-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
I kolejne fotki z serii :Szczęśliwy Lełon":) [IMG]http://images39.fotosik.pl/355/1e280754cf8faf62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/336/38df9780dcefe073med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/360/70af6c1c3ad3e1bemed.jpg[/IMG] -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Pozdrowionka od Leona i jego dziewczyny - gustuje w drobnych brunetkach:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/361/aa090519cff784d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/344/b35ef8caf242c867med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/361/0e128569173601f8med.jpg[/IMG] -
Gosiu, mam nadzieję, ze coś z tego wybierzesz - jemu ciężko zrobić zdjęcie - chce być ciągle przy mnie. [IMG]http://images43.fotosik.pl/360/2942738e377841abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/360/fb9406516dd0ef7dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/336/7b25693ac02a538bmed.jpg[/IMG]
-
I jeszcze nasz przystojniak:) Jest masywny, bardzo silny ale nie za duży - wielkości mojej Korki. [IMG]http://images47.fotosik.pl/360/cf128e3d74d9e583med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/336/e86b4d78a6bf17ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/360/bf690e04b66ef2afmed.jpg[/IMG]
-
I jeszcze trochę fotek Agata uciekiniera. Chłopak przeskakuje przez wszystko -nawet siatka z podmurówką w sumie 190 cm nie stanowi dla niego problemu. Ale bez paniki - on nie ucieka on tylko chce być przy mnie więc jak idę z innym psem na spacer on zawsze się dołączy:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/360/973e93c26e42693amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/359/ecc958753aaebbe0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/355/179f5edf39e5a751med.jpg[/IMG]
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Grizki z porannego spaceru:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/360/1af163a01b17a4c3med.jpg[/IMG] -
Co do kotów to nie wiem ale inne psiaki nie specjalnie lubi - próbuje gryźć, jest mała zazdrośnicą. Dziś w nocy z powodu braków lokalowych spała ze mną w łóżku także w domu jest czyściutka ale wchodziła na ugiętych łapach i generalnie boi się pomieszczeń. [IMG]http://images45.fotosik.pl/360/7d54841680be8580med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/343/b753a3eb311b41eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/360/0c7411bd434d53f2med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tora&Faro']O kurde....ale piękny pies:loveu:[/QUOTE] Gosiu, proszę, proszę, proszę:) Ja pojadę popołudniu na stacje benzynową , kupie dwa komplety baterii i będę mu robić fotki aż będą piękne ale zrób mu wieczorem ogłoszenia. Wejdz sobie na pierwsza stronę hoteliku i zobacz ile mamy psiaków... ja już nie daję rady:( A na stronie brakuje jeszcze hotelowicza, który jest w domu.
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
I kolejna znajda z okolic:) Donek Agat:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195555-Agat-pi%C4%99kny-donek-szuka-domu[/url]!!! -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam naszą nową znajdę:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195555-Agat-pi%C4%99kny-donek-szuka-domu[/url]!!! -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie do Agata:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195555-Agat-pi%C4%99kny-donek-szuka-domu[/url]!!! -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wow, piękny - jak Sara:)A zobaczcie jakie ja mam cudo:) Donek Agat:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195555-Agat-pi%C4%99kny-donek-szuka-domu[/url]!!! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Nasza kolejna znajda:) Agat:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195555-Agat-pi%C4%99kny-donek-szuka-domu[/url]!!! -
Fotki marne ale Agat naprawdę rzadko odchodzi od nogi, aparat kiepski, słońce z każdej strony. Ale popołudniu postaram się zrobić coś ładniejszego. [IMG]http://images47.fotosik.pl/360/06e9accf460a5400med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/360/c8952f1eac4bf26amed.jpg[/IMG]
-
Myślałam, ze już nie zmieści mi się kolejny psiak w hoteliku... A jednak. Wczoraj przed 23 pod mój dom podjechali ludzie, którzy adoptowali od nas starą onkę Pati. Podjechali z psiakiem...Stwierdzili, że Donek wyszedł im na drogę w Nieporęcie koło Warszawy więc zabrali go i przywieźli do mnie. Donek piękny, kochany, mądry ale nie mam już nigdzie miejsca - podwórko, kojce , dom są zapsione na maksa. Psiak ma trochę dredów, był bez obroży ale poza tym cudo:loveu: Agat nie chce siedzieć w kojcu, co pokazał bardzo definitywnie wyrywając z zawiasów drzwi do kojca (kojec nie hotelowy, mojego kaukaza ale innego nie było a Misza nie potrzebuje tak mocnych zabezpieczeń) i rozkładając się pod naszymi drzwiami, chce być tylko koło człowieka, przytulać się, miziać. Na spacer poszedł bez smyczy ale zrobienie mu zdjęcia to prawdziwa sztuka bo on idzie przy nodze, aż się o nią ociera i nic poza człowiekiem go nie interesuje. Dogadał się z naszym kaukazem Miszą, z małym Rudzikiem - hotelowiczem, który biega po podwórku, dogaduje się ze wszystkimi, taranuje i przeskakuje wszystko byleby być przy człowieku. Jedyne pomieszczenie, którego nie jest w stanie opuścić to garaż i budynek na drewno - w garażu nie jest wstanie podnieść drzwi garażowych a w budynku nie potrafi otworzyć furtki jak jest zamknięta na klucz (bo bez klucza drzwi otwiera w moment). Biega u mnie po podwórku, zamykam go tylko kiedy wyprowadzam mniej towarzyskie samce.... i jest wesoło. To młody, poczciwy psiak z pięknymi ząbkami. Błagam, normalnie błagam o ogłoszenia dla niego bo naprawdę mamy za dużo psiaków:-( [IMG]http://images41.fotosik.pl/355/9d56b6589a136c62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/195/b4cafa8835137bffmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/355/ebc3812fe4df5bf5med.jpg[/IMG]
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']A były jakieś telefony w sprawie dziewczynek?[/QUOTE] Niestety na razie nic:( -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']a co [B]Julka[/B] w tej kieszonce nosi ?:evil_lol:[/QUOTE] To gadżeciara - wystarcza jej że jest:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']j a wogóle nie mogę się nadziwić,że się dała przekonać do tego kubraczka .[/QUOTE] No proszę Cię - twarzowy, z kieszonką na plecach i troczkami przy szyjce i talii, a do tego ciepły:) Szcześliwa jest i od początku go zaakceptowała:) -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dziś Dzekuś pojechał do nowego domku, który wczoraj został sprawdzony przez Isadorę:) Będzie mieszkał na woli w bloku, na 7 piętrze ale w bloku jest oczywiście winda także kręgosłup na tym nie ucierpi. W domku na razie jest troszkę wystraszony, nie chciała, żebym wychodziła i w ogóle było mu smutno, ze go opuszczam ale myślę, ze da radę:) Na razie niestety robi tylko kupę a siusiu ma blokadę ale myślę że jutro się już wyluzuje:) -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
megii1 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczna ta Twoja Sara Jostel:) Jak prześlesz mi dane na maila - tekst i fotki - będzie miała ode mnie allegro:) -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę:) [CENTER][URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8423AfmI/AAAAAAAAGC4/10Tx0-Nl4YQ/s1600/7+Tara+7.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8423AfmI/AAAAAAAAGC4/10Tx0-Nl4YQ/s320/7+Tara+7.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8-72yUsI/AAAAAAAAGC8/JIptM1KokSc/s1600/8+Tara+8.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8-72yUsI/AAAAAAAAGC8/JIptM1KokSc/s320/8+Tara+8.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9EMnnKFI/AAAAAAAAGDA/vjJ1TNeTmkg/s1600/9+Tara+9.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9EMnnKFI/AAAAAAAAGDA/vjJ1TNeTmkg/s320/9+Tara+9.JPG[/IMG][/URL][/CENTER] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Nowe fotki Tary:) [B] [/B] [CENTER][URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg71dLtI8I/AAAAAAAAGCk/mm8-8Lg6BSE/s1600/2+Tara+2.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg71dLtI8I/AAAAAAAAGCk/mm8-8Lg6BSE/s320/2+Tara+2.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8aXv60jI/AAAAAAAAGCo/IYpz09wcexE/s1600/3Tara+3.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8aXv60jI/AAAAAAAAGCo/IYpz09wcexE/s320/3Tara+3.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8iUUL8GI/AAAAAAAAGCs/gM_JR4-d6N8/s1600/4+Tara+4.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg8iUUL8GI/AAAAAAAAGCs/gM_JR4-d6N8/s320/4+Tara+4.JPG[/IMG][/URL][/CENTER] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
.... [CENTER][URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-K1NZ48I/AAAAAAAAGDo/YvjaGT2mF0k/s1600/19+Leni+3.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-K1NZ48I/AAAAAAAAGDo/YvjaGT2mF0k/s320/19+Leni+3.JPG[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Leni [CENTER][URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-Pbm55HI/AAAAAAAAGDs/lPsxZ9k2f-U/s1600/20+Leni+4.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-Pbm55HI/AAAAAAAAGDs/lPsxZ9k2f-U/s320/20+Leni+4.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-Z71xZnI/AAAAAAAAGDw/hxJ4k9tm8eQ/s1600/21+Leni+5.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-Z71xZnI/AAAAAAAAGDw/hxJ4k9tm8eQ/s320/21+Leni+5.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-fzwjwaI/AAAAAAAAGD0/W_n9vooy1Zc/s1600/22+Leni+6.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg-fzwjwaI/AAAAAAAAGD0/W_n9vooy1Zc/s320/22+Leni+6.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]