wpłaty na moje konto 02.04: 20.Mimiś 04.04: 273.Agnieszka_K 25.04: przelałam na konto Fundacji 310zł<powyższe wpłaty+17 ode mnie> Saldo na moim koncie: 0. MAJ/CZERWIEC-wpłaty na moje konto 02.05: 20.Mimiś 21.06: -20.<te 20zł Mimiś przeznaczone zgodnie z decyzją Mimiś dla SZarika> Saldo: 0. BArdzo dziękuję.
-
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
Awit replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale babinka.....I tyle lat w schronisku -
Michu się zrasta - zbieramy na RTG! poratujcie choć złotówką...! :(((
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Naprawdeę muszę spadać, a wszstkie SPA i nie-spa to strataczasu zCVczas zaklepany na koncferencje jest o`gtasnicziony czs0wo1111111111111111111111111111111111111111111111111111111 o bcnhe[/QUOTE] Paulina sądzisz, że ta jedna sztuka bro może poczynić takie spustoszenie w poście...:-) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
A co z moją wpłatą, doszła?