Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. A jak by inaczej hihi :) A ile Arwi teraz waży?? jak można spytac :)
  2. Be to uważaj na siebie, teraz pełno dziwnych typów wieczorami się kręci :shake: Mam nadzieję, że będziesz miała tam neta :)
  3. Malutki :) Ile on waży bo wydaje się drobniutki :)
  4. To i ja podniosę może szczęście się uśmiechnie :D
  5. [url]http://www.fotosik.pl/[/url] Kucyk stoi na baczność ;)
  6. Hej :) W walentynkowym klimacie ten nowy baner.
  7. Dziesięć lat to sporo, ale pewnie jeszcze trochę pożyje :) Cześć Ula :D
  8. [url]http://i47.tinypic.com/28t7ypw.jpg[/url] jaka zawzieta :)
  9. A nas zasypało śniegiem :) Ale wolę śnieg niż mróz , chociaż przy mrozie lepiej się jeździ autem - mnie to ciężko dogodzić :)
  10. Hej :) A kiedy do domu jedziesz?? A może już w domciu jesteś :)
  11. No toż to szok... Darii jeszcze dziś nie było...
  12. A kiedy, a kiedy do fryzjera sie wybieracie?
  13. :roll: Szkoda, ze nie udało ci się osiągnąć z nią tego co chciałaś... No ale jest jeszcze nadzieja w Jessikowych kluseczkach [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
  14. Wszystkiego naj :) jeszcze tylko 2 miesiące i lasce roczek stuknie... ale ten czas zasuwa...
  15. No to w czym problem :roll: czemu nie chcesz jej wystawić? :roll:
  16. E tam dobrą... Daj jej szansę i uwierz w nią ;) Ja będę za nią kciuki trzymała :loveu::loveu:
  17. [url]http://images43.fotosik.pl/252/b9daaac42f32ce0bmed.jpg[/url] :) śliczny :) A baner też ładny, dzięki temu że taki prosty [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
  18. Jola tajemnicza - sorry wirtualna :eviltong:- nie łapię przez to o co wam dziołchy chodzi... Pliki mi się otworzyły, ale dla mnie to bardziej do spania niż na naukę :evil_lol:
  19. No ja też czytałam, że od dziś jesteś na dogo na całego :)
  20. [url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1982.jpg[/url] hihi mały potarganiec :) Ja też chciałbym umieć szyć... ale jestebm beztalencie w tej dziedzinie - niestety...
  21. [url]http://img16.imageshack.us/img16/6848/dsc00012pm.jpg[/url] Tu słodziaśno :) W galerii u Joli dałam ci linka do banerów.
  22. hej:) Pixi cały czas w obroży chodzi?
  23. hej Be :) Skoro Buffy przytyła to bedziesz ją jeszcze wystawiać?
  24. [quote name='Doti1986']Dziewczęta muszę się pochwalić:) Dziś już ostatnie wpisy zebrałam do indeksu i zakończyłam tym ostatnią sesję w mojej karierze studiów dziennych:) Przede mną cały letni semestr wolnego no wystarczy tylko napisać pracę magisterską do końca:) No i niestety została jeszcze sesja zaocznych w piątek zaliczenie dopuszczające do egzaminu:( No cóż jeden dzień wolnego chyba okazja żeby sie dziś jakiegoś dobrego winka napić za 5 lat cudownej nauki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Super!!! Gratuluję :)
  25. [url]http://www.yorkland.pl/r/9.php?p=213[/url] :) A tu też jest :D Viktoria :) To Buffy ze swoimi 2,2 taka jak moja Tolka, bo ona 2,3 :D
×
×
  • Create New...