Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Wiadomo jaki Sunia ma stosunek do innych psiaków, do dzieci?
  2. Ja też trzymam kciuki za postępy Suni:)
  3. To wybieram opcję nr 1 ale czy może być ewentualnie w czwartek przedpołudniem?
  4. Ma też umówione badanie krwi na czwartek także wyniki będę pewnie w piątek. Ja będę jechać w czwartek albo piątek do Warszawy, gdzie podwieźć Grizkę?
  5. A jakie dokładnie badania chcesz - morfologia, biochemia?
  6. Nie chce gdybać, opisuje tylko jak to wygląda, martwię się o nią. Jeszcze nie skończyła swoich leków. Ale chyba niedługo badania.
  7. [quote name='mysza 1']W budzie go będą trzymać i już :P[/QUOTE] Oj Ty to jestes pesymistka:) Rozmawiałam dziś z Panią -starają się go przystosować do domu i starać się będą. Tylko prawda jest taka, że niektóre psiaki zawsze będą wolały być na dworzu. Ja mam takie psiaki w hoteliku i swoje, które nie chcą wyjść z odwiedzin domowych (np Sonia) a są takie, które w domu czują się jak za karę (np mój osobisty Misza czy Beti). Nie każdy psiak trzymany w domu jest z tego powodu szczęśliwy moim zdaniem.
  8. A tu Leon z dziećmi Państwa (dziewczyny mają 13, 17 lat) w samochodzie:). Dziewczyny od razu powiedziały, ze Super ze Leon ma taki długi włos bo będą mogły go czesać i czasami podstrzyc i w ogóle wszyscy są nim zachwyceni, szczególnie po dzisiejszym poranku kiedy pięknie wszystkich przywitał. Ida przyjedzie do mnie pod koniec tygodnia i zrobi wizytę poadopcyjną. [IMG]http://images41.fotosik.pl/359/49f1bdc2d355d718med.jpg[/IMG]
  9. No dobra:) Od wczoraj Leona ma dom:) PAństwo zadzwonili w sprawie długowłosego owczarka Agata, który był kiedyś u mnie a że Agat ma już domek więc poleciłam Leona. Państwo przyjechali, od razu zakochali się Leonie i chłopak pojechał. Mieszka blisko mnie bo w Jadwisinie, ma dom z ogrodem do dyspozycji i mała koleżankę, sznaucerkę miniaturkę. Państwo mieli wcześniej Oneczkę, którą pokonała bebeszjoza. Leon ma spać w domu ale na podwórku jest tez obszerna buda i kocyk na ganku. Dziś w nocy do 4 rano wytrzymał w domu a potem chciał iść na dwór i spał w budzie; jest bardzo grzeczny, z rana powitał Panią super skokami i piskiem że szczęścia; sznaucerka specjalnie go nie interesuje ze wzajemnością ale może z czasem się zaprzyjaźnią [IMG]http://images35.fotosik.pl/199/b50fef10eb119be1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/347/123c655053c0d6e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/359/e80581fe6be9bb7emed.jpg[/IMG]
  10. Ja też bardzo dziękuję za wiadomości o Lemonku:) Czasem sobie tak myślałam co u niego... Ale nie mogło byc inaczej bo to bardzo mądry, zrównoważony i oddany psiak.
  11. [quote name='mrs.ka'][B]Leni [/B]pasuje do domku ,oby szybko znalazla :) a Ty [B]Megii1[/B] przyślij mi ten adres bo wreszcie zgubię to zaświadczenie o sterylce :)[/QUOTE] Już wysłałam do Ciebie sms:)
  12. [quote name='mysza 1']Jeszcze ja tu piszę ;) A Rudzik w nowym domu?[/QUOTE] Nie Rudzik miał dziś odwiedziny Pani Marzeny, szukamy ale nikt nie dzwoni a on taki słodziak.
  13. [quote name='Wet-siostra']Ten pudelek na fotelu to jak pluszak norrrrmalnie... :-)[/QUOTE] To moja Gabrysia - w lutym będzie miała już 8 lat:)
  14. Pozdrowienia od Grizki:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/363/45b5ace55459d177med.jpg[/IMG]
  15. Asiu, ponieważ tylko my właściwie tu piszemy:( To pozdrowienia od Rudzika:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/339/a2065fb2f2109f7dmed.jpg[/IMG]
  16. Pozdrowienia od Leni od zwiedzającej dom:) nie jest jakoś bardzo przestraszona, bardziej zaciekawiona ale aparatu nie lubi i pozować nie chce. [IMG]http://images40.fotosik.pl/346/d0e861f7525788a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/358/5848b350183046a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/364/34543ff2fc192749med.jpg[/IMG]
  17. [quote name='rita60']Dobre:D:D:D megii co to za niespodzianka ?????????[/QUOTE] Nie mogę do jutra powiedzieć:razz: Idusiek mnie zestresowała i nie mogę;)
  18. A ja chciałam napisać że może będzie niespodzianka:) Ale nie mogę napisać jaka żeby nie zapeszyć:)
  19. Postaram się niuni zrobić dziś lub jutro nowe fotki. Tylko nie wiem czy ona wyzdrowiała do końca bo dziś znowu w kupie było trochę krwi... Pierwszy raz się pokazała od przyjazdu z lecznicy.
  20. Grizka średnio się czuje -często głośno oddycha, charczy, tak jakby brakowało jej czasem powietrza. Ale to już się działo od czasu do czasu. Dziś po raz pierwszy zrobiła kupę z krwią i śluzem. Brzydko to wyglądało, a do tego Grizka chciała to koniecznie zjeść zaraz po zrobieniu. Pozytywne jest to ze nowa karma jej smakuje chociaż w jej przypadku to nic nadzwyczajnego bo jej wszystko zawsze smakowało. Morisowa, kiedy Grizka ma teraz badania kontrolne? Czy przy tej karmie, która teraz jej można jej dawać jakieś przysmaki np. szyneczkę, kiełbaskę, psie smakołyki?
  21. Asiu, pan z Otwocka dzwonił... ale wybrali Sunię w Celestynowie. A co z Kaliszem?
  22. Tak, psiaki też się nią już nie interesuja. To umówię się z wetką w przyszłym tygodniu.
  23. Nie martw się - w sprawie Sary piszą, dzwonią, robia nadzieję i nic... Idus masz u mnie na plusie 60 zł może zaszczepić Lilkę? Bo ona nie ma żadnych szczepień, a czuje się już bardzo, bardzo dobrze.
  24. Piekny, szkoda, ze tak daleko bo mój Darek ma podejście do takich wielkopsów:) Ale jak pies jest po przejsciach tak jak nasz kaukazowaty Misza to na zawsze może w nim zostac taki strach przed nieznanym. Miszka boi sie obcych, boi sie tłumu ludzi, aparatu ale sąsiada chce zjeść zupełnie na serio. A to jest pies czy suka?
×
×
  • Create New...