Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Peja to młoda, może trzyletnia Sunia , która błąkała się się po podwarszawskim Jadwisinie. Niby miała Pana, a właściwie Panów - robotników na budowie, którzy zabrali ją ze schroniska, żeby pilnowała im budowy... Niestety Sunia nie pilnowała tylko spacerował po ulicach miasteczka i co pół roku miała szczeniaki. Jednym z nich był znany Wam Levis:)[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181039-Levis-po-prostu-szuka-domku[/URL] Jurosia, która tam mieszka i dokarmia okoliczne Bezdomniaki po wyadoptowaniu Miśka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179546-BiaA-a-puchata-kulka-Misiek-W-DOMU[/URL] i Lewisa, umieściła u nas w hoteliku Peję. Imię może nie wyjściowe i ale zawsze można je zmienić do ogłoszeń np na Pole, ale Sunia jest wyjątkowa:loveu: Grzeczna, spokojna, cieszy się z każdego czułego gestu. Nie jest namolna tylko cierpliwie patrzy na człowieka i tym swoim spokojnym wzrokiem hipnotyzuje:loveu: Peja mieszka teraz u nas w domu, przeszła zabieg sterylizacji i spokojnie czeka na super domek. Kocha ludzi, szczególnie dzieci, do których ma anielską cierpliwość, utrzymuje czystość w domu (jakby w nim byłą zawsze) i w ogóle jest po prostu psem idealnym.
  2. Też się zastanawiałam nad tym ale Mój kaukaz nosi taką obrożę, z tego źródła już parę miesięcy, śmierdzi strasznie i kleszczy brak:) Może chodzi o to ze weterynarze trochę na tym muszą zarobić.
  3. [quote name='lilith27']hmmm. ciekawe..... a co z deklaracjami? dt będzie płatny?[/QUOTE] Kochana, to już musisz pytać Oli. Ja nie chce nic przekręcić ale chyba chodzi przede wszystkim o oszczędności bo na Suńki brakuje pieniążków i o lepszą socjalizację Tinki - bo co mieszkanie w domu to mieszkanie w domu. A więcej szczegółów nie przyswoiłam:)
  4. [quote name='fizia']Meggi - a czy byłaby szansa, żebyś Ty wylicytiowała obróżkę, a ja wcześniej wyślę Ci na Twoje konto pieniążki? Ja niestety nie mam konta na allegro... Mam nadzieję, że trochę wymroziło te paskudne kleszcze...w poprzednim roku było okropnie...[/QUOTE] Fizia, jeszcze nie dostałam chyba przelewu miesięcznego od was także możesz dołożyć do tego. Wylicytuje dziś także w tym tygodniu powinno przyjśc. Moja wetka mówi ze już się zaczeły choroby pokleszczowe takze zima byłą jednak za słaba.
  5. Tutaj znalazłam taniej i kupuje od niego od lat:) [url]http://www.allegro.pl/item955573175_obroza_kiltix_mala_zimowa_promocja_krakow.html[/url]
  6. Tutaj znalazłam taniej i kupuje od niego od lat:) [url]http://www.allegro.pl/item955573175_obroza_kiltix_mala_zimowa_promocja_krakow.html[/url]
  7. [quote name='lilith27']Megi daj kochana adres po prostu w poniedziałek zajdę do weta mojego osiedlowego u niego obróżka dla spanielka 50 zł we wtorek puszcze Ci przesyłką wole dać wetowi mojemu zarobić[/QUOTE] Dzięki ale wiesz, wyślij na adres AnnyA - chyba. Dzwoniła do mnie wczoraj Ola i zabiera w piątek Tinkę na domowy tymczas chyba do Ani. Ale u niej też jej będzie potrzebna obróżka.
  8. Zbliża się sezon kleszczowy i w związku z tym mam prośbę żeby zakupić dla Tinki dobrą obroże. Proponuję tą: [URL="http://www.allegro.pl/item960901078_bayer_obroza_kiltix_male_psy_tanio_lodz.html"]http://www.allegro.pl/item960901078_...anio_lodz.html[/URL] Wychodzi drożej niż Fiprex ale Fiprex trzeba podawać co miesiąc a ta obroża jest wodoodporna i działa 7 miesięcy czyli starczy na cały sezon kleszczowy. Może ktoś wejdzie na aukcje, wylicytuje i poda mój adres do przesyłki?
  9. Zbliża się sezon kleszczowy i w związku z tym mam prośbę żeby zakupić dla Lilu dobrą obroże. Proponuję tą: [URL="http://www.allegro.pl/item960901078_bayer_obroza_kiltix_male_psy_tanio_lodz.html"]http://www.allegro.pl/item960901078_...anio_lodz.html[/URL] Wychodzi drożej niż Fiprex ale Fiprex trzeba podawać co miesiąc a ta obroża jest wodoodporna i działa 7 miesięcy czyli starczy na cały sezon kleszczowy. Może ktoś wejdzie na aukcje, wylicytuje i poda mój adres do przesyłki?
  10. Zbliża się sezon kleszczowy i w związku z tym mam prośbę żeby zakupić dla Tinki dobrą obroże. Proponuję tą: [url]http://www.allegro.pl/item960901078_bayer_obroza_kiltix_male_psy_tanio_lodz.html[/url] Wychodzi drożej niż Fiprex ale Fiprex trzeba podawać co miesiąc a ta obroża jest wodoodporna i działa 7 miesięcy czyli starczy na cały sezon kleszczowy. Może ktoś wejdzie na aukcje, wylicytuje i poda mój adres do przesyłki?
  11. [quote name='bela51']Bede o niej pamietać. Cudna jest, sama najchetniej bym, ja wziela, ale gdzie ?[/QUOTE] Ona w domu tylko moment biega a potem kładzie się na swoim miejscu i jakby jej nie było:) Zastanów się - bonusowo omnie Cię wizyta przedaadopcyjna:)
  12. [quote name='bela51']Ale pęęęęęęęękna ! A ma jakies ogloszenia ? Ona jest u Ciebie?[/QUOTE] U mnie:) Beka robi jej ogłoszenia. Jej były już Pan nie miał dla niej czasu, a ze była u nas kiedyś na hotelu i widział, ze jej u nas dobrze to zadzwonił... i tak mamy Gandzię:) Polecam - mimo, ze młodziutka, nie ma żadnych wad - mądra, czysta, spi w domu, kocha dzieci i inne psy. No i jest Piękna:) Ale to wątek Tinki i zaraz nas ktoś pogoni - jakbyś miała dla niej jakiś domek -daj znać. Onki strasznie szybko się przywiązują a ona nie może u mnie zostać:(
  13. [quote name='bela51']Co tam u Ciebie nasza przytulanko słychac? Moze Cioteczka Megii zrobi jakies nowe zdjecia?[/QUOTE] Zrobię, zrobię w weekend:) A tak w ogóle Bela to ponieważ Twoje sygnaturki mówią ze kochasz Onki tak samo jak ja albo bardziej to mam dla Ciebie takie cudo [IMG]http://images41.fotosik.pl/269/40f4848c2c94f580med.jpg[/IMG] to moja była hotelowiczka - Gandzia , którą Pan oddał bo z uwagi na brak czasu i swój wiek nie jest wstanie się zająć. Sunia ma 6 miesięcy, jest odrobaczona, zaszczepiona i ma super wyprawkę od starego Pana. I nikt nie dzwoni...
  14. Kurcze Lady naprawdę nie ma szczęścia- schronisko, jedna właścicielka na parę dni, potem Ci ludzie i teraz znowu na lodzie:(
  15. [quote name='mysza 1']Teraz wszyscy wiedzą gdzie mieszka Iwonka :evil_lol:[/QUOTE] Kochana a jak mam zrobić zdjęcie rachunku bez Twojego adresu? Jak chcesz to zakryję.
  16. A w sprawie ogłoszeń nikt nie dzwonił:(
  17. [quote name='Piromanka']Megii, nie wiesz czy dzwonił ktoś z ogłoszeń? Gdzie jest wątek tego dalmatyńczyka? Chciałabym się trochę pozachwycać....[/QUOTE] Dalmatyńczyk nie ma wątku bo nie zdążyłam założyć - nie potrzebny już jest bo chłopak jedzie w piątek do swojego domku:)
  18. Nie umiem wkleić maila od Pani ale jest zachwycona Misiem:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/269/6f3a8e22a05be991med.jpg[/IMG]
  19. Pozdrowienia od Miska dla Piromanki:) Dziękujemy z ogłoszenia:) A pomyśleć, ze chłopak jeszcze miesiąc temu był bezdomnym psiakiem w Jadwisinie koło Warszawy. [IMG]http://images50.fotosik.pl/273/3afc2c017388c02emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/273/34fd954c1896c53fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/269/2e86243b6e3754d0med.jpg[/IMG]
  20. I jeszcze trochę przystojniaka:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/269/517ddc4bc0d43404med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/273/bb11eaa4ced8a1acmed.jpg[/IMG]
  21. Amber pozdrawia:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/268/28ac6ba62abb5621med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/268/b72dad2e26390a76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/273/cbaec8dd3be77100med.jpg[/IMG]
  22. I jeszcze troszkę wesołego towarzystwa:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/273/b91544f6f536b7f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/269/030eff780824dc5fmed.jpg[/IMG]
  23. A tutaj trochę zabawy:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/268/95ef8bb19b895807med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/185/35ba33b2676393a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/273/a5e6fc54392865ecmed.jpg[/IMG]
  24. A tu z naszym Miszką:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/273/5043998938b41f7dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/273/517157a204a77145med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/273/a7be1c378617f799med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...