Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Dzwoniłam, jest miejsce , doba kosztuje 30 zł plus koszty lecznia , uzbieramy chociaż na miesiąc? to bedzie 930 zł + koszt leczenia ( nie wiem czy TOZ nadal będzie finansował ) narazie mamy 360 (dostałam jeszcze 25 zł ) , Tylko musimy szybko zdecydować , bo miejsce jest tylko jedno i w karzdej chwili może je ktoś zająć
  2. Na temat Pana Ejsmonta i jego wiedzy wolała bym się nie wypowiadać , a doktor Sierant to naprawde specjalista . Przyjeżdżaja do niego ludzi z łodzi i z warszawy ze swoimi zwierzakami .Nie wiem , jak się uda coś załatwić to będzie super , dzwonił ktoś do tej lecznicy czy ja mam dzwonić?
  3. Trudne , tym bardziej że pierwszy raz muszę podjąć taką decyzję , jedyne pocieszenie w tym że psiak ostatnie dni spędził w ciepłym koszyczku nakarmiony wygłaskany , miał wreszcie miłość której szukał . Nie musi umierać w bólu i samotności.
  4. mamy 330 zł z tego co się orientuje , już sama nie wiem :placz: z jednej strony trzeba zrobić wszystko żeby psiaka uratować , z drugiej nikt go nie chce , ja bym go wzięła do siebe ale nie mogę ryzykować , że moje psiaki się zrażą , jeden właśnie pozbywa się nużycy , jest zbyt osłabiony żeby go narażać . Musimy podjąć jakąś decyzję .Czemu to wszystko jest takie trudne?
  5. :placz: Byliśmy ze skrytkiem u pana doktora Sieranta (chyba najlepszy lekarz w Tomaszowie) niestety psiak ma grzybice i świerzba razem wzięte , w takim stadium że leczenie potrwa pare miesięcy do pół roku i nie wiadomo czy sięuda (tak mówi doktor Sierant). Doktor poradził , żeby przeprowadzić eutanazje bo szanse są zbyt małe , poza tym tymczas jest tylko do czwartku , a żaden hotelik go nie przyjmie , w schronisku z tego co mówił lekarz też odrazu go uśpią , co robimy? :placz::placz::placz:
  6. [quote name='ala123']Będę śledzić wątek . Składam deklarację pomocy finansowej, gdybym cos przeoczyła prosze o pw.[/QUOTE] A jaka to by była suma ? trzeba pozbierać wszystkie deklaracje , żebyśmy wiedzieli jakie są fundusze , trzeba uzbierać na tymczas , karmą zajmę się narazie ja , a leczenie finansuje TOZ Mamy : 100 zł -Asik007 50 zł - ja 20 zł - moja mama razem : 170 zł Brakuje jeszcze 130 zł :placz:
  7. A i zapomniałam napisać , on nie jest podobny do chihuahua ? Bo moim zdaniam uszka ma identyczne :) Myśle , że w ogłoszeniach mogę napisać że jest w typie chihuahuały ?
  8. ja dam 50 zł , moja mama obiecała 20 zł . A co do skrytka to bardzo szybko zaufał mojej mamie , może go już wziąść na ręce , głaskać . Wczoraj kupiłam mu obrożę przeciwpchielną i założyłyśmy mu , kupiłam też Biotiderm i zaczniemy mu podawać , to zawsze pomaga .Wet ma być jednak dziś rano dopiero . bo wczoraj nie mógł. napisze wieczorem .
  9. Weterynarz będzie dzisiaj u psa ( z TOZu) , dzwoniła moja mama , skrytek pozwolił sobie zdjąć obroże ,przytula się i pozwala głaskać .
  10. Na początku chciał się schować uciec, musiałam go trzymać z durzą siłą (jak na tak schorowanego psa miał sporo siły) , ale później się zaczął przytulać , mnie nawet nie próbował ugryźć, u mamy zrobiiśmy mu posłanie w starej kuchni (w takim budynku gospodarczym) dostał jeść i pić i zostawiliśmy go tam .Jak wróce z pracy i zadzwone do mamy to napisze co dalej ,
  11. Skrytek już bezpieczny u mojej mamy , całą drogę się do mnie przytulał. Tylko nie wiem co z wizytą u weta , bo od mojej mamy do TM jest 25 km i nie mam jak jutro jechać z nim bo nie będę auta miała , a poza tym jestem w pracy do 17 . Jest możliwość żeby ktoś z TOZu pojechał tam jutro z wetem? No i szukamy DT !!;)
  12. Oby się znalazł , jak tylko się pojawi , ja po niego jadę , nie może tam zostać nawet chwili dłużej:shake:. Czekam
  13. Macie może jakiś domek dla małego psiaka ? chociaż tymczas , jest potrzebny na już . Piesek jest w strasznym stanie , narazie będzie u mojej mamy ale ona wyjeżdża po niedzieli i nie ma co z psem zrobić , ja nie mogę go wziąść ze względu na Tymka który nie akceptuje żadnego innego psa poza Kluskiem no i na to że w koncu właścicielka mieszkania które wynajmuje się wkurzy i nas wyrzuci.Może być płatny Tymczas jakoś uzbieram :) Wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lubochnia-k-tomaszowa-maz-bezdomny-chory-zaglodzony-pilnie-tymczas-142837/index13.html[/url]
  14. Ja mogę to 50 zł miesięcznie dawać na płatny DT jeśli taki się znajdzie , narazie wstawiłam psiaka na NK i może ktoś się zanjdzie , a gdzie on teraz jest? Ja mogę go odebrać jutro po 17 , a co z wizytą u weta? Jak patrze na te zdjęcia to mi się płakać chce , a temu ch... co go do tego doprowadził zrobiła bym to samo , ludzie to potwory ..
  15. Jaki jest koszt płatnego DT?A znalazł się wogóle ? I nie pani tylko Ania:)
  16. To ja mam wziąść skrytka na te parę dni na DT , niestety nie na dłużej niż tydzień , chciała bym ale ja mam swojego psiaka + jednego na DT , uprosiłam mame żeby go wzieła ale ona po niedzieli wyjeżdża i nie miał by się kto nim zająć , jeżeli odpadł dom w Grodzisku ja będę szukać dalej , może coś mi się uda , mam tylko nadzieje że psiak się szybko znajdzie .
  17. Mam pewien pomysł jak zebrać troszkę pieniędzy na psiaki , ja robie figurki z masy solnej , nawet niezłe mi wychodzą , można by zrobić taki bazarek , albo coś i wstawić tam te figurki . Może ktoś będzie chciał , a pieniądze się zawsze przydadzą. Czekam na odp
  18. Dzieki .Bo jak tak dalej pujdzie to będę na boso chodzić:lol:
  19. Mam prosbe jeśli znacie jakiegoś dobrego behawioryste to prosze o numer bo nie umiem sama oduczyć Tymka gryzienia wszystkiego , już przez jakiś czas był spokuj a w ciągu ostatniego tygodnia zjadł mi dwie pary butów ( chociaz wczesniej butów nie ruszał) i znów gryziie wszystko co znajdzie .
  20. Pięknie Bazylek wygląda :D Widać , że jest naprawdę szczęsliwy , szkoda, że to tylko tymczas :(
  21. To jest najpiękniejsza nagroda jaką można dostać od psa z ciepło które mu się daje , jak wczoraj Tymuś sie przytulił jak po niego pojechaliśmy to wiedziałam że to jest miłość na całe życie :lol: , mama się bardzo starała , żeby go do siebie przekonać , ale nawet spędzane z nim noce nic nie dały :) Więc mam dwa psy. Szkoda tylko , że juz nie bedę mogła pomagać tym wszystkim bidom , ale mam nadzieję , że znajdziecie mi jakieś nowe zajęcie . :cool3:Czekam .
  22. niestety musieliśmy Tymusia zabrać wczoraj od mamy musi już zostać u nas. Był u mamy od piątku ,ale tak strasznie tęsknił ,że nic nie jadł , cały czas uciekał ,kopoał dziury pod płotem , żeby tylko wyjść , nie dało się go tam zostawić , co znaczy że Tymuś zostaje u nas , tak się przywiązał , że nie możemy go oddać ,dzisiaj znowu nie odstępuje mnie na krok . No ale już jest postanowione , że Tymek zostaje u nas na stałe:lol:
  23. Ranki Tymka już wszystkie były zagojone , ale wczoraj zauwarzyłam nową pod szyjką , nie wiem tylko czy to on nużycy czy może mu się wytarło od obroży , ale pójdziemy dzisiaj lub jutro do weterynarza i sprawdzimy:)
  24. [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6199/tymek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2610/tymek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7175/tymek3.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5301/tymek4.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2888/tymek5.jpg[/IMG]
  25. [quote name='ick']Cioteczko :loveu:Aniu po co wydawać tyle kasy na kursy, polecam książeczkę znanego angielskiego behawiorysty J. Fishera pod tytułem " Okiem psa. Poradnik psiej psychologii " . Pierwszy w Polsce. [/QUOTE] Ale mi chodzi o to , że ja bym chciał pracować potem z psami , a do tego chyba potzrebuje jednak czegos więcej
×
×
  • Create New...