haha :)
Moja Tolka prawie codziennie ma z zerówowiczmi do czynienia, bo chodzi razem ze mną do przedszkola :) Oblegana jest z każdej strony, ale jej się to podoba. No bo tyle głaskania ma i nikogo się nie musi o to prosić, bo łapki same do niej lecą Jakby mogła to by wszystkie te dzieci wylizała hihi
A Lakuś ze swoim 1,7 faktycznie drobniutki :D