Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. SUPER!!! Czy pan wie o czipie i adresatce? A jaką nagrodę dostałaś?:-) Jeśli możesz powiedzieć:-)
  2. Pewnie coś złego jej facet zrobił, że tak zapamiętała i nie jest w stanie zaufać nawet temu z którym mieszka. Biedna istotka.
  3. Bolusiu zdrowiej maleńki. Wzięłam i się popłakałam znowu.
  4. JOAPG Ty pamiętaj, że ja o Tobie też pamiętam:-)
  5. Mestudio, może szkoda, że nie zainteresowałaś się bliżej tą restauracją, może byś z czasem dostała kontakt z adresem. Ja pierniczę, XXI wiek, środek Europy, stolica tego środka i jakieś śmierdzące wietnamczycy czy chińczycy planują zjadać nasze psy i zapraszać innych świrów. A tymi czubkami z forum nie przejmuj się, oni żyją w świecie zielonych roślinek i świat stworzeń jest im obcy. O pomocy dla ludzi na 1 miejscu, a o odrzuceniu zwierząt tacy cisi krzykacze tylko gadają, czasem jakiś grosz któryś na dom dziecka wpłaci by ucieszyć swoje marne poczucie bycia dobrym człowiekiem.
  6. Paczek a Wy nie możecie wziąć tego Azorka?
  7. Super mru, że się odezwałaś:-) Mam nadzieję Jadwigo, że dokonacie słusznego wyboru. I pisz nam co się dzieje z psiakiem. A kiedy masz urodzić?
  8. Jak się czuje zabiegunkowany Szaruś? Mam nadzieję, że nie pogorszyło się.....
  9. Może trzeba by do gminy zadzwonić w sprawie tych psów, matko, wszędzie psy:-( Michu dzielny chłopak, biegunka ustąpiła to i gips zaczął przeszkadzać:-)
  10. O Boże ale się maluszek wycierpiał:-( Bezdomność, pogryzienie, lęk przed zagryzieniem, straszny ból, wnętrze szyjki na wierzchu, chodzenie z tym ileś dni:-( Budrysku a nie można było w ogóle wcześniej pomóc mu opuścić tą ulicę? Pewnie tam mnóstwo takich ulicznych psiaków...... Przecież Boluś to chyba mały piesek, jak się musiał bać gdy wielki ONek rzucił się na niego. Pseudowłaściciel ONka też powinien pochodzić z szarpanymi ranami i narządami na wierzchu.
  11. Wg mnie sprawdzić warto, bo jak nie Wituś to może inny pieseczek... A Mika, jak przeżyłaby, gdyby Wituś poszedł do innego domku?
  12. Kurcze, coś może w powietrzu się pałęta. Dropek w nowym domku, też wczoraj miał biegunkę... Szaruś biedny, jeszcze się dodatkowo stresuje niedomaganiem układu pokarmowego.
  13. Wiesz, im młodszy pies tym większa szansa na zmniejszenie jego pobudliwości. Ale warto wg mnie nawet 10latka wykastrować.
  14. Właśnie odkryłam jego wątek i jednocześnie pw dostałam. Biedny dziadeczek, jeszcze ta biegunka i wymioty... Jaką ma mieć operację jeszcze, po gipsie coś mają mu robić z tą nóżką? Paulina Ty masz w domu Micha?
  15. Jakie smutne spojrzenie. Gdzie on jest teraz?
  16. Czasem ktoś zajrzy, tylko z kasą krucho..... Piękne są, mam sentyment do czarnych suk.
  17. A gdzie tego szczeniaka znalazłeś? Może komuś zginął?? Dzwoniłeś do Straży miejskiej, na paluch? Wpisałeś ogłoszenie na stronie palucha?
  18. To może pies nie był wcześniej taki płochliwy, zapewne jakieś ludzkie bydle złapało psiaka, wsadziło mu butelkę na głowę i się dobrze bawiło obserwując przez następne dni, jak psina w mrozy z tym biega.... Raczej mało prawdopodobne by kolejny drugi pies wyjadał coś z butelki, mocno wsadzając pysk i nie mogąc potem wyjąć. Może chcieli tak samo jak 1szego, potem wycieńczonego złapać i zabić...
  19. A ja już byłam wczoraj, ale mi jakoś uciekł ten wątek, a dziś dostałam zaproszenie, więc weszłam. 13 lat w schronisku, 13 zim, 13 świąt jednych i 13 drugich. To ponad połowa życia niektórych cioteczek z dogo. Koszmar, tyle naście lat i nikt się nie zainteresował Paulinką:-( Mordeczka taka siwa, nie zasługuje na dalsze życie tam:-(
  20. To nagraj i daj, ucieszymy się:-) Podwarkuje, pewnie chce pokazać, że on też coś znaczy w tej rodzinie:-)
  21. A ja tak myślałam ostatnio sobie, co tam u niego słychać.... Katjaczek napisz kilka zdań tekstu, daj jakieś ładne fotki.
  22. Daję adresy przychodni w w-wie. Zadzwoń czy idź i umawiaj się jak najszybciej. Edit: Nie mogę wkleić linka, bo wyskakuje błąd strony. Wpisz sobie w google: sterylizacja 2011, a potem wejdź na stronę arki, znajdziesz województwa, a w mazowieckim znajdziesz przychodnie z w-wy, ułożone dzielnicowo. Umawiaj się jak najszybciej, coby starczyło miejsca. [URL="http://www.arkastrefa**********/akcja-sterylizacji-w-roku-2011,44/2011-woj-mazowieckie,442.html"] [/URL]
  23. No i super!! Niech ktoś go ujrzy.....
  24. Co z sunieczką?
×
×
  • Create New...