-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Pan już się odezwał do Papryki:) A do mnie dzwonił i pytał jaką karmę zamówić dla Małej - poleciłam Royala. Pan chce jutro odebrać sunię bo akurat będą w pobliżu, a Papryka odwiedzi ich wieczorem i sprawdzi jak opiekują się Lilu. Jest to decyzja podjęta po konsultacji z Clo. Jeżeli chodzi o rozliczenia to dostałam przelew na 340 zł - płatność za okres do 17 marca. Zamówiłam wprawdzie obrożę za 40 zł ale jeszcze nie doszła. Więc mam propozycję ze obroża zostanie dla innego psiaka a wy już nic nie dopłacacie - macie gratis od firmy 50 zł:)
-
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Ja słyszałam że u Was w hoteliku to źle się dzieje...:( przecież na tym zdjeciu widac że znecacie się nad psami.... [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbuRqIMgI/AAAAAAAADwU/Q0w1D87s4yM/s400/5.JPG[/IMG][/QUOTE] To nie my tylko Kacper:) :):)A Tymon naprawdę uwielbia dzieci:) -
5 letnia suczka On-ka Luna dostała szansę! Ma dom! :D
megii1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Mogę ją wzią na dt jeśli ma byc na ulicy..... 513 490 780 potrzebowałabym tylko wsparcia w zakupie karmy[/QUOTE] Właśnie chciałam do Ciebie wysłać:) -
5 letnia suczka On-ka Luna dostała szansę! Ma dom! :D
megii1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapisuję i porozsyłam:) -
[quote name='Piromanka']To ja też trzymam kciuki!!!!!![/QUOTE] Państwo są zachwyceni Lilu:) Prosili o rezerwację na tydzień ponieważ żona Pana wyjeżdża delegację a też chciałaby być przy powitaniu Suni. Podałam Panu numer do Papryki - ma dzwonić i umówić się na wizytę:) Mój Darek mówi, ze to bardzo sympatyczni, normalni ludzie także musi być dobrze;)
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']megii czy sunka moglaby byc głównie na podwórku?[/QUOTE] Jurosia mówiła, ze ma być w mieszkaniu bo już za wiele wycierpiałą się na mrozie. -
[quote name='fizia']Oo czyli to jeszcze jakaś inna rodzina tak? nie ta pani Karolina? No trzymam kciuki!!!! Megii - doszły pieniążki za hotelik?[/QUOTE] Rodzinka będzie dziś o 16, a Papryka zaoferowała się, ze ewentualnie sprawdzi domek:) Trzymajcie kciuki. P.S Jeszcze nie ma przelewu.
-
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie fotki są cudne:):):) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6daTCi21EI/AAAAAAAADuU/ulxTQKykYy0/s400/21.JPG[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze nasz Przystojniak:) [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbWd8rgSI/AAAAAAAADv0/Rbr-ZUyaIrA/s400/9.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbQ6H5GNI/AAAAAAAADvs/3yqpfp1eq3Q/s400/10.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbKFPGMqI/AAAAAAAADvk/QEE2BLRM9lk/s400/11.JPG[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Piromanka, można trochę pozamieniać zdjęcia na allegro? Te są rewelacyjne:) Robiła je opiekunka Tymona - Renata:) [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbnNyc8bI/AAAAAAAADwM/e7rM5p4wKo4/s400/6.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbiVmv_6I/AAAAAAAADwE/J55LxNZxhdU/s400/7.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbd7bUG1I/AAAAAAAADv8/eNYkulgvvAQ/s400/8.JPG[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Tymona [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dcAlFBYiI/AAAAAAAADw0/B1Xfkx3DAlQ/s400/1.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6db9FcxOSI/AAAAAAAADws/ZfV3H2TjevM/s400/2.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbuRqIMgI/AAAAAAAADwU/Q0w1D87s4yM/s400/5.JPG[/IMG] -
[quote name='papryka']ze Skierniewic???? To w razie co moge ja miec na oku jak zamieszka w SKC;))))))[/QUOTE] A może chciałbyś sprawdzić domek?:)
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Borysa:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/272/c3213827c0813330med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/276/d4055485eed09c12med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/188/b6ff5a4e2be57be8med.jpg[/IMG] -
Pozdrowienia od Lilu:) Dziś dzwonił Pan ze Skierniewic w jej sprawie - moze jutro przyjedzie ją poznac z rodziną:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/276/5127a2715b5ba96dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/276/3e0d527c95114565med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/275/45ea1b5e9efa9315med.jpg[/IMG]
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A tu się już trochę rozpuściła:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/130/61d194766aace185med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/188/b4e328b33fe14638med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto Peja po sterylizacji - grzeje tyłeczek w domu:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/188/be304adc70ab4f63med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/271/045eebaf606aafbamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/271/d6320b22ddcf2096med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']A jaka ona na wielkośc ? do kolana czy większa?[/QUOTE] Mała, pod kolano:) -
[quote name='fizia']Tym razem dostałam takiego maila [COLOR=#000000][FONT=Courier New]Witam, chciałabym się dowiedziec czegoś więcej o piesku, jak lilu reaguje na dzieci? Ponieważ mam 2 letnią córeczkę, czy piesek jest łagodny w stosunku do dzieci?, na czym polegają warunki adopcji? Czy piesek rzeczywiście nie sprawia klopotów na spacerze, nie ucieka, czy umie chodzić na smyczy, jak zachowuje się w samochodzie podczas podróży? Czy jest zaszczepiony i odrobaczony, czy posiada książeczkę zdrowia? Czy jest wysterylizowany? I w jakim jest aktualnie wieku.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Courier New][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Courier New]Czy istnieje możliwość odwiedzenia pieska przed podjęciem odtatecznej decyzji o adopcji?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Courier New]Pozdrawiam Karolina[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Jest zaszczepiona , odrobaczona, kocha dzieci ( ja mam trzylatka), na spacerach ładnie chodzi na smyczy chociaż my się już trochę znamy i chodzi luzem - ślicznie się pilnuje, ma apetyt, w domu jest czyściutka. Ma około roku, nie jest wysterylizowana.Tyle w skrócie:)
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałm z Jurosią i jeżeli Peja znajdzie domek, Jurosia pojedzie ze mną do schroniska w Chrycynnej i postaramy się odszukać ojca Lewisa, który został tam odwieziony jakieś dwa miesiące temu. Także potrzebna jest szybka akcja poszukiwania super domu dla dziewczynki:) Na razie mam tylko te zdjęcia bez kołnierza ale moze starczą. Jutro jak mój komputer zostanie wyczyszczony z Wirusów powklejam fotki domowe. [IMG]http://images46.fotosik.pl/275/f8c5081ce937740amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/276/b1094dd6b548d356med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto Peja:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/276/4bbc0f8979309e92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/130/22bad6ee16a780camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/276/e76adb877fc55b52med.jpg[/IMG]