-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Sytuacja wygląda tak - Melba ma jutro sterylizację w Serocku, o 16.30. Wcześniej dostanie sedalin, mój Darek ją zawiezie do lecznicy, Pani weterynarz z mężem odwiozą. Po zabiegu założą jej szelki żebym miała mniejsze trudności z nauką chodzenia na smyczy. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Dziś Melba nie chciała w ogóle wyjść z kojca, trochę zjadła, reszta stała cały dzień, ma biegunkę - pewnie stres i aniprazol.
-
Melba z rana znowu przy furtce. Dała się pogłaskać ale tak delikatnie, napiła się, troszkę zjadła. Nie rzucała się na jedzenie, połowa została w misce. Brzuch ma ogromny... nie wiem kiedy ten poród ale jest u nas Sonia, która miała sterylkę w czwartym tygodniu i nic nie było praktycznie widać...a ona ...to chyba ostatnie dni. Nie załatwiła się w ogóle, chyba ze stresu:(
-
To teraz ja. Po wyjeździe Melba przycisnęła się do furtki od kojca i siedziała tak chyba z dwie godziny, dopiero przed chwilą poszła do budy i mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu pełnym wrażeń nie urodzi bo dopiero będzie kłopot. Jutro dostanie drugą dawkę aniprazolu, śniadanko i musi czekać na mojego Darka bo on ma podejście do takich przypadków jak ona. Moze jemu uda się ja wyprowadzić na wybieg...Ja ma plan, że po prostu posiedzę z nią w kojcu, pogadamy i może się przełamie ale nie wiem czy to wyjdzie bo ona bo dzisiejszej łapance chyba mnie nie lubi:(
-
kaukaska BARUSIA - już za TĘCZOWYM MOSTEM.
megii1 replied to MARGOL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze , szkoda, że z sukami nie za bardzo - chciałam ją dołączyć jako tymczasowiczkę do swojego stada gdzie są cztery suki w tym trzy spore. Ale jak zwolni mi się kojec i będzie wolne miejsce z samcem do dam znać tylko nie wiem kiedy to nastąpi bo u mnie jest większość suk. Ale wątek zapisuję i będę pamietać:) -
Natusia, napiszę o co chodzi. Zastanawiam się czy nie wziąć jakieś kaukazowatej suki na tymczas. Suka u mnie na tymczasie nie siedzi w kojcu tak jak większość hotelowiczów tylko chodzi z moim stadem wookół domu, na wybieg itd - tzn ma pełną wolność. Tyle że musi się dogadać ze stadem, a to kaukazowaty Misza, owczarka Kora, molosowata Beti, owczarkowata Megi i jeszcze staruszka owczarka Griza - myślisz, ze da radę? Da się to jakoś sprawdzić?
-
[quote name='Natussiaa'][B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 6 lat 4 miesiące [B]rasa:[/B] owczarek kaukaski [B]miasto:[/B] Przyborówko [B]sterylizacja:[/B] tak [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Kaukazka po traumatycznych przejściach w jednej z wielkopolskich pseudohodowli. Była maszynką do rodzenia u swojego oprawcy. Męczyła się latami. Dziś, już zdrowa, syta i zadbana czeka na odpowiedzialnego, doświadczonego właściciela. Jest przyjaźnie nastawiona do otoczenia. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla zwierząt Przyborówko k. Szamotuł (ok. 30 km od Poznania) 64-500 Szamotuły Schronisko dla zwierząt Rusiec k. Wągrowca 62-120 Wapno Wanda Jerzyk, tel: 501770118, 886368528 Kontakt do wolontariuszy: Magda (Poznań): 665491937 (może nie odebrać, wtedy prosimy o sms) Weronika (Poznań): 511819130 (najlepiej po 18g.) [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/47964.jpg[/img] [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/47964.jpg[/img] [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/47964.jpg[/img][/QUOTE] Czy ta kaukazka ciągle jest w schronisku?
-
kaukaska BARUSIA - już za TĘCZOWYM MOSTEM.
megii1 replied to MARGOL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Margol, a jak Sunia do innych psiaków, do dzieci? My ostatnio wyciagnelismy na tymczas kaukazkę z Ostrowii i wyadoptowała się do super domku po trzech tygodniach:) -
[quote name='mysza 1']Fajowo, a gdzie mieszka?[/QUOTE] Błonie:) I ciagle dostaje mmsy na komórkę jak się dobrze sprawuje w domu ale nie potrafię wstawić:(
-
Chciałam poinformować, że Sara pojechała dziś do swojego domku:) Domek to dom, ogródek, terierek, dwa koty i świnka morska. Terierka Sara ustawia, pokazując mu jego miejsce w stadzie, na koty nie reaguje, a na świnkę warczy i gryzie klatkę ale ona bidna nigdy świnki nie wdziała i nie wie co ma z nią zrobić. Pańśtwo Sunią zachwyceni że taka miła i grzeczna. Zamierzają też pójść z nią na podstawowe szkolenie także wykształocona będzie:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/377/820ffc2fb64c87a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/377/3eaca4eea3bcad2bmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='mysza 1'] Przypomina mi pewnego psa.[/QUOTE] Może Nero?:)
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Ktoś zamawiał Grizie ogłoszenia? Są na wątku bazarkowym :)[/QUOTE] Ja się przyznaję:) -
Jestem na zaproszenie Piromanki:) Mogę użyczyć mojego konta na allegro, żeby Ania zrobiła chłopakom ogłoszenia. Jak będziecie zainteresowane miejscem w hotelu dajcie znać na pw - na razie miejsca nie ma i jest kolejka ale może ktoś by przepuścił. Myślę , że młodziak znajdzie szybko domek, gorzej ze staruszkiem ale i starsze psiaki mają swoich wielbicieli:)
-
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Iduś kiedy nas odwiedzasz?