Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Ona już nie miała biegunki, to była praktycznie normalna, gęsta kupa z krwią. Raz więcej, raz mniej,a dwa razy taka kałuża jak na zdjęciu.
  2. Dżeki nie dośc że super wygląda (jest dużo mniejszy niż wychodzi na zdjęciach) to ma rewelacyjny charakter - ciągle się cieszy, zawsze uśmiechnięty, kocha dzieci, uwielbia się przytulać, nawet mój kaukaz go polubił chociaż miał chwile wachania czy to nie szczurek:) Słodziak:):):)
  3. [quote name='jurosia']Witaj megii Psiunio jest przeeeesłodki, taki w moim typie - prawdziwy makaron:loveu:[/QUOTE] Zawsze mogę Ci go podarowac:) Jak dla Ciebie bez wizyty przedaaopcyjnej:) Tylko co na to Bryś?
  4. [quote name='mysza 1']O kurka, znowu prztrgałaś jakiegoś? ;)[/QUOTE] Ty wiesz dobrze ile w tej mojej okolicy i w lesie koło mnie wyrzucają psiaków, już nawet nie chce mi się liczyć ile psiaków było w tym roku...I teraz mam bardzo wesoło:) W kojcach po dwa psiaki w każdym, w kojcu Miszy Sara (matka szczeniaków, kupiona w ten weekend za 50 zł), z moimi psami Grizabella, w ogródku Rudzik, w domu Dzeki, Gabi i jeszcze hotelowicz Bronuś (tez jamnikowaty). Wieczorem oprócz trójki w domu są Kora i Grizka:)
  5. Przejrzałam właśnie strony z psami zaginionymi - nie ma go:(
  6. [quote name='Isadora7']Akurat u jamników bywa tak, że nie podnosi długo, albo wcale łapki. Mój Edi pierwszy jamnik całe życie nie podnosił nogi a był 100% jamnikiem, 100% facetem :):):). W okolicy mam tez ze dwa 100% jamole nie podnoszace łap (żadne wnętry) Mysle że to spowodowane jest krótkościa łapek.[/QUOTE] Ale jajek napewno nie ma:)
  7. [quote name='morisowa']Karma jeszcze nie dotarła? :/[/QUOTE] Nie:( A kiedy i gdzie zamawiałaś? W skrzynce tez nie ma awiza.
  8. [quote name='mrs.ka']jeszcze raz pytam: czy sprawdzałyście czy nie ma czipa?[/QUOTE] Wiem, wiem tez o tym myślałam - jutro poproszę wetkę żeby przyjechała z czytnikiem. Tyle że: - sezon grzybowy się skończył; - to kolejny psiak wyrzucony w ostatnim czasie w mojej okolicy (dwa pozostałe nie dały mi się złapać i uciekły do lasu), - Serock to małe miasteczko - jakby był zgubiony byłyby ogłoszenia, - większość psiaków z okolicy leczy moja wetka - znałaby go A tak w ogóle to Dżeki albo jest kastrowany albo jest wnętrem i jeszcze nie podnosi nogi - siusia jak sunia:)
  9. Uszy jak uszy on jest jak połowa mojej Gabrysi - taki szczurek:)
  10. Idusiek ma już zdjęcia - sama je robiła. Zrobi Tarze na początku tygodnia pakiecik ogłoszeń i ma ode mnie allegro. Dziś Renatka zrobiła jej na spacerze sporo fotek także jest z czego wybierać do ogłoszeń.
  11. Grizka oddycha już normalnie, humorek ma nie najgorszy i moim zdaniem na razie nie musi dostawać leków na stawy - chodzi jak chodziła. A kiedy będzie karma dla niej?
  12. [quote name='Abrakadabra']Pamiętam... to ta biało-czarna sunieczka. Kurcze.[/QUOTE Szczeniaków już nie mam. Ale została mama - zapytam się jutrow wetki kiedy można ją sterylizować i zwrócę się o pomoc:)
  13. Jak przyjechała do nas od początku miała kupy z krwią ale drugi raz zdarzyło się to co na zdjęciu. Pierwszy raz coś takiego widziałam.
  14. [quote name='Paulina78']Hehe, jestem i ja megii :) Cudo po prostu :lol:! Myslicie, ze jest "szansa", ze to zagubiony pies? Renata, Ty sie lepiej nie ruszaj spoza miesjca zamieszkania :) :) :)[/QUOTE] Kurcze nie wiem czy on nie zgubiony ale nie widziałam żeby ktoś go szukał, adresownika nie ma, obroża nie podpisana.
  15. Zapraszam wątek znaleziska - mojego i Renaty:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  16. Zapraszam wątek znaleziska - mojego i Renaty:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  17. Zapraszam na wątek dzisiejszego znaleziska- mojego i Renaty:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/URL]!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/Zapraszam%20na%20w%C3%84%C2%85tek%20dzisiejszego%20znaleziska:%29%20%20%20http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu%21%21%21[/IMG]
  18. Perełka dziś pojechała do Łodzi:) a ja mam nowe cudo w domu:) Świeżutkie, dziś znalezione:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  19. Nie chce zapeszać ale... nie napisze bo zapeszę - jak będę miała konkrety to napisze:) A teraz zapraszam na wątek dzisiejszego znaleziska:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  20. [quote name='go-ja']jak się masz Leoś :)[/QUOTE] Leoś ma się dobrze i jest super - gdyby zbyt intensywnie się nie cieszył byłby idealny:) A oto dzisiejsze leśne znalezisko - już u mnie:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  21. Taki mały , malutki offik:) Dżekiego znalazłam kiedy jechałam do Ludwy, żeby wydać Lilke do lecznicy:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  22. [quote name='Isadora7']Śliczny jest. Już biegnę go umieścić na jamniczych forach.[/QUOTE] Czyli ma coś z jamnika:)?
  23. Przepraszam że się wcinam ale to znalezisko, mam ponieważ jechałam wydać Idy psiaka:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
  24. I ostatnie:) Renata tez robiła także myślę że wybierze się coś do ogłoszeń:) Z tego co wiem to on błąkał się po lesie już od minimum tygodnia:( Ludzie mówili o nim - że chowa się pod samochody, ucieka przed ludźmi, ja się rozglądałam i go nie widziałam. A dziś akurat się pojawił ia Renatę od razu polubił:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/357/84665741f90bf09amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/353/131d0d939c2877femed.jpg[/IMG]
  25. No naprawdę gdyby nie te kosmiczne uszy - jamniczek:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/6aafc2d225f1f0bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/334/566a9d8c54d0a63emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/357/acc345babbaa3508med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...