Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. To niech go puszcza na lince, będzie mniej biegała:-) Jaki on jest śliczny!!! A jakie te obwódki wokól oczek ma urocze, jak moja Tereska:-)
  2. A ja od wczoraj mam info, że w tej Okolicy gdzie Ninka była, błąka się husky:-( Koło Ostrówka. Dziewczyna ponoć go podkarmia, ale on nie podchodzi, a nawet ucieka przy próbie kontaktu.
  3. A ja właśnie dowiedziałam się czytając wątki, że z Arktyką coś złego, trzyma psy w oborze, że to wcale nie domowy tymczas. Słów mi brakuje, czyżby kolejna Alina S?? Franiu, miałaś wielkie szczęscie trafiając do Iwony, do Anny. Zobaczcie, serce sie rwie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL]
  4. Jestem w szoku!! To nikt nie był wcześniej u Arktyki? Czy ona prosiła do domu, robiła potem tam psom fotki a potem do obory zamykała:-(:-( Tak oszukiwała i ludzi i te nieszczęsne psiaki??? Pamiętacie, niedawno coś tam działo się z Arktyką, to chyba na tym wątku też było poruszane, ale pozałączała wtedy zdjęcia i wyglądało, że jest dobrze.
  5. Ja nie bardzo mogę w ten weekend. Co z hotelem, znalazł się jakiś?
  6. Zajrzałam do Lizaka, niewesoło...
  7. Będzie kastrowany w ramach akcji marcowej?
  8. Jakie to cudne stworzenie:-)!!! Ile ona waży, drobizna taka. Nie ma się co dziwić, że ząbki pokazuje, ciągną ją za głowę:-) A ona tylko tak może się bronić, z tego ciągnięcia aż jej zęby wychodzą:-) Mysza czyli aniawawa nie będzie jej brała?
  9. Ja już nie pamiętam który to który. Matko teraz pokazały mi się zdjęcia!! Dziwne są:-) tzn dziwnie wyszedł:-) haha
  10. Ja tak sobie marzę, że chciałabym kiedyś też jakąs większą kwotą wspomóc biedaka w potrzebie...
  11. Czemu nie może, jest jakiś domek na horyzoncie?
  12. A on nie może z innym sem zostawać? Może z psami byłby spokojniejszy? Agusia dzwoniłaś do schronu czy ktoś go nie szuka? A Straż Miejska? Jakieś lokalne strony w necie? Koniecznie sprawdźcie czipa!!
  13. One są takie piękne, uwielbiam czarne psy. Pasują do mieszkania i leżenia na jasnym łóżku:-) Co ze szkoleniem?
  14. Szkoda, ewentualny złodziej by nie wiedział, że Benio szczeka ze strachu. A jakby nabrał poczucia pewności to pewnie byłby panem na swoim terenie. I zaczął szczekać z odwagą.
  15. Ammounie odpisała mi na smsa, że komuś Frani zdjęcia i opis dała, w celu znalezienia domku za granicą. Jutro ma do mnie dzwonić. Bardzo się cieszę, że tyle Was tu jest, dziękuję, Obraczus dziękuję!! Mnie też Frania bardzo leży na sercu, tam gdzie dałam jej ogłoszenia kiedyś, odnawiam nieustannie cały czas. Tak bardzo bym chciała, żeby miała swój domek.
  16. Nareszcie!! Tyle miesięcy czekałam na ten tytuł:-)!! Budrysku powodzenia!!
  17. Kochany i jaki mądry. Tak bardzo chciał pokazać, że jest Wam potrzebny....
  18. O matko, Rudy zdrowiej! Co by było gdyby nadal tam był:-(
  19. Auraa to jakie Ty masz te psy, że tak ważą?
  20. I ja odwiedzam Zenka i domku życzę!
  21. A u Szarusia pusteczki, co Szarusiu u Ciebie się dzieje?
  22. Miejmy nadzieję, że biegunka przejdzie, i że to tylko stres. Tyle przeszła, że człowiek w takiej sytuacji przypłaciłby to nerwicą. A co do jedzenia, moje dziewczyny jedzą tylko suche, jak czasem Teresa coś innego zje to zwraca po paru minutach. I suche doradzam każdemu:-)
  23. I jak Nineczka? I pewnie nikt nie dzwonił...
  24. Wczoraj mnie nie było, dziś się dowiedziałam:-( Gustawku śpij spokojnie:-(
  25. Czemu ma główkę przechyloną, takie zdjęcia czy kłopot z kręgosłupem? Ale biedniutek:-(
×
×
  • Create New...