Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. Hej :) A ja nie zazdroszczę nauki, bo sama mam pełno... a jakiegoś lenia załapałam i mi się nie chce... :(
  2. A może to ten pies morderca?? Tylko które miały instynkt zabójcy? Ten duzy czy te dwa małe??
  3. O ja byłam tu dziś a życzeń nie złożyłam :oops: Poprawiam się i wszystkiego najlepszego życzę :) A jak Yoko była mała to takie śmieszne ucholki miała :) Śliczna z niej dziewczyna wyrosła :)
  4. [url]http://images47.fotosik.pl/248/4b9c78b105cc4ebdmed.jpg[/url] Słodki nosek :) I zdjęcia superaśnie, a można spytać jakim aparatem robione?
  5. Ja dla tolki tez ma takie same majciochy :)
  6. :) hej :) Jak tam mała Arwenka :)
  7. [url]http://i46.tinypic.com/20fdtew.jpg[/url] jeny jak ślicznie wygląda :)
  8. Hej, ani nie mówcie... Ula pisz do niej może się odezwie :)
  9. No kurde w szoku jestem, ze hery tak jej zniszczył włoski :crazyeye: Ja tolcce na początku też tym szamponem myłam włoski, ale na szczęście nie skołtuniły się :shake: Mały łysolek :evil_lol: Dobrze, ze odrosły :) A ludzie was nie zaczepiali?
  10. No to ja też bym wybaczyła [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A muszę się pochwalić, że w sobotę byłam w clubie z moim M i też piłam grzańca :) No i nie był drogi, bo tylko 5 zeta :) Mniam i tak mnie naszło, że sobie w domciu zrobię ... tylko dobre winko muszę kupić :)
  11. hej :) Te pierworodne to takie przylepy :) U mnie chyba też tak będzie :)
  12. [url]http://i45.tinypic.com/289l7k8.jpg[/url] hej :) Ona tutaj nie jest groźna tylko pęka za śmiechu :)
  13. [url]http://img707.imageshack.us/img707/433/p1030125b.jpg[/url] hihi - mały potarganiec :) [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002043B.gif[/IMG][/URL]Wszystkiego najlepszego :) Zdrówka i łatwego porodu ;) [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL]
  14. [url]http://img693.imageshack.us/img693/2082/pict8231.jpg[/url] kochana Pixula, taką ja pamiętam jak się na początku zalogowaś :) A borsuk gdzie? Czyżby zgiął śmiercią tragiczną? :roll:
  15. [quote name='Pegaza']A teraz kochane Wam zdam relacje mojego dnia;) maly jak do nas przybyl za godzine poszedl spac wiec spoko bylo ale dzis mi dal popalic a to lista jego czynow..tv wlaczal i wylaczal, lampe wlaczal i wylaczal,otwieral szafke gdzie stoi kosz na smieci, chcial tam se pokopac;) otwieral szafki gdzie garnki, otwieral szuflady, wlaczal mi automat, w brodziku znalazl pojemnik z proszkiem i chcial se go zabrac..skakal mi w fotelu stojac na jego siedzisku, szyby w witrynach wsio mi wymazal,na Soem chcial wlazic jak na konia,na szczescie po zatym traktowal je bardzo przyjacielsko,ale Pipi i tak od niego trzymala sie z daleka soma wiekszosc dnia przespala maja go gdzies,a Liv uparcie dazyla do tego by jej rzucal zabawki piszczac przy tym i szczekajac,gdzies ok 10 rano stwierdzilam ze wezne go na sanki bo mieszkanie juz wygladalo jak po wstrzasie,wsio porozrzucane w kuchni syf bo nawet posprzatac nie moglam, ciagle malego musialam miec na oku.Mysle ze na jakis rok mi starczy tych emocji heh w kazdym badz razie wywrocil mi dzien do gory nogami i nie wiem jak ja kiedys funcjonowalam i dziecko odchowalam i Some juz tez przeciez mialam.:evil_lol: dzis mysle ze chyba nie dalabym rady..Malo tego sasiedzi z parteru se urzadzili bibe i muzyke sluchalam do 3 nad rano wiec spania tez mialam malo..popoludniu na chwile sie zdrzemnelam a potem mialam 3 automaty prania do prasowania..i to tyle na dzis..[/QUOTE] Ale miałaś dzień:crazyeye::crazyeye: - nie zazdroszczę:evil_lol: [quote name='Pegaza']Klaudia ale zeby az 7 razy toz to moj nowy rekord kto mnie pobije?:evil_lol:[/QUOTE] Toż to rekord nie do pobicia :diabloti::eviltong: [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF3379.jpg[/URL] widze, że pipi (edit: Livka :oops:)i w końcu wymusiła aportowanie :)
  16. [url]http://images39.fotosik.pl/19/642b284cdcac5131.jpg[/url] jaka słodka ciapulka :loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/18/fd92061177b61bfe.jpg[/url] a tu Gabince pięknie już włoski odrosły :) A mogę spytać, co było powodem tak drastycznego cięcia włosów Gabi?:roll:
  17. Hej :) Ja też zastanawiam się jak ten mały kudłacz będzie wyglądał po trymowaniu :)
  18. Doti ślicznie ci w tym kolorku :) I bardzo jesteście podobne z siostrą, macie identyczny kolor oczu :)
  19. Tinka w butach REWELACJA [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A i wywiad niczego sobie :D fajna pamiątka :)
  20. To jak masz za dużo wolnego czasu to zdjęcia daj :p
  21. Hej :) Tak sobie sprawdzałam rodowód Gabinki. Moja nie ma Jimiego Restarta w rodowodzie, ale ma jego siostrę miotową Jessy :) Czyli w jakimś stopniu są spokrewnione :D
  22. Hej :) Żyjesz??
  23. [url]http://images28.fotosik.pl/225/273c83aac411cba0.jpg[/url] jeny ale słodziak :D Jak masz takich zdjęć więcej to dawaj :D
  24. [url]http://i45.tinypic.com/72dbft.jpg[/url] ale Norek fajnie tu wyszedł :) A kombinezon super! Przez internet brałaś czy normalnie w zoologicznym?
×
×
  • Create New...