Piękniutka Afrodytka :)
A ja się skromnie pochwalę, że moja Cleosia też umie ładnie stać :) tzn na tyle ładnie, na ile ja to umie zrobić, bo mała od początku była szkolona i u hodowcy ładnie stała, a teraz uczymy się na wzajem ;)
Ps śliczne to ubranko :loveu: sama szyjesz czy sprowadzasz?