-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Potrącona ON -ka , MA DOM pozostał dług 900zł !
megii1 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']to nasza Gwiazdeczka :) przekaz pozdrowienia i miziaki dla Viki :) [/QUOTE] No właśnie , miałam odpisać Bubu ale tyle mam roboty w hoteliku, ze nie ogarniam. Wiem,że to wątek owczarki ale tylko trzy zdanie. Viki szczęsliwa, zadowolona, może robić wszystko co jej się podoba i zawsze robi to najlepiej. Jest trochę chorowita, łapie anginy, teraz dostaje leki podnoszące odporność. Ula, jej Pani kupiła jej z moją pomocą śliczne wdzianko w kratkę na chłodne dni także nie marźnie kobitka. A , a dziś zjadła suwak od swojego posłania, które kupiła jej chrzestna matka czyli ja:) -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
wszystkiego brak ale mam newsa. Onek, który uciekł najprawdopodobniej ma dom w mojej okolicy. Nowy dom:) Ktoś go przygarnął ale będe to miała potwierdzone dziś albo jutro. Moze nasz Bodzio - sąsiad, zrobi fotkę komórką. Ci ludzie boją się, ze go im zabierzemy i stąd boją się przyznać że jest u nich. Ale to jeszcze nie potwierdzone. Powiedziałam, sąsiadowi, ze miał siwy pyszczek i przecięte ucho - zwróci na to uwagę. Jak ma tam dobrze to Jurosia zadecyduje co dalej. -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Niezła jest:) Młoda?[/QUOTE] Jak na moje oko około roku:) -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Zapisuję wątek suni .Trzeba pomoc Megii finansowo-może uda sie zebrac jednak na oplacenie sterylki ,pobytu i innych niezbednych kosztow ?[/QUOTE] Pobyt ma gratis - jak kazdy psiak któregp znajdę, karmę od Beki (dziękujemy), jeszcze sterylka i szczepienia... -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talia']Witam . I zaznaczam wątek suńki :) Śliczna jest :loveu:[/QUOTE] Dowiozę ją do Ciebie do Torunia:) -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Majka pozdrawia i prosi o pomoc - nie mamy na sterylizację i szczepienia Suni a jest ona wyłącznie na moim utrzymaniu - jako szósty psiak. Nie mam mozliwości sama jej finansować. Moze któraś z osób, które tak chętnie nas krytykowały pomoże? To biedna zgubiona Sunia. Piękna i pewnie szybko znajdzie dom. Jezeli nie będę miała na to srodków oddam ją w dobre ręce bez sterylki bo tak naprawde nawet nie mam dla niej miejsca... [IMG]http://images45.fotosik.pl/262/3024fd76a6cd4e25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/261/d3309b8779090509med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/258/585d8193dbb05d58med.jpg[/IMG] -
To bardzo krótki watek - Misiek już ma domek:) Dziś Jurosia zawiozła go do swojej nowej Pani na Plac Bankowy:) Pani po 60 -tce, miłośniczka psiaków, posiadaczka kota, obecnie zakochana na zabój w Puszku Okruszku:)
-
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
To co ja mam robić? Jutro mogę zadzwonić do wetki i zapytać. -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
I ostatnie:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/260/f3f21b45380bcab8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/147/10e6c24b76612a15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/256/df4cb67b9d8b36acmed.jpg[/IMG] -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Jak podacie mi nazwę i Ida wyrazi zgodę to może ten hormon to jakieś wyjcie. [IMG]http://images50.fotosik.pl/261/73f84e2d15f437b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/261/126f78778ef59cbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/257/d39de75fe550a4e6med.jpg[/IMG] -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Sunia ładnie chodzi na smyczy i w ogóle jest bardzo grzeczna. tylko co z tą cieczką - zastrzyk, sterylka - ja się kompletnie nie znam a nie wiem jak przetrwać najbliższe tygodnie:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/257/68585be27e38b68amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/172/5025093a382dad79med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/261/d28def5f07da5842med.jpg[/IMG] -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Aronka - na pierwszym zdjęciu na wybiegu na dalszych na spacerze:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/260/cc99adc2f88dcab0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/256/1c94ad707cc79ab9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/261/849a6cc50478a989med.jpg[/IMG] -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Aronka nie była dominowana przez Amigo. Ma początki cieczki. Poradzcie co robić bo robi się niewesoło. Jest sama w kojcu ale obok mam trzy niewykastrowane psiaki już zakochane w Suni. [IMG]http://images44.fotosik.pl/260/09a902f63fdd1253med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/147/fed08486d8a64aa8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/256/83791129d8391433med.jpg[/IMG] -
[quote name='ANETTTA']one są na DT ???[/QUOTE] Sa u nas:)
-
Potrącona ON -ka , MA DOM pozostał dług 900zł !
megii1 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']taką z niebieskim oczkiem?[/QUOTE] Taką wyciągniętą ze schronu w Bielsku jak szczenior, ze złamanym obojczykiem. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Jeszcze u nas i od kiedy u nas jest nie było jeszcze ani jednego telefonu :( -
Potrącona ON -ka , MA DOM pozostał dług 900zł !
megii1 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak tak czytam Wasz wątek... i chyba moja przyjaciółka z pracy ma od was suczkę - Gwiazdeczkę teraz Wiktorię:) Mała, biała w łaty - teraz już większa:) -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie , jest mały problem - Amigo skacze na Aronkę - może zaczyna jej się cieczka... Idusiek, co robimy? P.S Jutro będą nowe fotki Pięknej:) -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj w Józefowie, dziś dzwoniłam do Chrycynnej - ostatnio takiego psa nie przywozili. Hycel z Serocka tez go nawet nie widział ale jak zobaczy da mi znac. Wczoraj rozwiesiłam tez ogłoszenia w Nieporęcie gdyby tam się zagalopował. -
ARONKA - oneczka z pożaru szuka domku - MA DOM WE WROCŁAWIU:)
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Pogadam z Gos i pewnie podeśle:) -
A nasz Misio miał już dziś dwa fajne telefony. Jeden od Pani z Wawy z Placu Bankowego podałam Jurosi. I Jurosia umówiła się, że zawiezie Puszka na wizytę w niedzielę. Może mu być tam dobrze - Pani emerytka, mieszka z 20 letnią córką, miała wcześniej psiaki, bardzo ciepła osoba. Tylko nie może się doczekać Puszka, a Jurosia może go zawieźć dopiero w niedzielę. Bedzie wizyta przed i adopcyjna razem.