-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Jest piękny, to prawda.[/QUOTE] A czy może liczyć na pakiet ogłoszeniowy:)? Może na początek allegro?:):):) -
Proszę zajrzyjcie do Tymka - nie jest puchaty ale duży:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/181353-PiAE-kny-dostojny-mA-ody-psiak-czyli-Tymon-Szuka-domku?p=14251674[/url]
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Proszę, zajrzyjcie do Tymka:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/181353-PiAE-kny-dostojny-mA-ody-psiak-czyli-Tymon-Szuka-domku?p=14251674[/url] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/181353-PiAE-kny-dostojny-mA-ody-psiak-czyli-Tymon-Szuka-domku?p=14251674[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę przystojniaka o rewelacyjnym spojrzeniu:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/269/2654290cfd30ffc9.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/265/56166f3e1a87ba1amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/268/5d0003be0efa1cb2med.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Marzę o takim domku dla Tinki ...[/QUOTE] Ja też czekam dla niej na taki domek:) Dziś zadzwonię do Pana Ambera i zapytam co u nich słuchać. Dodam, że Pan Ambera znalazł sobie jego wątek na dogomanii i wiele już o nim wiedział zanim do nas przyjechał:) -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Może ze względu na swoje rozmiary wygląda poważnie ale wg Pani weterynarz ma około roku:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/269/00da2dc7415241f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/269/4354e19bad2e4918med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/265/7724aa031cb452c9med.jpg[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Tak Tymon wyglądał kiedy przyszedł do Renaty. [IMG]http://images48.fotosik.pl/269/8995dbb57355a143med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/264/0973084e30b55911med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/269/a6da4f6baef5cc25med.jpg[/IMG] -
Tymon to psiak, który od paru dni jest w naszym hoteliku. Jego opiekunką jest Pani Renata, która rzadko bywa na dogomanii. Jego historia jest typowa. Pewnego dnia przyszedł pod ogrodzenie posesji Renaty i nie chciał odejść. Ładny, spokojny, młody, najprawdopodobniej porzucony. Renata nie mogła go zatrzymać bo ma 12 swoich psiaków i tak Tymoteusz - bo tak brzmi własciwie jego imię:loveu:, trafił do nas. Jak dla mnie to psiak idealny - oaza spokoju, mega ogromny (w przenośni i dosłownie) przytulak, bardzo grzeczny,nie wykazujący żadnej agresji w stosunku do nikogo. W kojcu wygrzewa się na drewnianej podłodze albo słodko śpi i nigdy nie zdarzyło mu się w im załatwić. Mam wrażenie że musiał kiedyś mieszkać w mieszkaniu:-( Do tego ładnie chodzi na smyczy. Może zamieszkać w domu lub w bloku - wszędzie będzie szczęśliwy przy swoim człowieku;) Proszę o pomoc w znalezieniu domku dla przystojniaka - chłopak jest już odrobaczony, w poniedziałek będzie zaszczepiony - potrzebny mu już tylko domek:) [B]J[/B]est problem! Tymon potrzebuje od jutra tymczasu. Moze być płatny na 10 dni. Niestety żle znosi kojec i doszło do tego ze odgryzł sobie końcówkę ogona. Już wcześniej ssał sobie końcówkę ogona a dziś zrobił sobie sam krzywdę...Wygląda to mało apetycznie bo z końcówki ogona sterczy centymetrowa kość... Jutro rano będzie miał zabieg a potem na ogonie będą szwy, kołnierz i w ogóle. Do kojca się nie nadaje w takim stanie. A poza tym musi być bez psów bo nie może po zabiegu uderzyć w nic ogonem, a jak widzi psy to chce je zjeść[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Jakby ktoś coś wiedział proszę chociaż o sygnał na komórkę. I nasz przystojniak już po zabiegu i w super domku tymczasowym. Ale nadal szuka domu stałego;) [B]Tymonek ma już domek stały:) Fotorelacja na ostatnich stronach wątku:) Jego uśmiech jest bezcenny:) [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S91_D_VrZXI/AAAAAAAAEDM/J3pdhlAnsSU/s400/14.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S91_JBqaIbI/AAAAAAAAEDU/smcqtfxbPJA/s400/13.JPG[/IMG] [/B]
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Lenia:) Dziękuje założycielce wątku za uratowanie jej życia - widzicie jaka ona jest szczęśliwa?:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/264/895663a385526100med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/268/3c983a2e893f8547med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
To moje ulubione zdjęcie ale inne też są super:) Dziękuję w tym miejscu Magdoli i Piromance oraz oczywiście założycielce wątku, które wspierały mnie w przekonaniu, ze Lenia jest psem adopcyjnym - musi tylko znaleźć jedynie swojego człowieka:):):) [IMG]http://images37.fotosik.pl/264/6428b006ae5639cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/269/3e1eb8c36081daf1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/264/d4341f27861b9b18med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Oto obiecane zdjęcia Leni z gór:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/268/0c0f710f0740fd4emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/181/86fffae7af8cbaaemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/269/f57223e97852ad9emed.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Wstyd się przyznać ale ja w tym tygodniu nie maiłam nawet czasu zadzwonić do nowego Pana Ambera :( Ale dziś to nadrobię. Póki co wstawiam zdjęcia , które dostałam po pierwszej nocy Ambera w nowym domku:) zwróćcie uwagę na główkę na poduszce:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/268/04fe1c0c0d2849ee.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/181/17b608e3995d483amed.jpg[/IMG] -
[quote name='mysza 1']Pomożemy ;) ja teraz ostrożniejsza jestem, bo też mam 3 psiaki w hotelach i tylko bazarki plus minimalne wpłaty nas ratują. Ale pomogę z tatusiem.[/QUOTE] To musicie z Beką ustalać szczegóły z Jurosią:)
-
Nie nie o to chodzi. Jurosia opłaca wszystko sama - nie stać jej na równoczesne utrzymanie dwóch psiaków w hoteliku. Sunia to koszt 12 zł z wyżywieniem a psiak 13 zł. Ale myślę, ze gdyby ktoś jej pomógł odważyłaby się:) Ma dzwonić do Beki to może ten temat też poruszą. Jurosi nie ma na dogo bo nie ma netu.
-
Warto na pewno bo Lewis jest do niego bardzo podobny:) Pojechał tam parę tygodni temu także może jeszcze żyje. Ja na razie nie mam miejsca ale jakby Amigo pojechał pewnie coś by się znalazło. A tak w ogóle Beka to mama Levisa to też mama tych labkowatych szczeniorów którym robiłam fotki w to lato:) Pamiętasz? Dzwoniłam wczoraj do Ciebie bo miałam fajnego Pana na szczeniaka ale nie odbierałaś.
-
Mały już ma domek zaklepany, jedzie we wtorek. I powiem wam, ze telefony przez dwa dni były mniej więcej co godzinę - nic tylko wyaadoptowywać szczeniaki:) Mysza ja nawet nie widziałam jego taty - Jurosia go znała. Z tego co wiem Jurosia przywiezie do mnie po Lewisie jego mamę. Na tatę jej chyba nie stać - opłaca wszystko sama...A mame trzeba będzie jeszcze wysterylizować.
-
Jest szczęśliwa ze swoim Boryskiem:)
-
Dzięki:) Na razie z allegro, mimo, ze dwie osoby obserwują - nikt nie dzwonił:(
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A mam jeszcze jeden news - Państwu tak się podobało u nas, ze przywożą Lenią do hotelu, na parę dni, pod koniec sierpnia. Mają parodniowe wesele nad morzem i nie chcą stresować Leni takim zamieszaniem. Oczywiście Lenia będzie spała w domku:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę z maila:) lenka juz od dawna chodzi bez smyczki w domu,sama przychodzi zeby ja zalozyc gdy wychodzimy. rozpoznaje swoje imie, czasem nawet przychodzi na zawolanie,ale to akurat zalezy od jej humorku. wczoraj puscilam ja sama na ogrodku,nie bardzo wiedziala czemu tak robie i chodzila mi przy nodze zagubiona. jeszcze troche i ten wicher bedzie sam ganial po ogrodzie. do tej pory nie puszczalam jej samej,nawet na ogrodku,balam sie ze moze mi w jakis sposob uciec. taka panikara troche jestem,chyba na wyrost. mysle ze obie powoli przyzwyczaimy sie do nowych sytuacji. -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']no i jak? Dobrze czy niedobrze?:)[/QUOTE] Dobrze, nawet bardzo dobrze:) Mam nawet marne fotki także jak tylko Gos mi je zmniejszy wstawię i wszystko opiszę:) -
[quote name='bela51']Może ktos ulituje sie nad sznaucerem z mojego podpisu, Uspią go lada dzien jesli go nie wyciągniemy. Malawaszka daje 200 zł. Megii moe ty go weźmiesz na razie ?????????? Serce mi pęka.[/QUOTE] Kochana, ja nie mam miejsca - moze za dwa, trzy tygodnie jak coś się nadprogramowo ruszy. Wątku na dogo nie mam ale kolejkę mam ustawioną. Jakby on był mniejszą suczką to moze być go gdzieś wcisnęła a tak jest problem. Ale widziałam , ze AlinaS tam jest i reklamuje się wielkimi literami, ze ma wolne miejsca:)
-
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ma końcówkę (już nic nie leci) ale psiaki są nią zainteresowane. -
Luna dziś ostatecznie rozprawiła się z kołnierzem... niestety przy okazji rozlizała sobie lekko szew i jest obecnie ubrana w koszulkę mojego Darka. Nie wygląda to tragicznie ale ja specjalistą nie jestem i jutro zobaczy to Pani weterynarz. A tak dziś wygląda Nasza Lalunia - ładnie jej w białym:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/263/80e9fa1b6bb2ee2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/267/ad4dd7c6cbdcfb8fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/267/54cd6b4993ff0de5med.jpg[/IMG]