Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='BUDRYSEK']to nasza Gwiazdeczka :) przekaz pozdrowienia i miziaki dla Viki :) [/QUOTE] No właśnie , miałam odpisać Bubu ale tyle mam roboty w hoteliku, ze nie ogarniam. Wiem,że to wątek owczarki ale tylko trzy zdanie. Viki szczęsliwa, zadowolona, może robić wszystko co jej się podoba i zawsze robi to najlepiej. Jest trochę chorowita, łapie anginy, teraz dostaje leki podnoszące odporność. Ula, jej Pani kupiła jej z moją pomocą śliczne wdzianko w kratkę na chłodne dni także nie marźnie kobitka. A , a dziś zjadła suwak od swojego posłania, które kupiła jej chrzestna matka czyli ja:)
  2. wszystkiego brak ale mam newsa. Onek, który uciekł najprawdopodobniej ma dom w mojej okolicy. Nowy dom:) Ktoś go przygarnął ale będe to miała potwierdzone dziś albo jutro. Moze nasz Bodzio - sąsiad, zrobi fotkę komórką. Ci ludzie boją się, ze go im zabierzemy i stąd boją się przyznać że jest u nich. Ale to jeszcze nie potwierdzone. Powiedziałam, sąsiadowi, ze miał siwy pyszczek i przecięte ucho - zwróci na to uwagę. Jak ma tam dobrze to Jurosia zadecyduje co dalej.
  3. [quote name='gusia0106']Niezła jest:) Młoda?[/QUOTE] Jak na moje oko około roku:)
  4. [quote name='olga7']Zapisuję wątek suni .Trzeba pomoc Megii finansowo-może uda sie zebrac jednak na oplacenie sterylki ,pobytu i innych niezbednych kosztow ?[/QUOTE] Pobyt ma gratis - jak kazdy psiak któregp znajdę, karmę od Beki (dziękujemy), jeszcze sterylka i szczepienia...
  5. [quote name='Talia']Witam . I zaznaczam wątek suńki :) Śliczna jest :loveu:[/QUOTE] Dowiozę ją do Ciebie do Torunia:)
  6. Majka pozdrawia i prosi o pomoc - nie mamy na sterylizację i szczepienia Suni a jest ona wyłącznie na moim utrzymaniu - jako szósty psiak. Nie mam mozliwości sama jej finansować. Moze któraś z osób, które tak chętnie nas krytykowały pomoże? To biedna zgubiona Sunia. Piękna i pewnie szybko znajdzie dom. Jezeli nie będę miała na to srodków oddam ją w dobre ręce bez sterylki bo tak naprawde nawet nie mam dla niej miejsca... [IMG]http://images45.fotosik.pl/262/3024fd76a6cd4e25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/261/d3309b8779090509med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/258/585d8193dbb05d58med.jpg[/IMG]
  7. Darek mówi, ze pasuje:) Mysza zobacz, kogo złapaliśmy polując na Onka:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/261/7a177a5300e6be14med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/261/47035fa84dd0e454med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/257/d5eb0d9e4c0e7834med.jpg[/IMG]
  8. Dziewczyny, ja dziś tez znalazłam Onkę tylko krótkowłosą - jakby ktoś takiej szukał w okolicach Warszawy dajcie znać - ona musiała się komuś zgubić.
  9. Ja bardzo przepraszam w imieniu Darka ale ten, kto u nas był, wie ze jak jest zima to u nas jest bardzo ciężko cokolwiek zrobić. Ja spóźniłam się dziś 2 godziny do pracy.
  10. To bardzo krótki watek - Misiek już ma domek:) Dziś Jurosia zawiozła go do swojej nowej Pani na Plac Bankowy:) Pani po 60 -tce, miłośniczka psiaków, posiadaczka kota, obecnie zakochana na zabój w Puszku Okruszku:)
  11. To co ja mam robić? Jutro mogę zadzwonić do wetki i zapytać.
  12. I ostatnie:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/260/f3f21b45380bcab8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/147/10e6c24b76612a15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/256/df4cb67b9d8b36acmed.jpg[/IMG]
  13. Jak podacie mi nazwę i Ida wyrazi zgodę to może ten hormon to jakieś wyjcie. [IMG]http://images50.fotosik.pl/261/73f84e2d15f437b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/261/126f78778ef59cbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/257/d39de75fe550a4e6med.jpg[/IMG]
  14. Sunia ładnie chodzi na smyczy i w ogóle jest bardzo grzeczna. tylko co z tą cieczką - zastrzyk, sterylka - ja się kompletnie nie znam a nie wiem jak przetrwać najbliższe tygodnie:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/257/68585be27e38b68amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/172/5025093a382dad79med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/261/d28def5f07da5842med.jpg[/IMG]
  15. I jeszcze Aronka - na pierwszym zdjęciu na wybiegu na dalszych na spacerze:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/260/cc99adc2f88dcab0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/256/1c94ad707cc79ab9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/261/849a6cc50478a989med.jpg[/IMG]
  16. Aronka nie była dominowana przez Amigo. Ma początki cieczki. Poradzcie co robić bo robi się niewesoło. Jest sama w kojcu ale obok mam trzy niewykastrowane psiaki już zakochane w Suni. [IMG]http://images44.fotosik.pl/260/09a902f63fdd1253med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/147/fed08486d8a64aa8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/256/83791129d8391433med.jpg[/IMG]
  17. [quote name='ANETTTA']one są na DT ???[/QUOTE] Sa u nas:)
  18. Idusiek ale piękne te Wasze psiaki:) A ten Molos :(
  19. [quote name='_bubu_']taką z niebieskim oczkiem?[/QUOTE] Taką wyciągniętą ze schronu w Bielsku jak szczenior, ze złamanym obojczykiem.
  20. Jeszcze u nas i od kiedy u nas jest nie było jeszcze ani jednego telefonu :(
  21. Dziewczyny jak tak czytam Wasz wątek... i chyba moja przyjaciółka z pracy ma od was suczkę - Gwiazdeczkę teraz Wiktorię:) Mała, biała w łaty - teraz już większa:)
  22. Słuchajcie , jest mały problem - Amigo skacze na Aronkę - może zaczyna jej się cieczka... Idusiek, co robimy? P.S Jutro będą nowe fotki Pięknej:)
  23. Byłam wczoraj w Józefowie, dziś dzwoniłam do Chrycynnej - ostatnio takiego psa nie przywozili. Hycel z Serocka tez go nawet nie widział ale jak zobaczy da mi znac. Wczoraj rozwiesiłam tez ogłoszenia w Nieporęcie gdyby tam się zagalopował.
  24. Pogadam z Gos i pewnie podeśle:)
  25. A nasz Misio miał już dziś dwa fajne telefony. Jeden od Pani z Wawy z Placu Bankowego podałam Jurosi. I Jurosia umówiła się, że zawiezie Puszka na wizytę w niedzielę. Może mu być tam dobrze - Pani emerytka, mieszka z 20 letnią córką, miała wcześniej psiaki, bardzo ciepła osoba. Tylko nie może się doczekać Puszka, a Jurosia może go zawieźć dopiero w niedzielę. Bedzie wizyta przed i adopcyjna razem.
×
×
  • Create New...