Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. 11 zł doba z karmą w postaci Puriny z jagnięciną.
  2. [quote name='Nutusia']Hej, Dziewczyneczki, jeśli mam sklecić tekścik, to poproszę o konspekt w punktach :)[/QUOTE] A co ma być w tych punktach bo ja nie wiem. Napisz cokolwiek:) Doda się zdjęcia i będzie ok:)
  3. Myślałam, że Idusiek wstawi fotki z odwiedzin:)
  4. W końcu ja znalazłam wątek:) Gufi od wczoraj bardzo się zmienił - przestał się bać, skacze, cieszy się:) Nie lubi specjalnie jeść tzn zjada 3/4 swojej porcji ale się długo nad tym zastanawia. Nie jest chudzielcem ale dziś dostaje trzecią dawkę aniprazolu tak na wszelki wypadek. Dostał też fiprex. Jutro o 7 rano będzie u niego wetka - pobierze krew i zeskrobine; jutro będą już wyniki jednego i drugiego. Mam nadzieję, że to nic zaraźliwego bo nie jest sam w kojcu tylko z Sawaną. Po badaniach chciałabym go jeszcze w tym tygodniu zawieźć na kąpanie do zaprzyjaźnionego saloniku - u mnie nie ma takiej możliwości, a Pani fryzjerka ma praktyczną wannę i suszarę. Po kąpieli pobyłby jeszcze dzień w ciepłym miejscu, a jak wróci do kojca dostanie kubraczek domowej roboty bo myślę ze futerko trzeba będzie lekko skrócić.
  5. [quote name='baster i lusi']WKLEJ JĄ MOŻE NA OGÓLNY WĄTEK BULLOWATYCH [url]http://www.dogomania.pl/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page46[/url][/QUOTE] Już wkleiłam:)
  6. Ja chciałam przedstawić moją tymczasowiczkę Sawę:) Pięknota szuka najlepszego domu na świecie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197664-Sawa-astowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-szuka-domu[/url]!!! [IMG]http://images38.fotosik.pl/436/2671ba769cdb328bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/417/f2085af4a1ff7d63med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/277/3f9f8a03ed521a3cmed.jpg[/IMG]
  7. I jeszcze troszkę:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/442/408f0cea313514afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/442/7cd597d47aedfc30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/436/2671ba769cdb328bmed.jpg[/IMG]
  8. Trochę dzisiejszych fotek Sawy:) Musze jutro popytać wetkę czy ona nie ma zapalenia spojówek - bo czerwone ma troszkę te oczka. [IMG]http://images35.fotosik.pl/277/3f9f8a03ed521a3cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/417/8c3a77dc08ab68ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/417/f2085af4a1ff7d63med.jpg[/IMG]
  9. Nie powiedziałabym , że nie lubi suk - nie reaguje na nie agresją, nie rzuca się w kojcu jak je widzi ale ze względu na specyfikę rasy widziałabym ją jako jedynaczkę lub jako koleżankę jakiegoś psiaka. Ludzi uwielbia, mojego 4 letniego syna dziś wylizała, z psiakiem, z którym jest w kojcu je grzecznie posiłki - zero agresji - ale to ona rządzi i wybiera miskę. W zabawie tez jest dominująca.
  10. [quote name='plina']Mamy jakiś tekścik? To bym się od razu za ogłaszanie zabrała :)[/QUOTE] Dzieki Kochana ale poczekajmy aż Idusiek prześle mi dzisiejsze fotki - może coś da się z nich wybrać. A co do tekstu to ja zupełnie nie mam talentu:(
  11. [quote name='Nutusia']Śliczna! W boksie zewnętrznym w taką pogodę siedziała :([/QUOTE] U mnie też kojce są zewnętrzne i nieocieplane ale są ciepłe budy, pełne słomy. Myślę też żeby uszyć jej polarowy kubraczek.
  12. Zapraszam na wątek Sawy:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197664-Sawa-astowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1976...%87-szuka-domu[/URL]!!!
  13. Zapraszam na wątek Sawy:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197664-Sawa-astowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1976...%87-szuka-domu[/URL]!!!
  14. Zapraszam na wątek Sawy:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197664-Sawa-astowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1976...%87-szuka-domu[/URL]!!!
  15. Zapraszam na wątek Sawy:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197664-Sawa-astowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1976...%87-szuka-domu[/URL]!!!
  16. Zapraszam na wątek Sawy:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/197664-Sawa-astowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-szuka-domu[/url]!!!
  17. I jeszcze troszkę Sawy, nie jest już chuda ale na pewno parę kilo jej nie zaszkodzi. Na razie jest odrobaczana i dziś rano podałam jej fiprex. Szczepienia ma także jak troszkę się poprawi i zaaklimatyzuje pomyślimy o sterylizacji. [IMG]http://images41.fotosik.pl/436/12fd7acc04a84677med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/442/4ac1a0b4eb675abemed.jpg[/IMG]
  18. A tu Sawa już u nas:) Fotki kiepskie bo Sunia ciągle chce się przytulać ale mam nadzieję, że wieczorem od dobrej duszy dostanę lepsze:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/424/cf3f6cf9e73e55d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/436/ed1d0031683a6b99med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/440/5de7a0a752d16ee5med.jpg[/IMG]
  19. I ostatnie plus filmik, który położył mnie na kolana:( [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6329/schronisko20101106188.jpg[/IMG] [url]http://www.youtube.com/watch?v=Na7bWZqZdCI[/url]
  20. I jeszcze troszkę: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9032/schronisko20101113337.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9350/schronisko20101113335.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4854/schronisko20101113334.jpg[/IMG]
  21. I jeszcze trochę fotek jeszcze ze schronu: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/456/schronisko20101106202.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6329/schronisko20101106188.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3756/schronisko20101106184.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5783/schronisko20101106029.jpg[/IMG]
  22. [quote name='mysza 1']Dostałam niedawno mmsa z Melbą integrującą się z gośćmi Magdy przy stole ;)[/QUOTE] Bo dziewczyna bardzo towarzyska jest - zdecydowanie woli kobiety ale do facetów też się stopniowo przekonuje, lubi być koło nas tym bardziej , że w taki mróz wyjścia na dwór specjalnie jej nie interesują.
  23. U mnie od dziś jest astowata Savana i kudłacz, zdaje się Przebój:) Dwa aniołki ale psiak ma rozwalona, zagencjanowana uszko:( Poza tym zgodnie siedzą w kojcu, jedzą w jednym kojcu, grzecznie idą za mną na wybieg i grzecznie wracają do swojego kojca i wskakują do bud. Jak zaczorowane dosłownie albo jakby bud nie widziały. Są już po kolacji i pierwszym odrobaczeniu.
  24. Żal mi Żuczka, tym bardziej ze parę dni temu w klinice na Gagarina uśpiono mojego hotelowicza. Psiak miał 15 lat, nie widział, widac było że to starowinka. Ale kiedy przyjechał był żwawy, miał apetyt. Jego Pani pojechała do Stanów i miał być u nas 4 tygodnie. W drugim tygodniu z dnia na dzień stracił apetyt, nie pił, zaczęły się zaniki mięsniowe, odwodnienie, załatwianie pod siebie, przestał chodzić, barak kontaktu, zażółcenia na łapkach, w uszach w oczodołach. Najpierw leczylismy go z naszą wetka w domu - kropłowki, antybiotyki, leki przeciwbólowe. Pani Bernarda podała mi namiar na lekarza prowadzącego na Gagarina. Podłączyli cewnik, zbadali krew, zrobili Usg - rak wątroby. Berniego już nie ma....To było tylko 6 dni:(
  25. Tak sobie czytam a Melba leży pod nogami. Trochę psoci - te klapki co się do nich przytulała w końcu pogryzła, to samo z drewnianą zabawką Kacpra ale myślę ze to dlatego że to młodziak. Na szczepienie przygotowałam kaganiec ale była jak aniołek i nie musiałam jej w go ubierać.
×
×
  • Create New...