Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [URL="http://img190.imageshack.us/i/p1000659.mp4/"]http://img190.imageshack.us/i/p1000659.mp4/[/URL] Tu jest filmik , tylko proszę oglądać bez dzwięku :)
  2. Byłam u Skrytka wczoraj i dzisiaj :multi:, jest wspaniały . Przywitał nas pięknie , ogonek chodził prawie cały czas zrobił wczoraj 4 kupki w ciągu 10 minut :crazyeye: , ładnie jadł i wogóle wszystko super , nie udało mi się pogadać z żadnym wetem niestety :shake: . A najbardziej mi się podoba w Skrytku to jak gada , jeszcze nie widziałam psa który tak gada . Jak mi się uda to zaraz będą filmiki
  3. [quote name='Madziek']Aha, Aniu a Ty potem przelałaś te pieniążki na fundację? my tak jak i TOZ, żeby móc wypłacić pieniążki musimy mieć fakturę. Hmm jakby to teraz zrobić...[/QUOTE] Ja przelałam od siebie 50 zł , a te od mamy przeznaczyłam na rachunek u weta , sory że nie spytałam, nie pomyślałam :oops: , ale trzeba było zapłacić . A jak wcześniej pisałam TOZ nie mógł bo nie było faktury ( tak mi się wydaje)
  4. A wogóle to spojżałam teraz na deklaracje na pierwszej stronie i mi się przypomniała , moja mama deklarowała 20 zł i dała te pieniądze i z tego zostało opłacone leczenie u Tomaszowskiego weta ( 30 zł) , nie dostałam żadnej faktury (bo podobno nie mogą wystawiać) więc nie mogę iść do TOZu po zwrot , chociaż oni mieli finansować leczenie . Zeby TOZ mógł za coś zapłacić to musi mieć na to fakturę z tego co wiem .
  5. [quote name='asik007']Z tego co ja wiem to ma grzybicę i nic więcej nie stwierdzono no i dostał szczepionkę.[/QUOTE] Ja jak dzwoniłam na początku to usłyszałam to samo .
  6. Chociaż podniosę :)
  7. Z tego co ja się orientuję to miał pobierane zeskrobiny i została stwierdzona grzybica , ale może mi coś umknęło , najlepiej to będzie wiedziała Asia
  8. Nie zaraża już , a miednicę ma pękniętom w dwóch miejscach i z tąd sie brała jego agresja . Ja zaraz robię ogłoszenia , chociaż lepiej by było gdyby wziął go ktoś sprawdzony
  9. Rozmawiałam z Asik007 i jeśli wet stwierdzi , że nie robimy operacji (tej miednicy) to już można Skrytka zabrać , a poza tym to szukanie domku może to trochę potrwać
  10. Szukamy domku !! Tylko z jego połamaną miednicą , nie ma mowy o mieszkaniu ze schodami .Będzie trudno , ale musimy coś znaleźć , najlepszy był by domek na wsi .
  11. [COLOR="Red"]może jednak ktoś się skusi?[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url]
  12. Byłam u Skrytka i jestem pod ogromnym wrażeniem . Poprawa jest ogromna . Po pierwsze pies przywitał nas( byłam z Asik007) machaniem ogonka i to dosyć długim machaniem. Wogóle wygląda o 100% lepiej . Nie chciał niestety wyjść z klatki , pewnie ze względu na moją obecność , ale bardzo grzecznie się zachowywał (nie warczał) . Ja jestem nim zachwycona i jego poprawą .:multi:
  13. Oj musi :lol: Ja też wreszcie jadę dzisiaj naszego Skryteczka odwiedzić , ale się stęskniłam :multi:
  14. zbieramy na leczenie , bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url]
  15. Tymonka

    Metamorfozy

    [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url] Bazarek
  16. Przepraszam , ale to naprawdę pilne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url]
  17. Przepraszam , ale to naprawdę pilne : http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/
  18. bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url]
  19. Przepraszam , ale to naprawdę pilne : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url]
  20. Jeśli potrzebna jest pomoc przy ogłaszaniu , lub plakatach , to ja też chętnie pomogę
  21. witam , Wiecie co ludzie na wsi poprostu nie rozumieją , że pies to żywa istota i ,że też ma serce , czje i kocha , ja jekieś pół roku temu z moją mamą odebrałyśmy psa sąsiadce mamy , powód był taki: pies zagryzł głupiej babie kurę , więc baba postanowiła go ukarać i uwiązała na łańcuch i przestała dawać jeść i pić (czekała aż pies umrze z głodu) i chwaliła się tym po sąsiadach z tąd dowiedziała się moja mama , nam sie udalo tego psa uratować , ale wieluludzi ze wsi właśnie tak do psów podchodzi niestety:(
  22. [quote name='sacred PIRANHA']wygląda lepiej chyba:cool3: ja oferowałam szelki i nadal je oferuje...tylko jakiego on jest rozmiaru? no i adresu potrzebuje:oops: bo ja mam po mojej yorczce mini (1,7 kg) i młodej labce (4kg) i niei wiem ktore byłyby dla niego dobre...[/QUOTE] Myślę , że te po yorczce . Bo nasz Skrytek nie wiele większy o ile nie taki sam .
  23. http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/index2.html
  24. On zdrowieje z dnia na dzień czy tylko mi sie tak zdaje? Piękny ten nasz Skrytek jest:)
×
×
  • Create New...