Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. To chyba was trochę system wykręcił... lepiej chyba na rano mieć :roll:
  2. Hej:) Baner nie ja robiłam :) nie umiem :roll: ale dzięki :) Co tam u was?
  3. ja mam wiązaną derkę, ale i tak robią się kulki na łapkach :roll: więc lepsze będzie coś na 4 łapy :)
  4. Nie no uśmiałam się [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020146.gif[/IMG][/URL] Wariatki Wy... Ps nie zapomnij jeszcze kupić różowych bucików, no i jak już będziesz kupować sukieneczki to nie zapomnij o różowych majteczkach na cieczkę....:roflt::evil_lol::evil_lol: I nie ociągaj się z tymi zdjęciami :D A i zapomniałam, cel za pieniędze za szelki faktycznie szlachetny :loveu: [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL]
  5. karkakarka

    Aksa i Tofi

    Hej Ewa :) Co tam u Ciebie?
  6. no mi też się wydaje że do cleo podobna, tylko maja ma inny kształt uszek :)
  7. :jupi: to dawaj te fotencje !!!
  8. Ja widzę normalne fotki :D No Faktycznie Pipi miała takie jasne wokół oczek jak ma moja Cleośka :loveu: [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/pipunia31.jpg[/URL] a tu jest taka pokudlona jak ten mój diabełek :)
  9. Kaj te fotki Pipi?? nim lock jest odpowiedzialny za klawiaturę z numerkami po prawej stronie, nim włączasz i wyłączasz ją :)
  10. Witam :) Mnie Tofik też Bella przypomina :) Jak młodszy brat :)
  11. Hej :) Ja mam jedną na kolanach :) A ty Doti nie na uczelni?
  12. Ja też się witam :D Ps : ale wcześniej dziwnie mi się link skopiował :roll:
  13. Jak ci się to kiedyś zrobi to wciśnij jednocześnie ctrl i shift :D A w ogóle to cześć :D
  14. [URL="http://img51.imageshack.us/img51/5602/p1030109.jpgzm%C4%99czy%C5%82a"]http://img51.imageshack.us/img51/5602/p1030109.jpgzmęczyła[/URL] się tym seksem hihi A ta rekalam jest dobijająca, na każdej stronie się rozjeżdża :angryy:
  15. Fajne śniegowe fotki :D A ubranko wygląda na cieplutkie :D
  16. [url]http://i45.tinypic.com/2ef1e87.jpg[/url] jak Kicia :) [URL="http://img13.imageshack.us/img13/7159/pict8165.jpg"]http://img709.imageshack.us/img709/782/pict8164.jpg[/URL] zmaltretuje tego borsuka :)
  17. [quote name='Mała Rita']Jestem mgr!!!!!!! :) :) :)[/QUOTE] No to gratuluję!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  18. o! ja nie złożyłam życzeń :roll: wiec teraz wszystkiego najlepszego!!! A ile we włocławku będzie miała miesięcy?
  19. A ty co?? weekend i balujesz pewnie :D
  20. hej :) Dobrz, że ci się udało :) wiem, że nie dzięki mnie, ale się udało :D Mejsulka śliczna i taka zarośnięta :p
  21. W ogóle dziś jakoś taka cisza na dg :roll: Całuski i mizianka dla Pipi :D jak ona się czuje?
  22. Hej :) Fakt coraz ładniejsza się robi :D
  23. E... ja pewnie też się załapię :) Cześć Klaudia :D Edit: Załapałam się :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...