Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. I już prawie ostatnie:) Tara z dwoma przystojniakami:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/355/e8f548dc9cebe48bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/354/3c14d6532b84be74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/bed1fb8e5845cb9emed.jpg[/IMG]
  2. Poprosiłam Idusiek (która robiła te super zdjecia) o ogłoszenia dla Tary także Sunia zacznie wkrótce szukać intensywnie domu:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/331/8b77f5247b1f597amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/339/a99a37b82cdea75emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/331/d5c20467cb575102med.jpg[/IMG]
  3. I kolejne:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/16c7a037b47f5c20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/354/2526c80f748008damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/9456c794c1b18a1cmed.jpg[/IMG]
  4. I dalszy ciag sesji zdjęciowej Tary - bardzo fotogeniczna jest dziewczyna, a ten uśmiech:):):) [IMG]http://images45.fotosik.pl/356/a94237a43ac6720bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/351/33558e372b18db51med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/191/b596ab0aa9d56a4dmed.jpg[/IMG]
  5. Wyżej z Rudzikiem i w tle z moim Miszką:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/355/21ca61caac3bd3e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/355/b8ef4717c062121amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/6eb4d71514da5246med.jpg[/IMG]
  6. Tara przedstawia swoją najnowsza sesję fotograficzną:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/355/154326e0a24a5d01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/351/386e7bb6d8a4f597med.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Ania102']394- to nie Leni na 2 pierwszych:)[/QUOTE] Ania ma rację - to Sonia Renaty:)
  8. I jeszcze troszkę Soni, która odpukać ostatnio nie choruje i ma się bardzo dobrze:) Jak zawsze uśmiechnięta:) Poprosiłam Idusiek, zebyz robiła jej parę ogłoszeń na najczęściej odwiedzanych stronach z ogłoszeniami. [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/122466bf5698cd89med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/c2a2f5461605d673med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/336/40fbed11d50aa7f7med.jpg[/IMG]
  9. Sonia przypomina się i prosi o domek:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/e681ced4062a9bfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/339/3b5a1cc086c59c54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/486af420fd0ac451med.jpg[/IMG]
  10. I jeszcze Leni ze swoim przystojnym blondynem:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/cf5f4b34883f4e56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/98bd8bf0dcafff32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/de031bf3509b4ab1med.jpg[/IMG]
  11. Jak uda mi się trochę wcześniej wrócić z pracy do postaram się jeszcze zrobić dziewczynom fotki w ogródku na ładnej trawce. No chyba, ze Renata nas odwiedzi w weekend:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/355/9ad8b75111aefb7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/191/a621eb3af2e8cb30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/356/a3bc8777e750018bmed.jpg[/IMG]
  12. A oto Leni:) Na pierwszym zdjęciu z kolegą z kojca - Leonem:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/a1ec85f5ecdc32d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/356/4cecc1a9ad0830e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/336/2dda47f5f66ae6e1med.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Ania102']Dzięki Ludwa, jedna sunia nie od nas ale zdjęcia śliczne:) Leni ciągle wystaszona... Megii1 jak ten dzikusek się u Ciebie sprawuje?[/QUOTE] Dzikusek Leni mieszka sobie w kojcu z wielkim Leonem i jest zachwycona swoim kolegą:) Boi się ale w normie - daje się pogłaskać, przytulić , szczeka, ma apetyt chociaz ostatnio miała też lekką biegunkę, która już została opanowana - może ze stresu. [IMG]http://images35.fotosik.pl/191/b05f2807c502d623med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/354/b7afc707ca118618med.jpg[/IMG]
  14. Dzięki Ludwa:) Wprawdzie ta środkowa nie ze Starachowic ale od Renaty tak jak Julka i Leni:) Ja już też się poprawiam i wklejam - poprosiłam tez Idę o ogłoszenia dla Suczek:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/355/e2f8096630f1f12fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/923f2e4860da1116med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/c06513925832a3b9med.jpg[/IMG]
  15. [quote name='idusiek']Lilka jest super czy wet co daje takie rady ?:)[/QUOTE] Wet nie jest zły ale super jest Lilka:)
  16. Lilka nie będzie miała zatrzymywanej cieczki - ma takie warunki, że damy radę bez tego. Teraz jest odrobaczana; odczekamy parę dni i dopiero szczepienia. Wczoraj pytałam weta w Nowym dworze o sterylizacje - wg niego można dopiero po dwóch miesiacach od cieczki. Jest super:)
  17. Wstawię jutro bo nie mam dziś tez siły:( w ciągu dnia może dorobię im coś w ogródku i będzie w sam raz do ogłoszeń:)
  18. Ja mogę dopisać w kwestii karmy, ze Griza tak kocha jeść, ze chyba zje wszystko co jej się da. Leki pochłania bez zawijanie ich w szynkę czy mokra karmę - wystarczy wrzucić do karmy i wszystko pochłania jak odkurzacz. A jak się daje jaikiś przysmak to trzeba uważać na palce bo je tez potrafi złapać przypadkowo:)
  19. Ja będę może w niedzielę w Warszawie ale to jeszcze nie jest pewne. Morisowa, a wiadomo co jest przyczyną , że Griza schudła ostatnio? Ważyliście ją może?
  20. Griza jest u Magdy ale u Morissowej:) Jak skończą się badania wraca do nas:)
  21. Dziewczynki już się zadomowiły. Super ze Leni ma koleżankę bo bez Julki byłoby jej ciężej się przystosować - teraz chodzi za nią krok w krok. Nie do końca wiedzą jeszcze co do czystość w kojcu - szczególnie Leni ale z dnia na dzień robią postępy, mają ładny apetyt i nówki sztuki obróżki z adresownikami. W weekend postaram się porobic fotki.
  22. [quote name='idusiek']leczenie zakonczył ,ale czy już nie kaszle?:)[/QUOTE] Na razie odpukać nie kaszle:)
  23. Dziewczyny a wiecie moze jak Juzaki do suk? Bo zastanawiamy sie z Idą nad koleżanką dla ELona i czy jej nie pożre.
  24. Leon skończył wczoraj leczenie kaszlu - koszt 80zł. Mam nadzieję, ze już nie bedzie bidak chorował. U mnie chyba jakiś wirus był bo sporo psiaków miało podobne objawy:shake:
×
×
  • Create New...