Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Wklejam część listu od Pani Lenki:) Jak poproszę ładnie Gos to może wklei też fotki:) Poczatek dotyczy jazdy Leni w góry.... ....watpilam po przejechaniu 100km w tamta strone. myslalam juz o powrocie. lena zle sie czula,nie wiem czy to ze stresu czy ma chorobe lokomocyjna. zwymiotowala nam w samochodzie. dlugo jechalismy,prawie 6godz. ale na miejscu przespala sie, odpoczela i odzyla. nie szczekala wiec nas nie wygonili:]jednym slowem wielki sukces. a w domu-lenka to demon, nie pies. tylko czeka, az jakub wroci ze szkoly i zaczyna sie szalenstwo. piszczy,szczeka biega po calym mieszkaniu,tak sie cieszy. pozniej bawia sie jej zabawkami,gania wtedy dopoki nie padnie ze zmeczenia. wiesz co sama bym kiedys nie uwierzyla ,ze tak odzyje ta moja lenia. zupelnie inny pies. bylismy niedawno u weterynarza zeby wyczyscic jej zabki ,bo ma niezly kamien,ale zrobimy to nastepnym razem. pani weterynarz stwierdzila,ze pierwsza wizyta musi byc zapoznawcza. lenka choc widac bylo ,ze bala sie calej sytuacji,byla grzeczna jak aniolek. pozwolila sie zbadac, zajrzec sobie do pyszczka. zbadac serduszko,wszystko jest ok,robaczkow tez nie ma,-nic nie wyszlo w badaniach. cieszy mnie to. odkrylam u niej natomiast charakterek terierka,tak nasza lena to caly terierek,widac to szczegolnie na spacerach. zywiol-nie pies. wracam z nich umordowana a po niej wogole nic nie widac,mogla by chyba tak wloczyc sie godzinami. teraz zjadla obiadek i udaje ze spi. to naprawde kochany psiak...
  2. [quote name='Piromanka']Proszę Allegro: [url]http://www.allegro.pl/item939911519_szczeniak_levis_8_tygodni_szuka_kochajcego_domu.html[/url][/QUOTE] Piromanko, a będzie można liczyć z czasem na coś więcej?:)
  3. [quote name='bela51']Pani powinna iśc do psychiatry... Czy Lilu ma wątek? Chcialabym jakies dobre jej zdjęcie w porównaniu z czlwiekiem. Chodzi o wielkośc. Chce ja komus zaproponowac. Tinka sie niestety nie spodobała.:-([/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172361-LILU-maA-a-A-agodna-pieszczoszka-MA-DOM[/URL]
  4. Cieczka się kończy - myślę ze do końca tygodnia będzie koniec.
  5. [quote name='bela51']Megii, a własciwie, dlaczego ci ludzie oddali spowrotem Lilu? Pewnie pisze na jej wątku, ale ja nie mam linka.[/QUOTE] Po pierwsze bo jak Pani na nią patrzy to przypomina sobie poprzednią Sunię, która zginęła tragicznie i płacze, a po drugie to Lilu jest jednak dla nich za duża (jest wielkości jamnika). Bez dalszego komentarza.
  6. [quote name='idusiek']no właśnie, ludzie chyba są... megi- dzwonil do Ciebie pan Arek?[/QUOTE] Nikt nie dzwonił:(
  7. I jeszcze trochę przystojniaka:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/262/d47c16627c8e9fc5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/179/9dca021978d08b44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/154/c1d139d383946981.jpg[/IMG]
  8. Zapraszam na watek Levisa:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/181039-Levis-po-prostu-szuka-domku[/url]
  9. Tworze ten watek na prośbę Jurosi, która od kilku miesięcy nie ma internetu:shake: Levis to 8 - tygodniowy szczeniaczek, którego mama to labkowata bezpańska Sunia a tato to kędzierzawy przystojniak wielkości owczarka niemieckiego, którego straż miejska wywiozła do Chrycynnej:-( Wszystko wskazuje na to, że Levis będzie średnio dużym psiakiem:loveu: Levis miał zostać oddany za butelkę wódki na łańcuch ale Jurosia dzielnie go odbiła i umieściła u nas. Jutro Mały będzie miał wszystkie szczepienia i zaczyna poszukiwania domku. Obecnie mieszka w naszym domu, w ciepełku, z moim psiakami i jest uczony czystości - postępy są typowe jak u dwu - miesięcznego szczeniaka;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/267/d1eb87dd8a17d59d.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/267/ab0e9dc2279b4572med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/266/eadb5db3bfae36ad.jpg[/IMG]
  10. [quote name='ambird']No proszę jakie sanatorium :D A jak tam rana pooperacyjna, wszystko w porządku?[/QUOTE] Rana w jak najlepszym porządku:) Gorzej z kołnierzem bo zostały z niego marne resztki ale może jeszcze parę dni przetrwa.
  11. Mysza, ja Cię proszę Ty zmień ten tytuł:) Oto jak spędza czas po sterylizacji "Zagubiona i zziębnięta" - ta góra pod narzutą to mój mąż - dla mnie miejsca brak:( [IMG]http://images49.fotosik.pl/266/5e4d3a7f10364e4amed.jpg[/IMG]
  12. A oto kolejny psiak od Jurosi - nazywa się Levis:) Na dniach zaproszę Was na jego wątek. Tu na zdjęciu z Moją pudliczką - Gabrysią pod naszym łóżkiem:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/266/d21695329623f6d4med.jpg[/IMG]
  13. Misiek już od wczoraj w nowym domku:) Niestety pojechał tam w kołnierzu:( w czwartek uderzył w coś lub w kogoś oczkiem, lub jakiś psiak go machnął łapą i ma uraz oczka. Dostał antybiotyk, trzy roszaje kropli, kołnierz i pojechał taki piękny do nowego domku. Mieszka w Warszawie na Wilczej z przemiłą Panią i jej chłopakiem. Ma tez kolegę szczurka - białego oczywiście. Dziś jego Pani dzwoniłą do mnie zachwycona Misiem - mówiła jaki jest grzeczny, jaki czysty i ze oczko coraz ładniej wygląda. Jutro idą na wizytę kontrolną do weta:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/266/03dc511199c470admed.jpg[/IMG]
  14. [quote name='hop!']Szkoda, że nic wcześniej nie napisałaś, bo odwołałabym ogłoszenie w DP.[/QUOTE] Hop, to wyszło wczoraj popołudniu - to świeże wiadomości:)
  15. Nie chce zapeszać ale Amber dziś pojechał do swojego domku. Więcej szczegółów za parę dni - żeby nie zapeszyć:)
  16. No niestety albo stety Lilu wróciła do nas:( Rano jeszcze wszystko było w jak najlepszym porządku - Państwo dzwonili i mówili jak to ładnie Lilu spała, jak ładnie bawi się z dziećmi i jaka jest słodka. Martwili się tylko, ze nie chce jeść. Wieczorem zadzwoniła Pani, ze Lilu jest większa od ich poprzedniej suczki, ze jak patrzy na nią to przypomina sobie poprzednią Sunię i w ogóle ....Płakała, jęczała i w ogóle była nieszczęśliwa. Brak mi słów bo dom powinien być idealny - rodzina z dwójką dzieci, kot, dom z ogrodem i las wkoło. Nie wiem czy to co powiedziała Pani to prawda a jeżeli tak to dziwna jest... Ale Lilu jest już u nas ze swoim Borysem, który bardzo za nią tęsknił.
  17. Jeżeli chodzi o mnie to rozmawiałam z Neris i mówiłam, że jakby była nagła potrzeba może zawsze przywieźć Szarika. U nas zdarzają się też bonusowi hotelowicze - najczęściej Ci którzy sami się zgłoszą:) Dziś udało mi się wyaadoptować Ambera z mojego banerka:) tyle, ze jest taki problem, ze ja na dziś nie mam wolnego miejsca - mam tylko cztery kojce i piąty mojego kaukaza. W jednym dwie azjatki z podpisu, w drugim owczarkowata sunia z cieczką, w trzecim owczarkowaty psiak nie lubiący innych samców a w czwartym miks kaukaza Borys - taka dość wybuchowa mieszanka gości:) Dodajmy do tego mojego kaukaza - pacyfistę ale zawsze i robi się problem. Ale tak jak napisałam - na parę dni dalibyśmy radę ale dłużej byłoby ciężko bo mój kaukaz musiałby odstąpić swój kojec a po podwórku biegają jeszcze trzy spore suki. Wszyscy, którzy byli ostatnio u mnie np Gos z tego wątku, wiedzą że mamy "przepsienie". PS. Aniu ja uwielbiam owczarki, kaukazowate mój Darek:loveu: Ale do Szarika mam wyjątkowy sentyment bo jak pewnie czytałaś wcześniej przybłąkał się do nas kiedyś bardzo podobny psiak i znaleźliśmy mu szybko dom. Dlatego też zrobiłam Szarkowi allegro - ma trzech obserwatorów.
  18. Bo ktoś nie ma już sił na nic - za dużo miałam już przygód dziś. ale tak w skrócie to Lilu ma domek:) Bardzo fajny domek:) Jutro wstawię fotki i napiszę wiecej:)
  19. Bo ktoś nie ma już sił na nic - za dużo miałam już przygód dziś. ale tak w skrócie to Lilu ma domek:) Bardzo fajny domek:) Jutro wstawię fotki i napiszę wiecej:)
  20. [quote name='idusiek'] piękny kropkowaniec ! [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/2010-02-23/slides/DSC_0486.jpg[/IMG] 3 letni onek : [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/2010-02-23/slides/DSC_0516.jpg[/IMG] haszczka z cieczką... [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/2010-02-23/slides/DSC_0499.jpg[/IMG] i kolejny onek, piękny! ma coś z łapami [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/2010-02-23/slides/DSC_0535.jpg[/IMG] nieduze sznaucerowate, pogryzione przez psy, nie dało się dotknąć :(: [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/2010-02-23/slides/DSC_0544.jpg[/IMG] [B][/B][/QUOTE] Onek i Dalmatek powinny szybko znaleźć domek - nasza znajda Onka Majka była u nas niecały tydzień. Haszczka i czarnulek też szybko znajdą swojego człowieka - śliczne są:loveu:
  21. Luna czuje się kiepsko. W kołnierzy jest nerwowa ale bez kołnierza tak liże ranę ze aż boli. Do zdjęć kołnierz był zdjęty ale teraz już się do niego trochę przyzwyczaja (bardzo powoli) i śpi z nim nawet. Jutro spróbuję z koszulką lub jakimś innym ubrankiem bo dziś Luna jest obrażona i zmęczona. Nawet zdjęć nie chciała, odwracała główkę. [IMG]http://images36.fotosik.pl/152/d63966c9e4e70f78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/265/6924515b69c920b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/266/be2b2d2b2a544da2med.jpg[/IMG]
  22. Mariolka, można wpisac na pierwszej stronie że Beka dała karmę dla Suni, Anna Negra wpłaciła 60 zł na szczepienie i Lazy zadeklarowała 10 zł? Czułabym się wporządku w stosunku do tych osób:)
  23. [quote name='Piromanka']Dzwonił ktoś po Ambera czy robić dalej ogłoszenia?[/QUOTE] Robić ogłoszenia:( cisza:(
  24. Szarik ma obecnie 78 wejść na allegro i jednego obserwującego:)
  25. [quote name='Piromanka']megii1, dzięki za świeże fotki.[/QUOTE] Kiepskie, bo robione w nocy z mojego kiepskiego aparatu ale zawsze coś:)
×
×
  • Create New...