Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Dziękuję za zaroszenie:) Psiaki śliczne:) A interesuje Was BDT? Ja mam obecnie dwie sunie u siebie - malizny- jak znajdą dom mogę wziąć do siebie jedną sunie od Was jak uda się zorganizowac transport w okolice Warszawy. Wpadły mi w oko Maja, Pusia, Nuka, Sati i Kizzy tylko u mnie jest jeden warunek - czy w domu czy w kojcu psiak musi dogadywać się z innymi sukami.
  2. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  3. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  4. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  5. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  6. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  7. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  8. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  9. Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
  10. [quote name='doddy']Macie jakieś wieści może z domku Sawanny?[/QUOTE] Ja dostałam tydzień temu sms-a że Sawa jest rewelacyjna, zrobiła się zabowowa i rozbrykana:) Wszystko ok:)
  11. [quote name='idusiek']O Ładnie, a Saba z jakich ogłoszen dom znalazła- orientujesz się ?:) tak tez pomyslałam z wiekiem i tak napisałam.;)[/QUOTE] Z allegro, tylko muszę ją jeszcze ciachnąć bo się do tego zobowiązałam.
  12. [quote name='mysza 1']Strasznie fajna jest, powinna w domu mieszkać, bazarki ogłoszeniowe fajne były ale się skończyły, szkoda.[/QUOTE] Ma allegro, Sylwia K porobiła jej trochę ogłoszeń - na razie czekamy. W zeszłym tygodniu dom znalazła Saba więc teraz też ktoś powinien:)
  13. [quote name='idusiek']allegro: [URL]http://allegro.pl/tinka-malutka-slodka-suczka-5-kg-szuka-domku-i1392475680.html[/URL] i ps. ile ona ma lat, bo chyba nigdzie nie napisane?[/QUOTE] Wg wetki około roku:)
  14. [quote name='megii1']Do wielu nie powysyłam ale postaram się pomóc....[/QUOTE] Bo ja mam jedną taką osobę... ale nic nie obiecuję:) opowiem po prostu o suczkach. Ale możesz mi też wysłać tekst na pw.
  15. Do wielu nie powysyłam ale postaram się pomóc....
  16. [quote name='danka4u1']Dzięki megii za allegro:loveu: Pamiętajcie, jest tylko na 9 dni. Moze należało dodać, że dowieziemy suczki w każdy zakątek Polski..nie wiem. Czy to było płatne allegro?[/QUOTE] Nie:) to prezent ode mnie wykonany przez Idusiek.
  17. Obiecane allegro dla dziewczynek:) [url]http://allegro.pl/meggi-i-peggi-2-suczki-szukaja-wspolnego-domu-i1392474366.html[/url]
  18. Z Waszych dziewczynek została mi tylko Leni, która z nieśmiałej Suni zrobiła się małym dominatorem:) Rządzi i małymi i dużymi, jest przesłodka i wszędzie jej pełno. A Julkę zaadoptowała tydzień temu Renata i dziewczynka mieszka sobie razem z 10 - psiowym stadem u Reni w domu Tymianka:) Z tego co wiem odnalazła się tam od razu, ma ulubionego kolegę, starszego psiaka Liska i jest szczęśliwa. Słyszałam że w styczniu ma przyjechać Żabka i to już chyba będą wszystkie psiaki?
  19. Napiszcie do Doddy od astów - może on coś wymyśli.
  20. Fotki doszły, ja z kolei wysłałam je do Idusiek, która obiecała, że dziś zrobi dziewczynkom wyróżnione allegro:)
  21. Się zakochał:) ale jeszcze będę musiała ją wysterylizować.
  22. [quote name='danka4u1']Zapisz i nie zapomnij przybyć do nas.:loveu:[/QUOTE] Nie mam specjalnie czasu śledzić wątku ale jak ktoś podeśle mi na maila ładne fotki dziewczyn to zrobię im wyróżnione allegro:)
  23. [quote name='Sylwia K']słodziutka, mam nadzieję, ze szybko znajdzie domek po nowym roku odnowię jej ogłsozenia[/QUOTE] Dzięki Kochana:)
×
×
  • Create New...