-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!! -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!! -
[quote name='Tora&Faro']Ale fajne misiaki:loveu:[/QUOTE] Gosiu nie pomogłabyś z ogłoszeniami? Najlepiej na już bo dużo ludzi zagląda na strony adopcyjne w weekend.
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!! -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!! -
I jeszcze dwie fotki maluszków, które już słodko śpią:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/356/5d6234f0115e85d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/356/4799609df1ffafadmed.jpg[/IMG]
-
Przedstawiam Perełkę i Szafirka:) To psiaki, które dziś przygarneliśmy. Ich mama to Sunia biednej, starszej kobiety. Kobieta mieszka w strasznych warunkach, Sunia w jeszcze gorszych, oczywiście nie wysterlizowana i rodząca co roku szczeniaki ale podobno kochana... Chcieliśmy już parę razy zabrać Sunie, chociaż na sterylizację ale to jedyna przyjaciółka starszej Pani...Nie ma na to zgody, a my mieszkamy bardzo blisko.. Nie piszę więcej bo forum jest odwiedzane nie tylko prze dogomaniaków także wszelkie uwagi w tej kwestii proszę na pw. Nie wiem ile mają psiaki ale Sunia jeszcze półtora miesiąca temu chodziła w ciąży także są bardzo malutkie i przepiękne. Będą średnio duże - mama jest do kolan, drobnej budowy ciała, a tata jest nieznany ale patrząc na ich dłuższą sierść i znając wiejskie psiaki obstawiam psa sąsiada - jest wielkości drobnej budowy owczarka. Perełka jest cała biała a Szafirek to ten z łatą:) Ona aniołeczek, on mały buntownik ale oboje są cudni. Wiem, że na dogo jest wiele biednych psiaków. Te już mają hotel:) Zakładam wątek żeby porobić bazarki na karmę, szczepienia, odrobaczenia i przede wszystkim znaleźć pomoc w ogłoszeniach - to najważniejsze. Szczeniaczki, już w swoich domkach - teraz szukamy domu dla ich mamy - Sary:) Czyż nie jest piękna:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/358/f245748bed31f2a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/352/e71cc868cb8fce72med.jpg[/IMG]
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ma taki guzek na środku pleców. Nie znam się na tym ale jak bedzie wetka pokaże jej. Moze to zwykły kaszak. -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']i jeszcze [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/352/bab37271136a3c27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/356/c2ff826f816d870e.jpg[/IMG][/URL] i mamusia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/356/1fbc454c5ddee006.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Taki mam kopm w pracy że akurat mama nie chce mi się otworzyć:( -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Piekne:) A gdzie mama? -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Problem w tym, że ja mam naprawde ostatnią budę - reszta zajęte. Nawet kojec Miszy będzie dziś pewnie zajęty - trzy moje tymczasy - mama i dwa szczeniaki. Chyba zacznę na tą trójke robić bazarki bo zamieszkam z nimi w tym kojcu:) -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ja miałam być awaryjnym miejscem dla awaryjnych ale widzę, że Idusiek wszystko ogarnęła:) Super:) Jak bedziecie miały fotki Suni to może znalazłoby sie dla niej miejsce w hotelu ale została mi już tylko mała buda - taka dla psiaka wielkości jamnika. -
Obiecane allegro:) [URL]http://allegro.pl/largo-piekny-duzy-pies-pomoz-pilne-i1286291418.html[/URL] Jak macie jakieś uwagi prosze o pw:)
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny czy zauwazyłyscie, ze Julka ma na plecach mała krostke, guzek? Allegro dla dziewczynek ode mnie:) Robione przez Idusiek:) [URL]http://allegro.pl/julka-suczka-twoj-najwierniejszy-przyjaciel-i1285839655.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/leni-malutka-suczka-potrzebuje-czlowieka-i1286290191.html[/URL] -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
A oto nasza bohaterka:) Czuje się już troszkę lepiej ale bardzo dużo śpi i czasem ciężko oddycha:( taka kochana, poczciwa babcia:) a ile leków bidna musi brać codziennie i jeszcze do tego zastrzyk:( [IMG]http://images50.fotosik.pl/356/a244f671b1a3aca3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/356/ff044d115d9f03dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/356/fd76275977b1168bmed.jpg[/IMG] -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tymczasy pilnie, tymczasy. Megii, ile możesz wziąć? :eviltong:;)[/QUOTE] Na dzień dzisiejszy nikogo:( A dziś przyszła do mnie babcia ze wsi... pamiętasz mówiłam Ci o suce, u mnie na wsi, białej w łaty. Chcielismy ja zabrać i wysterylizować ale ludzie się nie zgodzili. I teraz jest zachudzona suka i ...dwa szczeniaki. Ona ich nie karmi, ludzie nie dają jeść, na uśpienie po porodzie nie było pieniędzy. Czekają aż umrą śmiercią głodową. Musze wysłać tam jutro Darka z flaszką i może chociaż szczeniaki oddadzą. I dalej nie wiem co z nim zrobię. Chyba klatka Amigo w garażu. -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zapisuję.... -
Sunia zakończyła już odrobaczanie (36 zł aniprazol) ale musieliśmy też opanować biegunkę, którą miała od czasu kiedy do nas przyjechała (40 zł). Ciągle jest wystraszona ale potrafi już szczeknąć także tragedii nie ma. Ma apetyt ale niestety do jutra wieczór ma głodówkę z powodu biegunki także chwilę pocierpi.
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Wybaczamy:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/355/738b03f62f39d982med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/339/6284c796d6ebedc9med.jpg[/IMG][/URL] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
To jest ta z rowu:) -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
I już naprawdę ostatnie:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/e9925da59ff38db6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/495da23f80c3a35amed.jpg[/IMG]