Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. Hej Cocusie :) Co tam u was?
  2. Hej :) Berta nie jest chyba duża? Taka jakaś na zdjęciu mała wyszła.... A Gabinkę też nam pokazuj, bo zapomnimy jak wygląda :D
  3. Ja też trzymam kciuki , za dzisiejszy angielski :)
  4. Ja też jestem ciekawa jak Mejsi wygląda w nowym ubranku :)
  5. Hej :) Jedna fotka?? to zdecydowanie za mało... Dawaj wicej, teraz musisz się zrehabilitować za tak długą nieobecność :D
  6. Hej :) Ula dziękuję za przepis :D w sobotę zrobię, bo mam ochotę :) Iwonka a ty gdzie jesteś?
  7. [quote name='Pegaza'] Znaczy do kogo podobna? bo nie kumam..:roll:[/QUOTE] :) no że podobna do Livki :) nie do Joli hihi
  8. :) zaglądam i czekam na gazetę poranną :D
  9. [url]http://img697.imageshack.us/img697/5048/pict8224.jpg[/url] super ten identyfikator :D zastanawiałam się jak zdjecie będzie na nim wyglądać, ale widzę, że profesjonalnie zrobiony No i ciekawe jak będziesz wyglądać :roll: zdjęcia musisz dać koniecznie :)
  10. [url]http://i50.tinypic.com/vhywpe.jpg[/url] Ile można nosić kucyki :D Fajny diabełek :loveu:
  11. Hej :) Kabelek znaleziony? Bo czekamy na zdjęcia :)
  12. Hej :) A mi się wydaje - inaczej niż Joli- , że znów siostra Liv podobna do niej :roll:
  13. ) hej :) Prosiłam o zdjęcie identyfikatora, ale chyba nie doczytałaś :roll: Ja też wolę jak ktoś ugotuje, wtedy z reguły wszystko mi bardziej smakuje :D
  14. [quote name='*kleo*']A wiecie co dziewczyny? Zapomniałam Wam się pochwalić, ale wczoraj udzielałam wywiadu na temat zbliżającej się sesji :evil_lol: a dzisiaj poleciałam kupić olsztyńską i jestem na zdjęciu z kumpelą na pierwszej stronie :eviltong:[/QUOTE] No no :) A masz chociaż skan tej gazety??:cool3: Bo byśmy se poczytały :D
  15. Czekamy, czekamy :)
  16. [URL]http://i48.tinypic.com/16h3osg.jpg[/URL] ale fajnie jej w tym ubranku :) To chyba tak zawsze jest, że rodzice się bardziej denerwują niż dzieci :) \ Ja jak pisałam maturę próbną z angielskiego to napisałam (albo nie napisałam;)) na 1, a na normalniej na 4, ale zmotywowało mnie to aby jeszcze nad anglikiem przysiąść :) Napisz późnej co młody mówił, jakie wrażenia... jeśli uda ci się cokolwiek z niego wyciągnąć hihi
  17. Hej :) [url]http://i47.tinypic.com/2uxzfj9.jpg[/url] ale ona śliczniutka - prawdziwe sreberko ":) Ula ostatnio prosiłam w mojej galerii, ale może nie doczytałaś, mogłabyś mi wrzucić przepis na oponki :) proszę :D
  18. [quote name='Doti1986']A ja mama Wytrzymałość materiałów, fizyka i nieszczęsny humanistyczny przedmiot stosunki międzynarodowe gospodarcze i polityczne:( Nie wiem co to za przykaz żeby na uczelniach technicznych były przedmioty tez humanistyczne:([/QUOTE] No ja na kierunku humanistycznym mam gospodarkę przestrzenną, ale musieli nam coś takiego dać, bo studiuję na politechnice... więc jakiś techniczny przedmiot musiał być :/ W środę idę do kościółka na mszę, bo jest "o cuda i błogosławieństwa w czasie sesji" :D w tamtym roku też byłam :)
  19. I jak poszło??? Jak, jak, jak???
  20. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/Obraz089.jpg[/url] boziu boziu jaka słodka jestem :) No ciocia Soma niezła,ale dziewczyny przynajmniej mają "plecy" hihi A w ogole to cześć :) Wpadłam na chilę i zamiast się uczyć znów buszuję po waszych galeriach ehh :)
  21. Hej :) A ja też miałam relaxy :D Cieplutki były :) A teraz zamiast relaksów modne są kalosze :O
  22. doopa ja w rozmiarze 38, więc też się nie załapię [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] hej Be
  23. ja też mam trzy egzaminy, jeden z postępowania administracyjnego, drugi z finansów, a trzeci z prawa praca :( wiocha jakaś....
  24. aha :) myślałam, że skoro ściągi robisz to masz dziś albo jutro :) dasz radę ja 23 i 24 mam 3 egzaminy... ale jak zaliczę to już koniec sesji będzie :D Widzę nowy identyfikator, jak możesz to zrób zdjęcie z bliska :roll:
  25. Łazienka wypicowana, PIxi ładnie w krótkiej fryzurce :D I jak egzamin poszedł?
×
×
  • Create New...