Ammounie odpisała mi na smsa, że komuś Frani zdjęcia i opis dała, w celu znalezienia domku za granicą.
Jutro ma do mnie dzwonić.
Bardzo się cieszę, że tyle Was tu jest, dziękuję, Obraczus dziękuję!!
Mnie też Frania bardzo leży na sercu, tam gdzie dałam jej ogłoszenia kiedyś, odnawiam nieustannie cały czas.
Tak bardzo bym chciała, żeby miała swój domek.