-
Posts
3923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karkakarka
-
Hej :) A ja nie zazdroszczę nauki, bo sama mam pełno... a jakiegoś lenia załapałam i mi się nie chce... :(
-
A może to ten pies morderca?? Tylko które miały instynkt zabójcy? Ten duzy czy te dwa małe??
-
O ja byłam tu dziś a życzeń nie złożyłam :oops: Poprawiam się i wszystkiego najlepszego życzę :) A jak Yoko była mała to takie śmieszne ucholki miała :) Śliczna z niej dziewczyna wyrosła :)
-
[url]http://images47.fotosik.pl/248/4b9c78b105cc4ebdmed.jpg[/url] Słodki nosek :) I zdjęcia superaśnie, a można spytać jakim aparatem robione?
-
Ja dla tolki tez ma takie same majciochy :)
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
karkakarka replied to Princess_York's topic in Galeria
:) hej :) Jak tam mała Arwenka :) -
[url]http://i46.tinypic.com/20fdtew.jpg[/url] jeny jak ślicznie wygląda :)
-
Hej, ani nie mówcie... Ula pisz do niej może się odezwie :)
-
No to ja też bym wybaczyła [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A muszę się pochwalić, że w sobotę byłam w clubie z moim M i też piłam grzańca :) No i nie był drogi, bo tylko 5 zeta :) Mniam i tak mnie naszło, że sobie w domciu zrobię ... tylko dobre winko muszę kupić :)
-
[url]http://i45.tinypic.com/289l7k8.jpg[/url] hej :) Ona tutaj nie jest groźna tylko pęka za śmiechu :)
-
[url]http://img707.imageshack.us/img707/433/p1030125b.jpg[/url] hihi - mały potarganiec :) [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002043B.gif[/IMG][/URL]Wszystkiego najlepszego :) Zdrówka i łatwego porodu ;) [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL]
-
[url]http://img693.imageshack.us/img693/2082/pict8231.jpg[/url] kochana Pixula, taką ja pamiętam jak się na początku zalogowaś :) A borsuk gdzie? Czyżby zgiął śmiercią tragiczną? :roll:
-
[quote name='Pegaza']A teraz kochane Wam zdam relacje mojego dnia;) maly jak do nas przybyl za godzine poszedl spac wiec spoko bylo ale dzis mi dal popalic a to lista jego czynow..tv wlaczal i wylaczal, lampe wlaczal i wylaczal,otwieral szafke gdzie stoi kosz na smieci, chcial tam se pokopac;) otwieral szafki gdzie garnki, otwieral szuflady, wlaczal mi automat, w brodziku znalazl pojemnik z proszkiem i chcial se go zabrac..skakal mi w fotelu stojac na jego siedzisku, szyby w witrynach wsio mi wymazal,na Soem chcial wlazic jak na konia,na szczescie po zatym traktowal je bardzo przyjacielsko,ale Pipi i tak od niego trzymala sie z daleka soma wiekszosc dnia przespala maja go gdzies,a Liv uparcie dazyla do tego by jej rzucal zabawki piszczac przy tym i szczekajac,gdzies ok 10 rano stwierdzilam ze wezne go na sanki bo mieszkanie juz wygladalo jak po wstrzasie,wsio porozrzucane w kuchni syf bo nawet posprzatac nie moglam, ciagle malego musialam miec na oku.Mysle ze na jakis rok mi starczy tych emocji heh w kazdym badz razie wywrocil mi dzien do gory nogami i nie wiem jak ja kiedys funcjonowalam i dziecko odchowalam i Some juz tez przeciez mialam.:evil_lol: dzis mysle ze chyba nie dalabym rady..Malo tego sasiedzi z parteru se urzadzili bibe i muzyke sluchalam do 3 nad rano wiec spania tez mialam malo..popoludniu na chwile sie zdrzemnelam a potem mialam 3 automaty prania do prasowania..i to tyle na dzis..[/QUOTE] Ale miałaś dzień:crazyeye::crazyeye: - nie zazdroszczę:evil_lol: [quote name='Pegaza']Klaudia ale zeby az 7 razy toz to moj nowy rekord kto mnie pobije?:evil_lol:[/QUOTE] Toż to rekord nie do pobicia :diabloti::eviltong: [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF3379.jpg[/URL] widze, że pipi (edit: Livka :oops:)i w końcu wymusiła aportowanie :)
-
Hej :) Ja też zastanawiam się jak ten mały kudłacz będzie wyglądał po trymowaniu :)
-
Doti ślicznie ci w tym kolorku :) I bardzo jesteście podobne z siostrą, macie identyczny kolor oczu :)
-
Tinka w butach REWELACJA [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A i wywiad niczego sobie :D fajna pamiątka :)
-
To jak masz za dużo wolnego czasu to zdjęcia daj :p
-
Hej :) Żyjesz??
-
[url]http://i45.tinypic.com/72dbft.jpg[/url] ale Norek fajnie tu wyszedł :) A kombinezon super! Przez internet brałaś czy normalnie w zoologicznym?