-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Byłam u Skrytka wczoraj i dzisiaj :multi:, jest wspaniały . Przywitał nas pięknie , ogonek chodził prawie cały czas zrobił wczoraj 4 kupki w ciągu 10 minut :crazyeye: , ładnie jadł i wogóle wszystko super , nie udało mi się pogadać z żadnym wetem niestety :shake: . A najbardziej mi się podoba w Skrytku to jak gada , jeszcze nie widziałam psa który tak gada . Jak mi się uda to zaraz będą filmiki
-
[quote name='Madziek']Aha, Aniu a Ty potem przelałaś te pieniążki na fundację? my tak jak i TOZ, żeby móc wypłacić pieniążki musimy mieć fakturę. Hmm jakby to teraz zrobić...[/QUOTE] Ja przelałam od siebie 50 zł , a te od mamy przeznaczyłam na rachunek u weta , sory że nie spytałam, nie pomyślałam :oops: , ale trzeba było zapłacić . A jak wcześniej pisałam TOZ nie mógł bo nie było faktury ( tak mi się wydaje)
-
A wogóle to spojżałam teraz na deklaracje na pierwszej stronie i mi się przypomniała , moja mama deklarowała 20 zł i dała te pieniądze i z tego zostało opłacone leczenie u Tomaszowskiego weta ( 30 zł) , nie dostałam żadnej faktury (bo podobno nie mogą wystawiać) więc nie mogę iść do TOZu po zwrot , chociaż oni mieli finansować leczenie . Zeby TOZ mógł za coś zapłacić to musi mieć na to fakturę z tego co wiem .
-
Chociaż podniosę :)
-
Byłam u Skrytka i jestem pod ogromnym wrażeniem . Poprawa jest ogromna . Po pierwsze pies przywitał nas( byłam z Asik007) machaniem ogonka i to dosyć długim machaniem. Wogóle wygląda o 100% lepiej . Nie chciał niestety wyjść z klatki , pewnie ze względu na moją obecność , ale bardzo grzecznie się zachowywał (nie warczał) . Ja jestem nim zachwycona i jego poprawą .:multi:
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url] Bazarek
-
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Tymonka replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , ale to naprawdę pilne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url] -
Przepraszam , ale to naprawdę pilne : http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/
-
Cudo - mix collie czeka na dom... jak długo jeszcze? Ma dom
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url] -
Szczeniaki ze Starachowic potrzebują pomocy!!!
Tymonka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , ale to naprawdę pilne : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/[/url] -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
Tymonka replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Jeśli potrzebna jest pomoc przy ogłaszaniu , lub plakatach , to ja też chętnie pomogę -
Uratował jej życie, a w nagrodę dostanie nowy łańcuch....
Tymonka replied to Asior's topic in TV & radio
witam , Wiecie co ludzie na wsi poprostu nie rozumieją , że pies to żywa istota i ,że też ma serce , czje i kocha , ja jekieś pół roku temu z moją mamą odebrałyśmy psa sąsiadce mamy , powód był taki: pies zagryzł głupiej babie kurę , więc baba postanowiła go ukarać i uwiązała na łańcuch i przestała dawać jeść i pić (czekała aż pies umrze z głodu) i chwaliła się tym po sąsiadach z tąd dowiedziała się moja mama , nam sie udalo tego psa uratować , ale wieluludzi ze wsi właśnie tak do psów podchodzi niestety:( -
[quote name='sacred PIRANHA']wygląda lepiej chyba:cool3: ja oferowałam szelki i nadal je oferuje...tylko jakiego on jest rozmiaru? no i adresu potrzebuje:oops: bo ja mam po mojej yorczce mini (1,7 kg) i młodej labce (4kg) i niei wiem ktore byłyby dla niego dobre...[/QUOTE] Myślę , że te po yorczce . Bo nasz Skrytek nie wiele większy o ile nie taki sam .