-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dżeki nie dośc że super wygląda (jest dużo mniejszy niż wychodzi na zdjęciach) to ma rewelacyjny charakter - ciągle się cieszy, zawsze uśmiechnięty, kocha dzieci, uwielbia się przytulać, nawet mój kaukaz go polubił chociaż miał chwile wachania czy to nie szczurek:) Słodziak:):):) -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jurosia']Witaj megii Psiunio jest przeeeesłodki, taki w moim typie - prawdziwy makaron:loveu:[/QUOTE] Zawsze mogę Ci go podarowac:) Jak dla Ciebie bez wizyty przedaaopcyjnej:) Tylko co na to Bryś? -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']O kurka, znowu prztrgałaś jakiegoś? ;)[/QUOTE] Ty wiesz dobrze ile w tej mojej okolicy i w lesie koło mnie wyrzucają psiaków, już nawet nie chce mi się liczyć ile psiaków było w tym roku...I teraz mam bardzo wesoło:) W kojcach po dwa psiaki w każdym, w kojcu Miszy Sara (matka szczeniaków, kupiona w ten weekend za 50 zł), z moimi psami Grizabella, w ogródku Rudzik, w domu Dzeki, Gabi i jeszcze hotelowicz Bronuś (tez jamnikowaty). Wieczorem oprócz trójki w domu są Kora i Grizka:) -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Przejrzałam właśnie strony z psami zaginionymi - nie ma go:( -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Akurat u jamników bywa tak, że nie podnosi długo, albo wcale łapki. Mój Edi pierwszy jamnik całe życie nie podnosił nogi a był 100% jamnikiem, 100% facetem :):):). W okolicy mam tez ze dwa 100% jamole nie podnoszace łap (żadne wnętry) Mysle że to spowodowane jest krótkościa łapek.[/QUOTE] Ale jajek napewno nie ma:) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Karma jeszcze nie dotarła? :/[/QUOTE] Nie:( A kiedy i gdzie zamawiałaś? W skrzynce tez nie ma awiza. -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']jeszcze raz pytam: czy sprawdzałyście czy nie ma czipa?[/QUOTE] Wiem, wiem tez o tym myślałam - jutro poproszę wetkę żeby przyjechała z czytnikiem. Tyle że: - sezon grzybowy się skończył; - to kolejny psiak wyrzucony w ostatnim czasie w mojej okolicy (dwa pozostałe nie dały mi się złapać i uciekły do lasu), - Serock to małe miasteczko - jakby był zgubiony byłyby ogłoszenia, - większość psiaków z okolicy leczy moja wetka - znałaby go A tak w ogóle to Dżeki albo jest kastrowany albo jest wnętrem i jeszcze nie podnosi nogi - siusia jak sunia:) -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Uszy jak uszy on jest jak połowa mojej Gabrysi - taki szczurek:) -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Idusiek ma już zdjęcia - sama je robiła. Zrobi Tarze na początku tygodnia pakiecik ogłoszeń i ma ode mnie allegro. Dziś Renatka zrobiła jej na spacerze sporo fotek także jest z czego wybierać do ogłoszeń. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Grizka oddycha już normalnie, humorek ma nie najgorszy i moim zdaniem na razie nie musi dostawać leków na stawy - chodzi jak chodziła. A kiedy będzie karma dla niej? -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Pamiętam... to ta biało-czarna sunieczka. Kurcze.[/QUOTE Szczeniaków już nie mam. Ale została mama - zapytam się jutrow wetki kiedy można ją sterylizować i zwrócę się o pomoc:) -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Hehe, jestem i ja megii :) Cudo po prostu :lol:! Myslicie, ze jest "szansa", ze to zagubiony pies? Renata, Ty sie lepiej nie ruszaj spoza miesjca zamieszkania :) :) :)[/QUOTE] Kurcze nie wiem czy on nie zgubiony ale nie widziałam żeby ktoś go szukał, adresownika nie ma, obroża nie podpisana. -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Zapraszam wątek znaleziska - mojego i Renaty:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!! -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Zapraszam wątek znaleziska - mojego i Renaty:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek dzisiejszego znaleziska- mojego i Renaty:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/URL]!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/Zapraszam%20na%20w%C3%84%C2%85tek%20dzisiejszego%20znaleziska:%29%20%20%20http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu%21%21%21[/IMG] -
Perełka dziś pojechała do Łodzi:) a ja mam nowe cudo w domu:) Świeżutkie, dziś znalezione:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!!
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Nie chce zapeszać ale... nie napisze bo zapeszę - jak będę miała konkrety to napisze:) A teraz zapraszam na wątek dzisiejszego znaleziska:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!! -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='go-ja']jak się masz Leoś :)[/QUOTE] Leoś ma się dobrze i jest super - gdyby zbyt intensywnie się nie cieszył byłby idealny:) A oto dzisiejsze leśne znalezisko - już u mnie:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!! -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Śliczny jest. Już biegnę go umieścić na jamniczych forach.[/QUOTE] Czyli ma coś z jamnika:)? -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że się wcinam ale to znalezisko, mam ponieważ jechałam wydać Idy psiaka:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195166-D%C5%BCeki-jamnikowaty-szczeniaczek-w-lesie-szuka-domu[/url]!!! -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I ostatnie:) Renata tez robiła także myślę że wybierze się coś do ogłoszeń:) Z tego co wiem to on błąkał się po lesie już od minimum tygodnia:( Ludzie mówili o nim - że chowa się pod samochody, ucieka przed ludźmi, ja się rozglądałam i go nie widziałam. A dziś akurat się pojawił ia Renatę od razu polubił:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/357/84665741f90bf09amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/353/131d0d939c2877femed.jpg[/IMG] -
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
No naprawdę gdyby nie te kosmiczne uszy - jamniczek:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/6aafc2d225f1f0bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/334/566a9d8c54d0a63emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/357/acc345babbaa3508med.jpg[/IMG]