Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. I jeszcze trochę Dropka:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/514/0ba4d72e87dc0878med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/501/1fbbe7ea638620a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/515/9661417975223891med.jpg[/IMG]
  2. [quote name='obraczus87']Czekamy bardzo niecierpliwie na zdjecia Dropka :)[/QUOTE] Moje zdjęcia są robocze - z dzisiejszej zabawy na wybiegu -Dropek i dziewczyny:) ale Renata zrobiła mu parę ładnych fotek wczoraj - jak mi podeśle, wstawię. [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/5b7f5db479de7675med.jpg[/IMG] najbardziej spodobała się chłopakowi moja Korka:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/513/79bdaf82008aacb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/514/e8268736350887admed.jpg[/IMG]
  3. I ostatnie dziś fotki [IMG]http://images50.fotosik.pl/520/02e4b0f56da64fd6med.jpg[/IMG] taką Kropka ma linię:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/513/472a9d236ece0d89med.jpg[/IMG] i takie mądre spojrzenie [IMG]http://images45.fotosik.pl/521/b92da974b36271e8med.jpg[/IMG]
  4. Musimy tylko poćwiczyć w przyszłości pozowanie bo Kropka boi się apratu, główka spuszczona, ogon pod pupę, chciałaby zniknąć:( [IMG]http://images47.fotosik.pl/521/e47ea7a726bc4734med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/355/de73de61a4c687fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/495/185a08d1d02b8e3cmed.jpg[/IMG]
  5. Nie ma już problemu z wychodzeniem na wybieg i z powrotem do kojca:) Kropka wybiega z kojca i biegnie jak najszybciej na wybieg, kiedy otwiera się furtkę wybiegu jeszcze szybciej zmyka do kojca - tam chyba czuje się najbezieczniej i najładniej tam wygląda bo jest względnie zrelaksowana - jutro zrobię jej tam fotki. A od przyszłego tygodnia poćwiczymy wychodzenie na spacery. [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/50b6d57c26f4387dmed.jpg[/IMG] A tu z naszym kaukazem - dla porównania wielkości:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/503/e2c8d1f4f0ed9008med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/520/a90598e5d6d208f3med.jpg[/IMG]
  6. Viris mówiła mi wczoraj, ze ona ma zgrubienia na głowie... to nie zgrubienie. Ona w tym miejscu ma strup, który już niedługo odpadnie, lekko się odkleja i sterczy na główce. Jak odpadnie będzie łysy placek i trzeba będzie chwilę poczekać aż pojawią się tam włosy. [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/e8d3a4acef29fd2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/521/743cf6112b6abd6fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/355/eabf863d26f030d0med.jpg[/IMG]
  7. Dzisiaj starałam się zrobić trochę fotek Kropeczce. Nie są to zdecydowanie zdjęcia do ogłoszeń, może na allegro cegiełkowe:( ale suńka jest słodka i myślę, ze za parę tygodni jak włoski na głowie odrosną, wykąpie się ją i wyczesze będzie piękna:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/520/d20b39568097c71cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/515/a274626262c7ab0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/501/fc6756086a22ac2cmed.jpg[/IMG]
  8. Właśnie była Pani weterynarz - sunia nie jest w najgorszej kondycji oprócz tego, że ma sporą niedowagę nic poważniejszego na podstawie pobieżnego badania jej nie dolega - temperatura ok, nosek też, ogonek merda:). Kupiłam tylko dla niej Fiprex bo miała trochę pcheł - koszt Fiprex L - 20 zł.
  9. [quote name='malagos']Ciekawe, jak odrobaczenie podziała, czy wyjdą robale.......... Podasz jej drugą dawkę? i szczepienie moze po tygodniu po drugiej dawce?....Jedna z naszych dogomanaiczek polecała podawanie Aniprazolu 3 razy przez 3 dni (codziennie) i ja tak podaję.[/QUOTE] Dokładnie to samo napisałam parę postów wcześniej - aniparazol trzy dni pod rząd w jej przypadku po dwie tabletki i w przyszłym tygodniu szczepienie. Ja zawsze odrobaczam aniprazolem i zawsze przez trzy dni chyba, że odrobaczam moje stado - wtedy jednorazowo. Dziś z rana nie widziałam nic ciekawego w kupie ale aniprazol dostała dopiero wczoraj wieczorem.
  10. [quote name='iwop']Ciekawe jak Kropce noc minęła...[/QUOTE] Bardzo spokojnie:) To grzeczna i moim zdaniem bardzo, bardzo mądra sunia. Dziś z rana miała jeszcze pewien opór żeby wyjść na wybieg ale z wybiegu już wracała szybciutko do siebie i do pełnej miski. Do tego jest czyściutka w kojcu, nic nie niszczy, ładnie dogadują się z Leni. Normalnie jak na razie ideał:)
  11. [quote name='Kociabanda2']Wiadomo. W takiej sytuacji nie było wyboru. Bajeczka będzie cierpliwie czekać :) A jak się ma ta sunia?[/QUOTE] Grzeczna, widać, że bardzo, bardzo mądra. Na początku była wystraszona ale dziś jest coraz odważniejsza. No i chudzinka z niej straszna:(
  12. Dropek już u nas:) Mieszka sobie z Sonią - sunią od Renaty, którą znalazła Paulina78. Wczoraj był wystraszony, bał się do nas podejść, bał się pogłaskać ale wieczorem było już lepiej a dziś z rana już super. Oprócz tego, że chłopak zrobił nam niespodziankę z rana w kojcu.... nie wiem jak był wyprowadzany w Tłuszczu ale mam nadzieję, ze szybko zrozumie że u nas wychodzi często i nie musi załatwiać potrzeb u siebie:) Dziewczyny a kto mu robi ogłoszenia? I jak właściwie mam do niego wołać - Dropek czy Teddy?
  13. [quote name='Kociabanda2']Bajeczka miała jechać w ten weekend do hoteliku u Megii razem z Dropkiem, ale Megii musiała awaryjnie przyjąć do siebie zagłodzoną sunię. Pojechał więc Dropek, a Bajeczka spokojnie czeka. Mam nadzieję, że niedługo będą nowe zdjęcia Bajeczki i można będzie zrobić jej nowe ogłoszenia.[/QUOTE] Rzeczywiście tak było. Przyjechała Kropka z Ostrowca Śięwtokrzyskiego - ona nie była bezpieczna tam gdzie przebywała...
  14. [quote name='Kociabanda2'][SIZE=3]Bajeczce brakuje w tym miesiącu 188zł na hotelik... :([/SIZE][/QUOTE] A pamiętasz o tych fantach, które dałam Ci na bazarek?:) Może coś się przyda.
  15. [quote name='jostel5']Megii i inne cioteczki,które znają się na takich miśkach jak Mała... Mamy w schronie taką suczynkę: [url]http://img88.imageshack.us/img88/363/angiro077.jpg[/url] [url]http://img228.imageshack.us/img228/5892/angiro078.jpg[/url] W typie jakiej rasy psiunia -wg Was-jest??? Leonberger?Owczarek kaukaski? Jest wielka i łagodna...Musimy znaleźć jej dom...[/QUOTE] Jak dla mnie jest kaukazowata ale ja w ogłoszeniach naszej Małej nic nie pisałam o tym, ze jest kaukazem - tak na wszelki wypadek:)
  16. [quote name='mysza 1']Dowiemy się i napiszemy ;)[/QUOTE] Fotki poszły do Ciebie na maila:)
  17. Kropka już u nas:) Jest bardzo wystraszona, boi się psiaków szczekających w innych kojcach ale z sunią, z którą jest w kojcu czuje się dobrze. Zjadła, wypiła, była na wybiegu. Wychodzenie jest problematyczne bo Kropka boi się, zapiera, także dostała obrożę półzaciskową i na wybieg wychodzi na smyczy bo za rękę spróbowała mnie już raz ze strachu złapać. Dostała też pierwszą dawkę aniprazolu - 2 tabletki. Za jakiś tydzień proponowałabym ją zaszczepić na wirusówki i zakaźne - u nas to koszt 55 zł plus 10 zł dojazd weterynarza, chyba, ze Pani weterynarz przyjedzie jeszcze do jakiegoś psiaka w hoteliku wtedy koszt dojazdu dzielony jest na pół.W sumie to taka mała nie jest, na moje oko docelowo będzie ważyć nawet koło 20 kg. Koszt hoteliku z karmą to 330 zł za miesiąc. I ja i wetka wystawiamy rachunki także proszę o dane do rachunku. Jutro postaram się zrobić fotki.
  18. Pani weterynarz przyjeżdza do nas; Dropek przyjeżdża jutro z Renatą, a Bajka musi jeszcze poczekać bo awaryjnie musieliśmy przyjąć zagłodzoną sunie. Myślę, że tydzień, dwa i będą razem.
  19. [quote name='mysza 1']Jak niunia? grzeczna?[/QUOTE] Oprócz tego, że potrzeby fizjologiczne załatwia w dowolnym miejscu, to bardzo grzeczna:)
  20. [quote name='agusiazet']Jest wolne miejsce w hoteliku w Mielcu, może być już od wtorku, do ugadania w poniedziałek! Może z tego względu, że bliżej warto się zdecydować.[/QUOTE] To chyba lepsze rozwiązanie. Tylko dajcie mi znać do jutra, ok?
  21. Weterynarz wystawia też rachunki także jeżeli będą potrzebne, proszę na pw dane, żebyśmy my też mogli wystawić rachunek.
  22. Zapisuję. Do nas przyjeżdża Pani weterynarz o kazdej porze dnia. Będzie jutro, a potem może być w poniedziałek.
  23. Ocieplone budy plus słoma. Teddy będzie miał do dyspozycji dwie opcje - jedna buda jest na dwa psy, druga na jednego. Jak polubią się bardziej z koleżanką mogą spać spokojnie w jednej:)
  24. Dziewczyny, jeżeli nie znajdziecie dla Psiaka domowego tymczasu to Renia przywiezie go do mnie, pewnie w niedzielę. Będzie mieszkał w kojcu ale u nas jest o wiele mniej psiaków niż w Tłuszczu. Będzie dzielić kojec z Bajką :) No i mam nadzieję, że jakaś ciotka przyjedzie go od czasu do czasu odwiedzić bo Renata odwiedza nas co miesiąc, dwa.
×
×
  • Create New...