-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']a o starszym ONKU juz nikt nie pamieta? :([/QUOTE] Ja pamiętam, doklejam ogłoszenia, pytam ale na razie nic:( To nie ten ze zdjęcia:( -
Potrzeba osoby z wawy do zrobienia wizyty przedadopcyjne - Wilcza koło Marszałkowskiej. Mailuje z Panią od Paru dni; Pani przemyślała wszystko na spokojnie i jest zdecydowana na Miśka. Pasuje jej termin w piatek popołudniu. Jurosia po wizycie moze psiaka zawieźć w sobotę do nowego domu. Czekam na chętnych to podam dokładny adres:)
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
megii1 replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
Jak jesteście na 100 % zdecydowane to miejsce zaczeka - przynajmniej ja sobie trochę odpocznę przez te dwa tygodnie:) Byłby w kojcu z 3 miesiecznym szczeniaczkiem. Ale na 100 % napiszę dziś koło 19. Takze ustalcie czy trzymać miejsce - u nas koszt pobytu to 8 zł za dzień plus Wasza karma albo 10 zł z naszą karmą w postaci Puriny. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
I ostatnie fotki na dziś:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/264/c611bd3e9450b30amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/265/9d36cc9e8e52bb30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/265/1b6a5111df7dab3fmed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę Pięknej:):):) [IMG]http://images46.fotosik.pl/263/9f4fb0de769c2a1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/151/affa555fca388be2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/119/e80e735a56d79906med.jpg[/IMG][/QUOTE] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę Pięknej:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/263/9f4fb0de769c2a1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/151/affa555fca388be2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/119/e80e735a56d79906med.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka pozdrawia:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/119/4fe87b6b33c46128med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/259/7f5a8f738560c9aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/264/317fe9bfe6decf20med.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images39.fotosik.pl/260/98f3c1cd4c453d3bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/263/a5b1d4e01348ff83med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/259/2eb094bbd5f391d7med.jpg[/IMG] :):):):):):) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ze ostatnio zaniedbywałam ten watek ale Tinki nie:) Dziewczynka odwiedza nas codziennie w domu, przekonujemy ją, ze nie musi ciągle bronić terenu i wszystkich pilnować - może też czasami odpocząć. Na razie w domu jest mocno wystraszona i dziwi ją wszystko - chyba najbardziej telewizor. Jak zadomowi się trochę w domu - a już daje się głąskać po całym ciele:) - zaczniemy intensywniej męczyć ją na smyczy bo na razie to dla niej po prostu walka:( [IMG]http://images35.fotosik.pl/119/6fb757390824a99fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/264/3fccd6fad3ff0db8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/151/3dc387afabff97c3med.jpg[/IMG] -
[quote name='Tora&Faro']Ja też bym nie zwlekała ze sterylką.....naprawdę szkoda żeby taka fajna sunia w hoteliku siedziała (chociaż Megii pewnie się cieszy;)), Ona powinna migiem dom znaleźć....[/QUOTE] Właśnie Megi się nie cieszy. Luna bardzo się do nas przywiązała, jest we mnie wpatrzona jak w obrazek i przez parę dni może mieć problemy żeby zaaklimatyzować się gdzie indziej. Ona ma chyba wrażenie , ze jest naszym psem a do tego chce rządzić w stadzie - rzuca się na moją Onkę i czasem wygrywa ale rzuca się też na kaukaza... On na razie patrzy na nią ze zdziwieniem bo kobiet nie tyka ale już na nią raz warknął ostrzegawczo. Przestała już rozpaczliwie gryźć ogrodzenie jak wyjeżdżam do pracy ale przy furtce na powitanie jest zawsze pierwsza jeżeli akurat jest na dworzu.
-
[quote name='Tora&Faro']Ja też bym nie zwlekała ze sterylką.....naprawdę szkoda żeby taka fajna sunia w hoteliku siedziała (chociaż Megii pewnie się cieszy;)), Ona powinna migiem dom znaleźć....[/QUOTE] Właśnie Megi się nie cieszy. Luna bardzo się do nas przywiązała, jest we mnie wpatrzona jak w obrazek i przez parę dni może mieć problemy żeby zaaklimatyzować się gdzie indziej. Ona ma chyba wrażenie , ze jest naszym psem a do tego chce rządzić w stadzie - rzuca się na moją Onkę i czasem wygrywa ale rzuca się też na kaukaza... On na razie patrzy na nią ze zdziwieniem bo kobiet nie tyka ale już na nią raz warknął ostrzegawczo. Przestała już rozpaczliwie gryźć ogrodzenie jak wyjeżdżam do pracy ale przy furtce na powitanie jest zawsze pierwsza jeżeli akurat jest na dworzu.
-
[quote name='Neris']Wiem Megii że mieszkamy blisko, a Szarik pochodzi w ogóle z Nuny pod Nasielskiem. Całkiem więc możliwe, że ktoś z jego rodzeństwa trafił w Twoje okolice... Jeśli możesz pomóc z Allegro będę bardzo wdzięczna.[/QUOTE] To poprosze o fotki i numer telefonu do Ciebie na pw. Adres mailowy do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Neris masz mój numer telefonu w podpisie, jak chcesz napisz mi smsa, że dajesz zielone światło i Piromanka zrobi mu (jak ją ładnie poprosze) wyróżnione allegro z mojego konta z Twoim numerem telefonu, oczywiscie na mój koszt. Chociaż tak mogę pomóc.
-
Neris do mnie dopiero dotarło. 2 lata temu przybłąkał sie do nas identyczny psiak tylko chudy i zapuszczony:) No normalnie, chyba brat Twojego psiaka. I to moze być brat bo mieszkamy jednak blisko siebie. Podtuczyliśmy go, zaszczepiliśmy, nazwaliśmy Killer:) Nie mógł u nas zostać wiec zrobiłam mu zwykłe allegro i napisałam, ze to pies w typie Leonbergera (broń Boze nie pisz że kaukaza). Po trzech dniach zadzwonili ludzie i teraz Killer mieszka w domu z ogrodem w Choszczówce i jest mega szczęsliwy w swoim nowym domu:) Nie mam jak Ci teraz pomóc bo nie mam miejsc w Hoteliku ale w połowie marca zwolni mi się kojec takze jak dasz mi znać wcześniej będzie wyjscie awaryjne. Kurcze nie mam zdjęc Killera na komputerze ale mam jego zdjecie przy biurku. Gos je widziała:) Gos nie myślisz że to moze rodzina? :) Neris, w sumie masz do mnie blisko (sprawdziłam dlatego tak mówię o tej rodzinie) , mozesz podjechać:)
-
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']O rety... :([/QUOTE] Gos, a ten Pomiechówek to nie Twoje okolice?
-
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Będzie do mnie dzwonił za tydzień Pan w sprawie Majki ale on szuka psiaka, który będzie mieszkał przy domu - także nie wiem czy to dobre dla Rity...Ale jakbyś znała jakaś suczkę owczarkę, która mogłaby mieszkać koło domu i mieć do dyspozycji ponad 2 tys metrów ogrodu to daj znać:) -
Rzeczywiście Piękny:) A nie nikogo chętnego na niego w okolicy, nikt nie może mu pomóc?
-
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Majka pojechała do przemiłej Pani Emilii, jej męża i dwóch córeczek. Mieszkają w lesie, mają dom, stajnie gdzie mieszkają trzy konie na dożywociu i kucyk. Mają też znajdę owczarka niemieckiego i koty. Maja owczarka zdominowała, koty goni, a koni się boi. Pierwsza noc miała ciężką bo tęskniła za nami - piszczała, chodziła po domu, skakała na okna ale dziś nie odstępuje Emilki na krok, obszczekuje przejeżdżajace samochody i czuje się jak Pani na włościach:) Nie chce jeść już suchej karmy od nas bo Emila gotuje jej, nie lubi spać w łóżku bo woli kanapę i w ogóle czuje się rewelacyjnie. Jej nowa Pani, ze Maja to pies, o jakim zawsze marzyła. Oczywiście umowa adopcyjna podpisana a Maja jedzie w piątek na sterylkę:) Dziękuję wszystkim za pomoc w wyadoptowaniu Majki - jestem pewna, że to jej dom, ten na zawsze:) Poniżej Emila, kucyk i mój Kacper [IMG]http://images41.fotosik.pl/260/d237ef2ed3a653d7med.jpg[/IMG] a tu już Majka w domu:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/264/150cff84457033d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/260/488c42078468087cmed.jpg[/IMG] -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
megii1 replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']posłałam Ci kilka wybranych tu z wątkuzdjęć[/QUOTE] Dzięki, na razie mam wyjścia z psami i w przerwach zaglądam ale koło 21 wyślę fotki do Pani. Polecałam jej kudłacze ode mnie z hoteliku ale Pani uparła się na krótkowłosego. -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
megii1 replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
Czy może ktoś podesłać na adres mailowy: [email][email protected][/email] parę jego dobrych fotek? Dzwoniła do mnie dziś Pani w sprawie mojego Ambera z podpisu ale jemu szykuje się inny domek i może Wasz psiak spodoba się Pani:) Mieszka w bloku w Łodzi ale na wiosnę przenosi się do domku. -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
megii1 replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
Tu "kontrowersyjny" hotelik u Megii:) Może zamiast rozsyłać plotki na wątkach lepiej przyjechac do nas i zobaczyć psiaki, a potem wydawać opinie na podstawie tego co się samemu widziało a nie zasłyszało:)? A jeżeli chodzi o bohatera wątku to na dzień dzisiejszy nie mam miejsca ale stał się jakiś cud i ludzie dzwonią w sprawie dwóch moich psiaków, które są w jednym kojcu. Jest szansa, ze dwa wyadoptują się do końca tygodnia ale nie jestem w stanie nic obiecać. Może da się poczekać do końca tygodnia? -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Sunia już w nowym domu ale szczegóły napisze jutro - dziś nie dam już rady:) -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwonił, ogłoszeń nie rozwiesiłam ale Serock nie jest duży i wszyscy wiedza gdzie szukać psiaka jak się zgubi:) Czip będzie sprawdzony jutro.