Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='nika28']Ciotki, pamiętajcie o kotce, jestem w stanie wziąść ją na DT...[/QUOTE] Ja w niedzielę bedę w Łodzi , ewentualnie mogła bym kicię zawieść , tylko nie gdzieś w centrum bo nie znam Łodzi i nie wiem czy sobie poradzę .
  2. On jest cudny . Kiedy będzie go można zabrać ? Co lekarze mówią ?
  3. [quote name='nika28']Ocelot, ja jej mogę porobić ogłoszenia, tylko jakiś kontakt poproszę... I imię trzeba jej wymyślić :roll:[/QUOTE] sigma ? Nic innego mi do głowy nie przychodzi
  4. ..............................................................................................
  5. 20) Przepiękna wystraszona sunia (chyba sunia) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/186/f1fb19db5a216a1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/187/d773dddf5d556ed9med.jpg[/IMG][/URL] 21) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/0888b6b65d02e52d.jpg[/IMG][/URL]
  6. 15) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/e40561e468ee3e0bmed.jpg[/IMG][/URL] 16) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/191/8643ae7c71b3b99cmed.jpg[/IMG][/URL] 17) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/2f387f682acb1643med.jpg[/IMG][/URL] 18 )[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/b66a29af82810c48med.jpg[/IMG][/URL] 19) Mix dobermana [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/0f5090bdaedc59fa.jpg[/IMG][/URL]
  7. 10 ) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/186/894e95eb30b8ffefmed.jpg[/IMG][/URL] 11) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/186/440acfbacab87c3dmed.jpg[/IMG][/URL] 12) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/186/2bf4036577d6d6ce.jpg[/IMG][/URL] 13) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/0e07c21edeea471cmed.jpg[/IMG][/URL] 14) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/190/3c10eb47966fb013med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/191/243ef8ae070424ffmed.jpg[/IMG][/URL] 6)[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/191/e4079070ce35a187med.jpg[/IMG][/URL] 7)[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/187/a627ed2917beacdamed.jpg[/IMG][/URL] 8 ) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/191/f4110bce56841c20med.jpg[/IMG][/URL] 9)[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/186/098f4eb2d8bda2c7.jpg[/IMG][/URL]
  9. Fotki z soboty: 1)[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/191/195561a8846a5a29med.jpg[/IMG][/URL] 2)Snapi [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/190/e838ec1213016c8amed.jpg[/IMG][/URL] 3) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/bc8d495c4ab7e1d0med.jpg[/IMG][/URL] 4)[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/191/8b95379b0e455d4fmed.jpg[/IMG][/URL] 5)Ten psiak sie uśmiecha , przynajmiej ja mam takie wrażenie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/191/9285f8de826e9f59med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [B][SIZE="4"]Tico[/SIZE][/B] Jest króciutko, na razie na kwarantannie. Nie ma roku to pewne. Jest strasznie wesoły i przyjacielski. Nie wiem tylko czy jest bardziej astowy czy boksiowy. Niech sie specjaliści wypowiedzą. [I][B]Tico bardzo potzrbuje pomocy , zamarza w schronisku .[/B][/I] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/239/b94f47591d0e38f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/156/19506e802be49990.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/244/418322b8ac29bbe7med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="3"][B][COLOR="#ff0000"]Więcej zdjęć na stronie 10[/COLOR][/B][/SIZE]
  11. dla dziewczynki ze zdjęcia 9 proponuje imię Pipi . Piękna jest :loveu:
  12. WAtek Amstafów ze schroniska : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/amstafy-z-tomaszowskiego-schroniska-145431/#post12884085[/url]
  13. .....................................
  14. [B][SIZE="4"]Bolek [/SIZE][/B], Też przyjaźnie nastawiony do ludzi , delikatnie acz konsekwentnie domaga się pieszczot , nie jest nachalny . Bardzo kochany i spokojny , zawsze bardzo delikatnie prosi o głaskanko , mam wrażenie że ten psiak śmieje się całym ciałem .Ma około 2 lata [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/234/bb6dfabe3206faff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/239/f421913e8f4d0d53med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/243/0ce11c3c5dffa87dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/240/9559d6be106d275dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/244/ab2636d121a4df31med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Więcej zdjęć str.11[/COLOR][/SIZE]
  15. Asty i w typie : [B][SIZE="4"]Muszkieter [/SIZE][/B], bardzo garnie się do ludzi , uwielbia zabawę z piłką co widać na zdjęciach , niestety jest już długo w schronisku , jednak mimo teo nie stracił jeszcze wiary w ludzi .Mam nadzieje , że nie zdąży bo znajdzie domek . Ma około 4 lat . Na spacerze : Muszkieter jest silny jak stado słoni, ale nie ciągnie na smyczy wcale. Zero problemu. Uwielbia wodęWlazł nam do Pilicy i sobie się pluskałWytarzał się w piachu i trawie. Boi się kagańca strasznie, nie wiem dlaczego, ale musiał go mieć, łapie w zabawie rękę ale nie gryzie. Chyba był uczony łapania gałęzi, bo podskakuje do wyciągniętej ręki, jakby właśnie chciał capnąć gałąź czy kija, nie wiem, nie znam się na tresurze. Nie przepada za innymi psami, jak widzi jakiegoś to: staje..., nieruchomieje, zastyga jak pomnik i zaczyna bulgotać, warczeć. Dlatego nieco drogi nadłożyliśmy i unikaliśmy psich kolegów. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/234/dd9159d6ede6258d.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="3"][COLOR="#ff0000"][B]Więcej zdjęć : strona 8[/B][/COLOR][/SIZE] [B][I][COLOR="#a0522d"]Kontakt w sprawie adopcji: 798-211-667 , 604-416-873[/COLOR][/I][/B]
  16. [quote name='ocelot'] Dalej Moher pojechał dzisiaj do Sycowa chyba?;););)Młode małżeństwo go zabrało;) No i trzymajcie kciuki za Rexa.[/QUOTE] Super , wreszcie:multi::multi::multi:
  17. [quote name='malagos']Kotek śliczny! Nika, dziekuję ze go bierzesz do dt! :loveu: A pod zdjeciem kotka jest taka psia bida z nr 17 :-( - co to?[/QUOTE] Maluch już zabrany tylko nie jestem pewna czy na DT czy DS , ale chyba DS .
  18. Właśnie się doczytałam , że Luna to Luno :oops: zmieniłam już allegro i zaraz zmienię ogłoszenia . allegro : [url=http://www.allegro.pl/item728413930.html]Luno - piękny pies w typie Amstafa! (728413930) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  19. Robię ogłoszenia suni (amstaf) ze zdjęcia 14 . Ona chyba nie ma imienia , a coś w ogłoszeniach muszę wpisać , może być Luna ?Tak wpiszę , a jak się koaże , że coś nie tak to będę zmieniać .
  20. [quote name='nika28']A co z kotką ? Nadal w schronisku ?[/QUOTE] Tak kotka nadal w schronisku:-(
  21. wzięłam się za ogłaszanie , ale potrzebuje pomocy . Dziaj pół dnia spędziłam na ogłaszaniu Buły . Ma allegro: [url]http://www.allegro.pl/item727942865_czy_juz_zawsze_bede_widziala_swiat_z_za_krat.html[/url] i ogloszenia : www. petworld.pl www. mojpupil.pl www. ogloszenia.aleokazja.pl www. kupsprzedaj.pl www. adopcjapsa.pl www. gieldaogloszen.pl www. eoferty.com.pl www. kokosy.pl www. afisze.pl www. drobny.com.pl www. isu.pl www. przygarnijzwierzaka.pl www. ogloszenia.moje.pl www karusek.com.pl www. ludzie.cafeanimal.pl www. szerlok.pl www .gumtree.pl www. przygarnij.pl www. spacerek.net www. ogloszenia.web-marketing.pl www. ogloszenia.adverts.pl www. morusek.pl www. petsy.pl www .olx.pl
  22. I to już wszystkie piękności , wieczorem usiądę i poogłaszam Bułę ;)
  23. 87 ) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/189/41be145c5ab2e39dmed.jpg[/IMG][/URL]
  24. 86) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/185/d2e48a36c840b1bemed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...