:roll: Szkoda, ze nie udało ci się osiągnąć z nią tego co chciałaś... No ale jest jeszcze nadzieja w Jessikowych kluseczkach [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
[url]http://images43.fotosik.pl/252/b9daaac42f32ce0bmed.jpg[/url] :) śliczny :)
A baner też ładny, dzięki temu że taki prosty [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
Jola tajemnicza - sorry wirtualna :eviltong:- nie łapię przez to o co wam dziołchy chodzi...
Pliki mi się otworzyły, ale dla mnie to bardziej do spania niż na naukę :evil_lol:
[url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1982.jpg[/url] hihi mały potarganiec :)
Ja też chciałbym umieć szyć... ale jestebm beztalencie w tej dziedzinie - niestety...
[quote name='Doti1986']Dziewczęta muszę się pochwalić:) Dziś już ostatnie wpisy zebrałam do indeksu i zakończyłam tym ostatnią sesję w mojej karierze studiów dziennych:) Przede mną cały letni semestr wolnego no wystarczy tylko napisać pracę magisterską do końca:) No i niestety została jeszcze sesja zaocznych w piątek zaliczenie dopuszczające do egzaminu:( No cóż jeden dzień wolnego chyba okazja żeby sie dziś jakiegoś dobrego winka napić za 5 lat cudownej nauki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Super!!! Gratuluję :)